Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S24 Ultra 256 56.649 TL 🔥🔥🔥🔥

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
almayın aldırmayın 15 pro max'den s24 ultra 512gb'a geçtim 4 hafta oldu her şey zoom değil kimse kusura bakmasın yazılımı da kamerası da leş. abicim amacım sizin fanboy tarafınızı gıdıklamak değil gerçekten hepinizi seviyorum. ama gerçekten leş krallar gerçekten.
Hocam siz kafanıza bu telefon kötü kelimesini yerleştirip telefonu kullanırsanız tabii ki kötü gelir 15 pro maxten ios dışında her türlü daha iyi bir telefon

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
Hocam siz kafanıza bu telefon kötü kelimesini yerleştirip telefonu kullanırsanız tabii ki kötü gelir 15 pro maxten ios dışında her türlü daha iyi bir telefon
hocam bu fotoğraftan önceki fotoğraflar elimde olsaydı ne demek istediğimi anlardınız. Forumda parası yetmediği için iphone alamayan bebişler haha atıp geçiyor geçmeye de devam edecek tam 62 tane farklı ortamlarda aynı açılarda 15 pro max ile fotoğraf çektim s24 ultra ile karşılaştırmak için almadan önce yani. 15 pro max tokatlayıp geçiyor maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S24 Ultra daha iyi bu arada.
Hocam çözünürlük olarak daha kötü. piksel oranı olarak da daha kötü tek iyi olduğu skala renk skalası. bakın buna eminim isterim ki haksız olayım elimdeki daha iyi bir telefon olsun. bunu en çok ben isterim fakat durum bu.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,863
İsim
Mehmet
Tam bi ayfon katili ayfonun fotoğraf kalitesi samsungun yanında leş kalıyor
Samsung kullanıcısıyım, bütçem olursa s24u alırım ancak fiyat değil sınıflandırma açısından s24u 15pm rakibi. 15pm kamera setinde genel olarak bi tık daha iyi. Samsungun ana kamera sensörünü büyütüp fotoğraf işleme olayını düzenlemesi gerek.

Dün mediamarkette s24 ultra ile huawei pura 70 pro yu inceledim.
İkisi ilede fotoğraf çektim.
Bence Huawei pura 70 pro fotoda daha başarılı ve bana göre ele oturuş ve ergonomisi daha güzel. Ayrıca google play store içerisinde yüklü olarak geliyor.
S24 ultra düşüncem vardı ama sanırım pura 70 pro alacağım.
Kameraları iyi ışıklandırmış ortamda test ederseniz hemen hiçbir fark göremezsiniz, max stil farkı ortaya çıkar. Kameraları gerçek dünyada test etmek veya testlerini incelemek gerek. İyi ışıklandırılmış ortamda s21 ile s24 ün fotolarını yan yana koyun, blind test yapın insanların çoğu rastgele seçim yapacaktır. Doğru koşullarda test ve tecrübeli bir gözle bakmak gerekir.

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Oğuz
Samsung kullanıcısıyım, bütçem olursa s24u alırım ancak fiyat değil sınıflandırma açısından s24u 15pm rakibi. 15pm kamera setinde genel olarak bi tık daha iyi. Samsungun ana kamera sensörünü büyütüp fotoğraf işleme olayını düzenlemesi gerek.

Kameraları iyi ışıklandırmış ortamda test ederseniz hemen hiçbir fark göremezsiniz, max stil farkı ortaya çıkar. Kameraları gerçek dünyada test etmek veya testlerini incelemek gerek. İyi ışıklandırılmış ortamda s21 ile s24 ün fotolarını yan yana koyun, blind test yapın insanların çoğu rastgele seçim yapacaktır. Doğru koşullarda test ve tecrübeli bir gözle bakmak gerekir.
S24 ultra dxomarkda 22.sırada

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Aşko Kuşko
hocam bu fotoğraftan önceki fotoğraflar elimde olsaydı ne demek istediğimi anlardınız. Forumda parası yetmediği için iphone alamayan bebişler haha atıp geçiyor geçmeye de devam edecek tam 62 tane farklı ortamlarda aynı açılarda 15 pro max ile fotoğraf çektim s24 ultra ile karşılaştırmak için almadan önce yani. 15 pro max tokatlayıp geçiyor maalesef.

Hocam çözünürlük olarak daha kötü. piksel oranı olarak da daha kötü tek iyi olduğu skala renk skalası. bakın buna eminim isterim ki haksız olayım elimdeki daha iyi bir telefon olsun. bunu en çok ben isterim fakat durum bu.
Özellikle sosyal medyada android telefonlarla fotoğraf atınca kötü oluyor. Redditte onlarca başlık bulabilirsiniz. Sırf bu yüzden daha yeni iphone 13 aldım. Ha param buna yetti. İmkan olsa pro max alırdım.

Fan boy değilim 2 yıldır android kullanıyordum. Androidin de çok güzel özellikleri var, direkt termux kurup linux bilgisayar gibi kullanabiliyorsun, kodlama yapabiliyorsun vs vs... ama sosyal medyada kötü bu android.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,863
İsim
Mehmet
S24 ultra dxomarkda 22.sırada
Hocam size cevap verdiğim kısmı tekrar okuyun isterseniz, herhangi bir telefonun diğerinden daha iyi olduğunu vs söylemedim. İyi ışıklandırılmış ortamda her kamera iyidir, arada stil farkı dışında bir şey seçmek de çok zordur, özetle söylediğim bu.

Tavsiyem de kameraları çeşitli senaryolarda test eden şeyleri takip etmeniz. Evet dxomark da bunlardan birisi, hızlıca bir fikir vermesi açısından iyi ancak %100 isabetli değil. Kendinize göre en iyi kamerayı bulmak için kendiniz kör testler izleyip puanlar verip sıralayabilirsiniz.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

Hocam bende s23 ultra kullanıyorum ama size katılmıyorum

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
s
Özellikle sosyal medyada android telefonlarla fotoğraf atınca kötü oluyor. Redditte onlarca başlık bulabilirsiniz. Sırf bu yüzden daha yeni iphone 13 aldım. Ha param buna yetti. İmkan olsa pro max alırdım.

Fan boy değilim 2 yıldır android kullanıyordum. Androidin de çok güzel özellikleri var, direkt termux kurup linux bilgisayar gibi kullanabiliyorsun, kodlama yapabiliyorsun vs vs... ama sosyal medyada kötü bu android.
s24 serisinde bu olay kalktı hocam sosyal medyaya kaliteli yükleniyor artık.

Hocam bende s23 ultra kullanıyorum ama size katılmıyorum
ben s24 ultra için konuştum. s23 ultra veya tüm samsung modelleri için konuşmadım. Konumuz s24 ultra. Eeee ne olacak 1 model altı demeyin kendine özel kernel çekirdeği bile yok hatta tamamen arabirimleri farklı telefonlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Berker Mısırlıoğlu
S24 Plus kullanıyorum ve çok uygun fiyata aldım. en az 6-7 arkadaşım car iphone 14-15 vs kullanan, arkadaşlarım samsung düzeltmiş diyerek, ne kadar güzel çekiyo diyerek ağzının suyu akarak bakıyor çektiğim fotoğraflara fan boyluğa gerek yok. Iphone 11 kullanan başka tanıdık da 'knka iphone ya bu daha iyi' falan diyor fan boy olunca. S24U alıyor olsam 90k olsa yine S24U seçerdim. Bence İphonenin alınacak bir tarafı yok ios seviyorsan başka. İnsanlar sadece apple olduğu için tonla para döküyor. Yurtdışına baksan ikisi de aynı fiyata. Bir kamera tutturulmuş çok iyi diye başka bir tane bile iyi tarafı yok. ben iphone 15 almak için aldığım fiyatın üstüne 17 k daha koymam gerekiyordu. Aynı fiyata S24U alabiliyordum. 50k para veriyorsun 60hz ekran, düşük ekran kalitesi, düşük ekran camı kalitesi, 20w şarj, kablosuz 15w şarj için bile magsafe istiyor, pilden bahsetmiyorum bile 3350 mah, 4k kayıt yapamıyorsun. Bu söylediklerimin hepsi düz S24'te bile kat kat daha iyi. Bu kötü özelliklerin üstüne bir de bir telefon parası daha vereceğim yani. Ben açıkçası Türkiye'de iphone alanın kendine saygısı olduğunu düşünmüyorum (Yurtdışında yine anlarım). Yurtdışında aynı fiyata satılan telefonlar arasında Türkiye'de 15-20bin fark var. Üstüne burada airpods vs garantiye vs götürüyorsun seni değiştirmiyorlar, kovuyolar. Yurtdışında hangi ülkede olursan ol bir sıkıntı varsa rahatlıkla apple mağazasında değiştirebiliyorsun. Apple hem bu ülke içinde kullanıcısını önemsemezken ve fiyatlarını ülkeye göre ayarlamazken bu markayı bu kadar çok kullanan olması ve bu kadar sevilmesi garibime gidiyor.

Son düzenleme:

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Tahir Öztürk
Dün mediamarkette s24 ultra ile huawei pura 70 pro yu inceledim.
İkisi ilede fotoğraf çektim.
Bence Huawei pura 70 pro fotoda daha başarılı ve bana göre ele oturuş ve ergonomisi daha güzel. Ayrıca google play store içerisinde yüklü olarak geliyor.
S24 ultra düşüncem vardı ama sanırım pura 70 pro alacağım.
İçerisinde Google play nasıl yüklü oluyor ben de Huawei nova 9se var gspace üzerinden kullanabiliyorum senin dediğin o mu

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Oğuz
Hocam size cevap verdiğim kısmı tekrar okuyun isterseniz, herhangi bir telefonun diğerinden daha iyi olduğunu vs söylemedim. İyi ışıklandırılmış ortamda her kamera iyidir, arada stil farkı dışında bir şey seçmek de çok zordur, özetle söylediğim bu.

Tavsiyem de kameraları çeşitli senaryolarda test eden şeyleri takip etmeniz. Evet dxomark da bunlardan birisi, hızlıca bir fikir vermesi açısından iyi ancak %100 isabetli değil. Kendinize göre en iyi kamerayı bulmak için kendiniz kör testler izleyip puanlar verip sıralayabilirsiniz.

İçerisinde Google play nasıl yüklü oluyor ben de Huawei nova 9se var gspace üzerinden kullanabiliyorum senin dediğin o mu
Google uygulamaları yüklüydü play store filan.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,063
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç