Neler Yeni

Garsonluk Ortalama Maaş

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
Okumanın bir değeri yok, acısını benden çıkarıyorsunuz yalan mı? Okuyunca çok almayacağınızı biliyorsunuz ben çok isteyince beni bencil olarak görüyorsunuz. Tüm ülke okula sıkıştırılırsa tabi böyle meslekler değerlenir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cumhurbaşkanlığı
biz seni bencil olarak görmüyoruz kardeşim, daha önce iş tecrüben olmadığını düşünüyoruz ve fazla beklentiye girdiğini düşünüyoruz. asgari ücretin 2 katını garsonlar kazanıyor olsaydı istanbulda garibanların sayısı yarıya düşerdi.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Efe Erdoğan
biz seni bencil olarak görmüyoruz kardeşim, daha önce iş tecrüben olmadığını düşünüyoruz ve fazla beklentiye girdiğini düşünüyoruz. asgari ücretin 2 katını garsonlar kazanıyor olsaydı istanbulda garibanların sayısı yarıya düşerdi.
ha şunu bi anlamadın

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
kutay erdoğan
aynen öyle

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT

Ekler

• Garsonluk ortalama maaş.png
    Garsonluk ortalama maaş.png
    45.9 KB · Hit: 41

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
yahu kardeşim madem bizden daha iyi biliyorsun. ne diye konu açıp soru soruyorsun o zaman ? git yarın nereye gireceksen sor fiyatları duyunca ağlaya ağlaya evine dön ne diyeyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
kutay erdoğan
yahu kardeşim madem bizden daha iyi biliyorsun. ne diye konu açıp soru soruyorsun o zaman ? git yarın nereye gireceksen sor fiyatları duyunca ağlaya ağlaya evine dön ne diyeyim.
ohoo bu sitelere bakıyosan işçilere bile 30 k veriyodu bu site bi ara sadfafadsa

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ChatGPT
kardeşim tamam git kazan sen ya
Hayır yani bu herşeyi biliyormuş gibi konuşuyorsunuz ya gören gerçekten doğruyu konuşan siz siniz diyecek? Ankarada yaşıyorsun ben İstanbulda yaşıyorum benim bilgimi reddediyorsun kendi bildiğini doğru sanıyorsun? bu ülkenin gelişmemesinin tek sebebi bizlerin her şeyi biliyormuş gibi davranmamız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
kutay erdoğan
Hayır yani bu herşeyi biliyormuş gibi konuşuyorsunuz ya gören gerçekten doğruyu konuşan siz siniz diyecek? Ankarada yaşıyorsun ben İstanbulda yaşıyorum benim bilgimi reddediyorsun kendi bildiğini doğru sanıyorsun? bu ülkenin gelişmemesinin tek sebebi bizlerin her şeyi biliyormuş gibi davranmamız.
reis git sor eğer öyleyse haber et yarın bizede

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Efe Erdoğan
kardeşim sen mahalle de bi kafede mi çalışacaksın merkezde bir mahalle mi

commander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
kaan
bir insan kendiyle bu kadar kısa sürede çelişmemeli :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,960
Üyeler
154,155
Son üye
kara.a
Top Bottom