Neler Yeni

Steam dolandırıcılık hesabım kilitlendi

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
steam dolandırıcılıktan hesabım kısıtlandı ve satın aldığım oyunu aide etmişler kart bana ait indirimde aldığım oyunu da kaybettim ne yapmam lazım hesabımı da oyunumu da geri istiyorum

Starlex

80+ Silver
steam dolandırıcılıktan hesabım kısıtlandı ve satın aldığım oyunu aide etmişler kart bana ait indirimde aldığım oyunu da kaybettim ne yapmam lazım hesabımı da oyunumu da geri istiyorum
Steam desteke başvur

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Burak
Öncelikle sakin ol hesap seninse steam hertürlü geri veriyor. Hesabın ilk mailine sahipsen kolaylııla ticket atarak geri alabilirsin iade edilen oyunun içinde steam bazen sepet fiyatını dondurabiliiyor eski fiyattan tekrar almana olanak sağlayabilirler

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle sakin ol hesap seninse steam hertürlü geri veriyor. Hesabın ilk mailine sahipsen kolaylııla ticket atarak geri alabilirsin iade edilen oyunun içinde steam bazen sepet fiyatını dondurabiliiyor eski fiyattan tekrar almana olanak sağlayabilirler
ilk sahibi tek sahibi benim istediği bilgileri de yazdım oyunları mı geri istediğimi de yazdım inşallah açılır da tekrar almak istediğim de bu kez de kartım sorun çıkarır mı öyle bir sorunda kendimi nasıl ispat ederim

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
kanka şimdi hesap açma işini çözdüm ama şöyle bir şey oldu ben yaz indiriminde 10 tane kadar oyun aldım 1 tane iade etttim iade ettiğim oyun geri gelmiş iade etmediğim rdr2 oyunumu benden almış diğer aldığım oyunlar duruyor ama sistemde hepsi iade edildi diye yazıyor şimdi ne oldu ben hiçbir şey anlamadım

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Burak
kanka şimdi hesap açma işini çözdüm ama şöyle bir şey oldu ben yaz indiriminde 10 tane kadar oyun aldım 1 tane iade etttim iade ettiğim oyun geri gelmiş iade etmediğim rdr2 oyunumu benden almış diğer aldığım oyunlar duruyor ama sistemde hepsi iade edildi diye yazıyor şimdi ne oldu ben hiçbir şey anlamadım
Steama tekrar ticket at ödeme yapılan kartın sana ait olduğunu belirt oyunları geri talep et. Veya iade edilen oyunların parası senin kartına yansımışmı?

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Steama tekrar ticket at ödeme yapılan kartın sana ait olduğunu belirt oyunları geri talep et. Veya iade edilen oyunların parası senin kartına yansımışmı?
oyunları mı talep ettim hesap açılması tamamlandı hesabın bana ait kartın bana ait olduğu anlaşıldı olay öncesi iade ettiğim oyunun parası karta yansımış 712 tl olarak ama o oyun şuan kütüphane de yerine başka oyunu tekrar satın al diye destekte söylemiş daha ucuz bir oyun hatta ama diğerlerinin parası yansımamış karta steam destekte iade edildi diye yazıyor acil çıkmam lazım 2 saate maksimum gelirim sen ne olup bittiğini yaz lütfen

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
reis aktif misin

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammed Enes Badıllı
reis çok saçma bir şey oldu hesap açıldı aldığım oyunlar geri geldi rdr2 almıştım o gelmedi ama öncesinde aide ettiğim suicide squad geldi parası aide olmasına rağmen geldi rdr2 gelmedi suicide gelmiş oldu maddi kar var neyse de işin saçması 2000liralık aldığım oyunlar iade oldu karta ama halen kütüphanede duruyor

332merek

80+ Bronze
reis çok saçma bir şey oldu hesap açıldı aldığım oyunlar geri geldi rdr2 almıştım o gelmedi ama öncesinde aide ettiğim suicide squad geldi parası aide olmasına rağmen geldi rdr2 gelmedi suicide gelmiş oldu maddi kar var neyse de işin saçması 2000liralık aldığım oyunlar iade oldu karta ama halen kütüphanede duruyor
Ne güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,894
Üyeler
158,215
Son üye
fraggrybda
Top Bottom