Neler Yeni

🔥İndirim Razer Deathadder Essential Gaming Mouse 500Tl

enginer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Engin
Mouse önerirsem o mouse hemen zamlanıyor maalesef. Sizin kullanım profiliniz ne, oyun hangi tür ?

denemee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Tekin
Bu mouse bende de var. Tekerindeki scroll sorunu hariç bir sorunu yok, tutuşu ergonomisi iyi. Aşağı kaydırırken sapıtıp aşağı yukarı kaydırıyor sinir bozucu bir şekilde Arada bir içini açıp yağlamam gerekiyor scroll sorununun düzelmesi için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre
Tamam kardeş, en çok sen biliyorsun. Essential süper uber mega giga destansı bir şey. 🤡

Hayallerle yaşayanı gerçeklerle...
Ultra mega diyen yok ne ürün olursa olsun çöp diyen bir kesim var sende onlardansın ucuz fiyatına göre bir mouse bunun idrakında olmayan sensin.Ne beklediğine bağlı.2 yıldır kullanıyorum scrol sorunu hariç bir sıkıntı yaşamadım.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,361
İsim
Kerem Çavuş
Ultra mega diyen yok ne ürün olursa olsun çöp diyen bir kesim var sende onlardansın ucuz fiyatına göre bir mouse bunun idrakında olmayan sensin.Ne beklediğine bağlı.2 yıldır kullanıyorum scrol sorunu hariç bir sıkıntı yaşamadım.
corsair katar pro , lenovo legion m300s , steelseries prime fps gibi aynı fiyat bandında çok daha iyi mouselar var , razer diye alan arkadaşlar için hayal kırıklığı olan bir mouse , razer hastası arkadaşlar razer cobra , razer viper mini gibi mouseları kullandıysa bu mouse u normal olarak kötüler

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
793
İsim
ibrahim can
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
Ultra mega diyen yok. Ne ürün olursa olsun çöp diyen bir kesim var, sen onlardansın.
Hıhı, eminim öyledir. Sende malına *** attırmayan kesimsin değil mi? Hani vatan savunur gibi ürün savunan, objektif olamayan.
fiyatına göre ucuz bir mouse bunun idrakinde olmayan sensin.
Ucuz değil, fiyatına göre değil. Üst mesajdaki arkadaş essentiale para kaptırmak yerine alınması gereken modelleri saymış.
Ne beklediğine bağlı.2 yıldır kullanıyorum scrol sorunu hariç bir sıkıntı yaşamadım.
Bireysel tecrübeler bir şey ifade etmiyor, genele bakmak lazım. Kaldı ki farede scroll sorunu yaşamışsın zaten, daha ne olsun? Kaliteli bir ürün olsaydı scroll jumping yaşamazdın bile.

Son düzenleme:

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Son düzenleme:

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası