Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S24 Ultra 256 56.649 TL 🔥🔥🔥🔥

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,893
İsim
Mehmet

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Ömer Murat KARACA
60 bine 2 tane yurt dışı oppo find x7 ultra alırım 2 hattını 16 ay değiştire değiştire kullanırım. oppo find x7 ultra kullanan diğer telefonlara bakmaz emimn olun. iphone 15 ultra yada samsung s24 ultra getir götürünü yapar. şuan xiomi 14 ultra ve oppo find x7 ultrayı beraber kullanıyorum. x7 ultra çok başka bir seviye... imkanınız varsa deneyip görün...
Merakımdan soruyorum; S24 Ultra ile işlemci aynı (hatta Samsung'taki SD Gen 3 For Samsung versiyonu olduğu için GHZ'si biraz daha yüksek), kameralarda Oppo'da bir tık daha iyi ama 8K çekim yapamıyor, ekranlar aynı, batarya aynı. Kalem de yok Oppo'da. En stabil android arayüzü de Samsung'un. Azcık kamera farkıyla ayıptır sorması neyin getir götürünü yapacak? Gerçekten merakımdan soruyorum kaçırdığım eskstrem bi özelliği varsa ögrenmek istiyorum 🙏 neredeyse denk cihazlar, hangisi ucuzsa o alınabilir duruyor.

Hatta başka teferruat denilebilecek argumanlar da sunayım; Samsung'ta 7 sene güncelleme garantisi, kablosuz ters şarj, sanal ram arttırma, ekran yansıtma, şarj portu üzerinden hdmi veya displayport ile görüntü aktarımı gibi birçok eklenti var. Oppo da bunlar da yokmuş. Always On Display bile yokmuş.

Son düzenleme:

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
ya reis zaten borç içindeyiz aklımızı bulandırma şeytane uyacaz zaten banka kabul etmediğim halde limit yükseltti aklımı çeliyor bakmak istemiyorum

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
bilemedim ya bir telefon için çok pahalı ve gerekesiz yani sadece arama için kullanacağım bir şey için bu kadar para vermeye gerek yok gibi
Hocam ilk başta söyleseydiniz keşke. Fiyat önemsiz diyince ciddili amiral gemisi alacaksınız sandık. 21000 TL' e S23 FE yeterli olur sizin için eğer gerçekten dediğiniz gibi kullanacaksanız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,840
Üyeler
156,847
Son üye
cabirplastik
Top Bottom