Neler Yeni

Razer Barracuda X mi SteelSeries Arctis 7+ mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yavuz Selim
Bütçe
4000
4000tl bütçem var kulaklık alacağım ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? Farklı önerilere açığım bu fiyata hangisi daha iyiyse onu almak istiyorum. Çoğunlukla oyun ve müzik dinlemek için kullanacağım kablosuz olması benim için şart.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
2 senedir barracuda x kullanıyorum tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Talha Açıkgöz
1-2 haftadır barracuda x kullanıyorum sormak istediğin soru var ise sorabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Talha Açıkgöz
hocam dip ses var mı varsa çok hissediliyor mu ? Mikrofon kalitesi güzel mi ? Birde nerden sipariş verdiniz
Dip ses sorununu yaşayan varmış baya ama ben yaşamadım.teknolojik ürünler biraz da şans işi ama neyse mikrofona gelecek olursak karşılaştırma yapmak için arkadaşımı aradım telefonla konuşurken dışarıdan hiç ses gelmediğini ama sesinin de kulaklığı mikrofonu kadar net olmadığını söyledi mikrofondan tek sorun dışarıdan ses alıyor baya bi kendi odamdayken annemin kardeşime dediği şeyleri duymuş arkadaşım (bağırarak demiştir kulaklık takılı olduğu için duymadım ben) son olarak ta vatandan aldım ben 3650 TL 3 Taksit şeklinde internette daha ucuza var ama peşin alma durumum yoktu maalesef

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
hocam dip ses var mı varsa çok hissediliyor mu ? Mikrofon kalitesi güzel mi ? Birde nerden sipariş verdiniz
Dip ses sorunu yaşamadım hocam , mikrofon kalitesi gayet güzel karşı taraf sesimin çok iyi geldiğini söylüyor. Bne zamanında itopyadan almıştım 1200 tl idi ozaman galiba

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,353
İsim
Emir
barracuda x kullandım birkaç hafta.Arkadaşlar beğenmiş fakat ben beğenmedim.Özellikle pedleri.Ses kalitesini hatıralmıyorum ama pedleri bana çok kalitesiz gelmişti ki öyle.Oyun için alıcak isen cloud 3 wireles alabilrsn fakat şu an da ani bir fiyat artışı olmuş 1hafta bekleyip fiyatın düşmesini beklerdim şahsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yavuz Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dip ses sorununu yaşayan varmış baya ama ben yaşamadım.teknolojik ürünler biraz da şans işi ama neyse mikrofona gelecek olursak karşılaştırma yapmak için arkadaşımı aradım telefonla konuşurken dışarıdan hiç ses gelmediğini ama sesinin de kulaklığı mikrofonu kadar net olmadığını söyledi mikrofondan tek sorun dışarıdan ses alıyor baya bi kendi odamdayken annemin kardeşime dediği şeyleri duymuş arkadaşım (bağırarak demiştir kulaklık takılı olduğu için duymadım ben) son olarak ta vatandan aldım ben 3650 TL 3 Taksit şeklinde internette daha ucuza var ama peşin alma durumum yoktu maalesef
Hocam aldığınız barracuda x 2022 versiyonu mu ?

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Shoto Todoroki
4000tl bütçem var kulaklık alacağım ikisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? Farklı önerilere açığım bu fiyata hangisi daha iyiyse onu almak istiyorum. Çoğunlukla oyun ve müzik dinlemek için kullanacağım kablosuz olması benim için şart.
İkisinide hemen hemen deneyimledim arctis 7+ daha iyi gibi gelmişti bana kullanıcılar daha iyi bilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yavuz Selim
İkisinide hemen hemen deneyimledim arctis 7+ daha iyi gibi gelmişti bana kullanıcılar daha iyi bilir.
fiyatının daha düşük olmasından dolayı barracuda x alacağım sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamamdır hocam teşekkürler bugün yarın amazondan sipariş vereceğim gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Talha Açıkgöz

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Shoto Todoroki