Neler Yeni

Ofis odamı nasıl gamıng room yapabilirim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Selamlarr 12000 TL bütçeye sahibim ve ofisteki odamı gamıng room yapmayı planlıyorum 2 monitör ve kasam var mouse klavye ve kulaklık haricinde odamı güzelleştirmek için neler önerirsiniz tamamen gamıng odaklı olacağı için her şeye açığım. Ofis odamı aşağıda bulabilirsiniz desteklerinizi bekliyorum

IMG_20240626_111336_276.jpg

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin
yukarıdaki klimanın olduğu yeri temizlenip duvarı boyayıp bide argb led ile gaming rooma çevirebilirsiniz ekstra olarak da birazda sevdiğiniz oyunun afisi asarsiniz mis gibi olur

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yukarıdaki klimanın olduğu yeri temizlenip duvarı boyayıp bide argb led ile gaming rooma çevirebilirsiniz ekstra olarak da birazda sevdiğiniz oyunun afisi asarsiniz mis gibi olur
Valorant ve LOL odaklı bir oda düşünüyoruz bu yüzden nasıl ilerlemeliyim sizce ürün linki varsa aklınızda verebilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

klimanın olduğu kısım sanırsam yün ve bina yönetiminin onayını almak çok zor olcaktır onun dışında neler yapabiliriz

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
faresiz
Hocam tavandaki pamuklar küflenme veyahut böceklenme yapar mı sizce ?
Tabii ki ihtimali yüksek, sonuç olarak bakım gerektiren bir eğlence. Ben böyle uğraşlara şahsen gelmem örnek olarak belirtmek istedim, perdelere okeyim ben yapsam perdeler ile kirli görüntüyü kapatır (Bunun sebebi arkadan gelecek olan ışığın monitöre yansıma yapması ile odağımın bozulmasından dolayı) arkama mağazasını paylaştığım yerden akışkan ledleri tam göstermeyen 2 uzun led alır çapraz koyar hava katarım fazla masraf ve görüntü fanteziye kaçıyor. Tavan kalabilir led takmayı düşünürüm hafif sarı güneş ışığı tarzı (zaten 2 tane orada varmış o yüzden gerek yok) ama yan tarafta bulunan kişilere rahatsızlık verebilir ve zaten oradan ışık gelecektir, bu perdeler ile kapatmadığın sürece. Ekstra olarak tavan da bulunan yünler büyük ihtimal taş yünüdür öyle ise çok iyi ses yalıtımı sağlar.

Son düzenleme:

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Tabii ki ihtimali yüksek, sonuç olarak bakım gerektiren bir eğlence. Ben böyle uğraşlara şahsen gelmem örnek olarak belirtmek istedim, perdelere okeyim ben yapsam perdeler ile kirli görüntüyü kapatır arkama mağazasını paylaştığım yerden akışkan ledleri tam göstermeyen 2 uzun led alır çapraz koyar hava katarım fazla masraf ve görüntü fanteziye kaçıyor. Tavan kalabilir led takmayı düşünürüm hafif sarı güneş ışığı tarzı (zaten 2 tane orada varmış o yüzden gerek yok) ama yan tarafta bulunan kişilere rahatsızlık verebilir ve zaten oradan ışık gelecektir, bu perdeler ile kapatmadığın sürece. Ekstra olarak tavan da bulunan yünler büyük ihtimal taş yünüdür öyle ise çok iyi ses yalıtımı sağlar.
Taş yünü diye geçiyor sanırım zaten hocam blackout perdeyi benim fikrime de baya yattı yan oda boş olduğu için sorun çıkartmaz fikirlerinizi beğendim teşekkürler 🫶🏻

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
faresiz
Taş yünü diye geçiyor sanırım zaten hocam blackout perdeyi benim fikrime de baya yattı yan oda boş olduğu için sorun çıkartmaz fikirlerinizi beğendim teşekkürler 🫶🏻
Ben teşekkür ederim, perde ve led ile alakalı sormak istediğin bir şey olursa ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım iyi eğlenceler :hackerman:

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Derviş

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
SİYAH PERDE Mİ? insanların göz sağlığını ve akıl sağlığını hiç mi düşünmüyorsun ?
siyah perde aşığıyım hocam ışık girsin istemeyiz kendi evimi bile siyah yapmayı düşünüyorum full fdsjkşfdshfds
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben teşekkür ederim, perde ve led ile alakalı sormak istediğin bir şey olursa ulaşırsan yardımcı olmaya çalışırım iyi eğlenceler :hackerman:
hocam odanın sağ tarafındaki duvardaki perdeyi kaldırdığımızda o duvara neler eklenebilir örneğin ?

Top Bottom