Neler Yeni

Öneri Korku - Gerilim Yapım Önerisi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,641
İsim
MehmedVII
Film dizi pek fark etmez filmler baya bayıyor. Son 1 yılda 3 film, 10 dizi(çoğu 5-6 sezon) falan bitirdim. Uzun zamandır kokru gerilim türünde bir şeyler izlemek istiyorum ama aklıma da pek bir şey gelmiyor. Palyaço, chucky gibi şeyler pek sarmıyor. Alien serisini çok severim onda izlemediğim 2 film vardı bugün 1'ine başladım devamını sonra izleyecem. Alien, Prometheus, Life(2017) vs severim.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
Film dizi pek fark etmez filmler baya bayıyor. Son 1 yılda 3 film, 10 dizi(çoğu 5-6 sezon) falan bitirdim. Uzun zamandır kokru gerilim türünde bir şeyler izlemek istiyorum ama aklıma da pek bir şey gelmiyor. Palyaço, chucky gibi şeyler pek sarmıyor. Alien serisini çok severim onda izlemediğim 2 film vardı bugün 1'ine başladım devamını sonra izleyecem. Alien, Prometheus, Life(2017) vs severim.
Bu konuda önerdiğim filmleri izleyebilirsin. Bu arada Alien ı sevdiysen mutlaka ama mutlaka The Thing filmini izle çünkü Alien serisinin örnek aldığı yapımdır :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,641
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda önerdiğim filmleri izleyebilirsin. Bu arada Alien ı sevdiysen mutlaka ama mutlaka The Thing filmini izle çünkü Alien serisinin örnek aldığı yapımdır :D

The Thing 1982'de çıkmış ama Alien ilk filmi 79

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
The Thing 1982'de çıkmış ama Alien ilk filmi 79
Hocam The Thing sandığınızdan daha eski Hp Lovecraft in eserlerine dayanır. İlk film adaptasyonu 1951 de yapıldı onu bulmak kolay olmayabilir. En iyi uyarlaması 1982 de yapılmış uyarlamadır. Alien yönetmeni Ridley Scott The Thing i çok sevmiş ve esinlenmiştir.

• Beğen

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
Film değilde Gerilim/Gizem olarak From diye bir dizi var, değeri bilinmiyor belki bakmak istersin.

• Beğen
Top Bottom