Neler Yeni

İlk Defa Müzik Yaptım Sizce Nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Derviş
AI'DEN yapılmış bir müzik. 0 emek. o yüzden KÖTÜ

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Derviş
Kanıt? Aynısını Yapıp Yolla ozm.
DOSTUM. Suno diye bir ai programı var herkes o siteden yaptığını biliyor. Zaten belli de oluyor yapay zeka olduğu çünkü solist robot gibi konuşuyor. 0 emek, 0 zaman. KÖTÜ olmuş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
Senior AI Developer + Mekatronik Mühendisi
İsim
Salih
DOSTUM. Suno diye bir ai programı var herkes o siteden yaptığını biliyor. Zaten belli de oluyor yapay zeka olduğu çünkü solist robot gibi konuşuyor. 0 emek, 0 zaman. KÖTÜ olmuş
Bro lütfen bana kanıt sun çok yalan konuşup insanları kötülemeye çalışma daha fazla bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Derviş
Bro lütfen bana kanıt sun çok yalan konuşup insanları kötülemeye çalışma daha fazla bence.
bana sözleri at benzeri yapayım. Birde ai'ye hangi tür yazdığını söyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Derviş
Dostum bana Benzerini yapayim diyorsun ben aynısını bekliyorum.
SÖZLERİ AT SÖZLERİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok daha önce çalışmadım bu şarkıyı 29. denememde anca yapabildim zorladı beni onun haricinde hiç masraf olmadan max bu kadar yapabilirim diye düşündüm.
PUAHAHHAHAH. SUNO AI'den 5 dakika da yapılabiliyor. az YALAN at birader

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Anonim Ankh
Yapay zeka olduğu çok belli oluyor. Sesteki bariz sorunlar belli oluyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emin Soymaz
Selam Arkadaşlar İlk Defa Bir Müzik Yapmak İstedim Ve Ortaya Böyle bir şey Çıktı Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin.

Ah be Dostum Keşke gerçekten kendin yapsaymışsın gerçekten güzel olurmuş ama mağlesef gidipte bu şarkıyı Sunoda Public yapman seni sıkıntılı duruma düşürmüş ve müziğin Hip-Pop katagorisinde biraz gezince bulunmasıda cabası ama sen büyük ihtimal bunu insanları denemek için yapmışsındır umarım öyledir AI olduğu çok belli önceden senin Web siteni görmüştüm sanırsam orda 2B lik bir Yapay Zeka Demosu Vardı Oyun Geliştiricileri İçin Bazı Sorunlardan Dolayı 1 ay kadar geri dönüş aldıktan sonra İnternette bulunan tüm bilgileri geri sildirdiğini hatırlıyorum peki nedeni ne gayet başarılıydı ama neden silindi web site ve yt deki tüm içerikleri neden sildirdin??

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Mehmet Yılmaz
Selam Arkadaşlar İlk Defa Bir Müzik Yapmak İstedim Ve Ortaya Böyle bir şey Çıktı Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin.

Valla nasıl yapıldığı önemli değil ben beğendim herkes de şarkı söyleyecek ses yok yapay zeka ile duygularını anlatmak güzel bir şey aslında PC de 100 binden fazla müzik var bu zamana kadar milyon tane müzik dinlemişimdir ünlü olup beş para etmez parçaları olanlar var bu onlardan milyon kat iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Talha Açıkgöz
çok çok çok iyi olmuş sadece bazı yerlerde sesini biraz kasmışsın oralar daha iyi olabilirdi ama helal olsun yine de çok iyi olmuş

Top Bottom