Neler Yeni

11 Pro Max Kapandı Açılmıyor Tepki Vermiyor

erayzdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Özdemir
Hocam hiç bir zaman anakart değişmez bunu unutma. Cpu ya reballing yapacaklar biraz masfarlı bir iş yaptırıp cihazı elinden çıkar
tahmini ne kadara patlar hocam bide bu cihazda nand değişimi yapılmış diye biliyorum 64 gb olarak kayıtlı imeide ama cihaz 256 gb
Mesaj otomatik birleştirildi:

DFU moda alıp, PC'ye bağla. PC görürse DFU modda yeniden yükleme yaparsın. Yoksa geçmiş olsun donanımsal bir arıza.
yok hocam cihaz hiçbir şekilde tepki vermiyor denedim

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet B
Afyon İstanbul'a geçeceğim 2 haftaya

bide hocam benim cihaz eski ama yeni iphone 13 vs almış kişilerin de başına gelmiş saçma değil mi sıfır cihaz da bile olmuş forumda gezerken denk geldim
hocam isterseniz bir itunese baglayıp sıfırlamayı deneyin ?

erayzdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Özdemir
bu arkadaşlar gayet temiz iş yapıyorlar arayıp fiyatta ögrenebilirsiniz
tamam hocam bu yada fppro ya götüreceğim artık

hocam isterseniz bir itunese baglayıp sıfırlamayı deneyin ?
bağlanmıyor ki hocam ben mi yapamıyorum anlamadım ki

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,043
İsim
Yunus Şahin
tahmini ne kadara patlar hocam bide bu cihazda nand değişimi yapılmış diye biliyorum 64 gb olarak kayıtlı imeide ama cihaz 256 gb

DFU modda da olmuyorsa zaten yapacak bir şey kalmıyor.

'SteeL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mehmet B
hocam anladıgım kadarıyla anakarta daha önce işlem yapılmış
büyük ihtimalle sorun anakarttadır
ama öncelikle GSM iletişimden fiyat alın fppro biraz abartı fiyat söylüyor

Bu arada sorun anakarttaysa fiyat biraz tuzlu olur .

erayzdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Özdemir
hocam anladıgım kadarıyla anakarta daha önce işlem yapılmış
büyük ihtimalle sorun anakarttadır
ama öncelikle GSM iletişimden fiyat alın fppro biraz abartı fiyat söylüyor

Bu arada sorun anakarttaysa fiyat biraz tuzlu olur .
ne kadar tahmini hocam bi telefon parası kadar tutarsa yaptırmayı düşünmüyorum zaten

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Barış Okçu

değişim yapıldıoysa reballingler düzgün yapılmaz ise uzun süre dayanmaz bundan dolayı elinden çıkart demiştim. Sorun tekrar reballing kaynaklı olabilir . Yaptıracağın yere nand değiştirildiğini söyle.

erayzdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Özdemir
değişim yapıldıoysa reballingler düzgün yapılmaz ise uzun süre dayanmaz bundan dolayı elinden çıkart demiştim. Sorun tekrar reballing kaynaklı olabilir . Yaptıracağın yere nand değiştirildiğini söyle.
tamam hocam eğer çok pahalıya patlamazsa işlem dediğiniz gibi yapıcam

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Barış Okçu
Hocam iphone tamiri biraz teferruatlıdır diğer telefoncular da tamirini yapar bende yaparım ama her gün iphone tamir eden adam bi ayrı güzel yapar. vidası vidasına tamir eder. Ben çok telefoncu gördüm sökeceğim diye ekranı kıran filmi yırtan sinyal filmini takmayan. Fiyat al yaptır elinden çıkart gitsin satarken tamir gördüğünü söyle ama

erayzdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eray Özdemir
Hocam iphone tamiri biraz teferruatlıdır diğer telefoncular da tamirini yapar bende yaparım ama her gün iphone tamir eden adam bi ayrı güzel yapar. vidası vidasına tamir eder. Ben çok telefoncu gördüm sökeceğim diye ekranı kıran filmi yırtan sinyal filmini takmayan. Fiyat al yaptır elinden çıkart gitsin satarken tamir gördüğünü söyle ama
öyle yaparım zaten hocam aldığım telefoncu söylememişti bana nand değişimi olduğunu ben aldıktan sonra fark etmiştim belki onun bile haberi yoktu

Hocam direnç yanmıştır 500 TL çıkarırlar çiplerden bir tanesi yanmıştır 5.000 çıkarırlar o soruna göre degişir açık kontrol etmeden fiyat söylenemez
çok sağolun hocam bilgiler için

hocalarım bide dfu moduna almayı detaylı anlatır mısınız atladığım bir kısım mı var acaba bide ara kablonun orijinal olması mı lazım

Hocam direnç yanmıştır 500 TL çıkarırlar çiplerden bir tanesi yanmıştır 5.000 çıkarırlar o soruna göre degişir açık kontrol etmeden fiyat söylenemez
hocalarım bide dfu moduna almayı detaylı anlatır mısınız atladığım bir kısım mı var acaba bide ara kablonun orijinal olması mı lazım

Son düzenleme:
Top Bottom