Neler Yeni

i5 12400f ISINMA SORUNU

NLARES

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
İNTEL i5 12400f işlemcim var ve ağır bir yük bindirmesem bile 100 dereceleri görüyor. Bana hiç normal gelmedi neden olabilir?

Dagh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Dağhan Yavuzer
İNTEL i5 12400f işlemcim var ve ağır bir yük bindirmesem bile 100 dereceleri görüyor. Bana hiç normal gelmedi neden olabilir?
100 ne lan napıyon, yok kanka normal değil sıvı soğutucu çek bitane ben ls520 alcam şimdi bendede i5-12400f var

NLARES

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok soğutucu yetersizdir yada termal macun kurumuştur yada bilgisayarında cok fazla ağır şeyler yüklüdüd
Sistemi yeni aldım 1-2 hafta önce
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 ne lan napıyon, yok kanka normal değil sıvı soğutucu çek bitane ben ls520 alcam şimdi bendede i5-12400f

100 ne lan napıyon, yok kanka normal değil sıvı soğutucu çek bitane ben ls520 alcam şimdi bendede i5-12400f var
Bence de normal degil arkada sadece mt2 açıktı

Kanka bu işlemciyi sogutacak uygun fiyatta güzel bi sıvı ya da kule tipi sogutucu biliyor musun ya

Son düzenleme:

Dagh4n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa Dağhan Yavuzer

Kanka bu işlemciyi sogutacak uygun fiyatta güzel bi sıvı ya da kule tipi sogutucu biliyor musun ya
kanka dedimya ben şimdi ls520 alacağım indirimde 2k, kule tipi diyosan phantom spirit argbsiz 1600 argbli 1700 ama bende işlemcinde bi sorun var virüs felan ihtimali yüksek ben render felan yaptım oyun yaptım 75i geçmemiştir bi sıkıntı var sende kontrol et

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Çağkan Çağlayan
dostum bende de aynı işlemci vardı 1.5 yıldır kullanıyodum işlemci hafif bi oyundaayken bile 100 dereceleri görüyordu kasanın içini ve cok hafif fanı temizledim 80 derecelere düştü daha sonra termal macun bakım falan yaptırdım 65-70 derecelerde şuan sıkıntı yok

yeni almışken böyle oluyorsa bence fanı düzgün oturtmamışlardır termal macunu falan yanlış sürmüşlerdir imkansız bu kadar fazla olması bence

NLARES

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka dedimya ben şimdi ls520 alacağım indirimde 2k, kule tipi diyosan phantom spirit argbsiz 1600 argbli 1700 ama bende işlemcinde bi sorun var virüs felan ihtimali yüksek ben render felan yaptım oyun yaptım 75i geçmemiştir bi sıkıntı var sende kontrol et
tamamdır teşekkürler

dostum bende de aynı işlemci vardı 1.5 yıldır kullanıyodum işlemci hafif bi oyundaayken bile 100 dereceleri görüyordu kasanın içini ve cok hafif fanı temizledim 80 derecelere düştü daha sonra termal macun bakım falan yaptırdım 65-70 derecelerde şuan sıkıntı yok

yeni almışken böyle oluyorsa bence fanı düzgün oturtmamışlardır termal macunu falan yanlış sürmüşlerdir imkansız bu kadar fazla olması bence
bence de yeniyken bu degerler abartı hocam o zaman bi kontrol edeyim teşekkür ederim

16yunus78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus kerem dönmez

Sıvı soğutucu alma boşa gider o kadar güçlü bir işlemci değil hava soğutma al çok daha efektif olur hem bütçe azalır hem görüntüyüde güzelleştirebilirsin çünkü büyük kasalara 2 fanli sıvı sogutuculat yakışmıyor 3 fanlılarda pahalı kule tipi guzel is yapan birane alabilirsin

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ahmet

https://www.akakce.com/islemci-sogu...sports-duo-cpu-sogutucu-fiyati,462577085.html çoğu 240mm sıvı soğutmadan iyi hava akışını düzgün yaparsan

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Çağkan Çağlayan
Sıvı soğutucu alma boşa gider o kadar güçlü bir işlemci değil hava soğutma al çok daha efektif olur hem bütçe azalır hem görüntüyüde güzelleştirebilirsin çünkü büyük kasalara 2 fanli sıvı sogutuculat yakışmıyor 3 fanlılarda pahalı kule tipi guzel is yapan birane alabilirsin
ryzen 7 7800x3d için sıvı soğutucu mu lazim hava sogutma olmaz mı

Top Bottom