Neler Yeni

Dolandırılmadan nasıl ürün satarım

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Yunus Emre Gül
Sarı sitede Z686 satıyorum fakat param güvendeye bir türlü güvenemiyorum.Alıcak kişi ise param güvendeyle almak istiyor.

Dolandırılmamam için ne yapmam lazım veya satıcı destekli ürün satabileceğim başka bir platform var mı?

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
Ortak bir nokta da buluşun hocam

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Mert Kirazlı
Sarı sitede Z686 satıyorum fakat param güvendeye bir türlü güvenemiyorum.Alıcak kişi ise param güvendeyle almak istiyor.

Dolandırılmamam için ne yapmam lazım veya satıcı destekli ürün satabileceğim başka bir platform var mı?
param güvende işlerine bende güvenmiyorum bi ara arkadaşım gtx1050ti sattı adam kargoyu aldığında içindeki kartı değiştirdi ve satan arkadaşım hiçbirşey yapamadı parasını da alamadı 1050 de karşı tarafta kaldı ben şahsen tercih etmiyorum

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kargo firmasındayken görüntülü konuşun. İbana transfer sonrası kargola.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Yunus Emre Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
param güvende işlerine bende güvenmiyorum bi ara arkadaşım gtx1050ti sattı adam kargoyu aldığında içindeki kartı değiştirdi ve satan arkadaşım hiçbirşey yapamadı parasını da alamadı 1050 de karşı tarafta kaldı ben şahsen tercih etmiyorum
Bende o yüzden güvenemiyorum alıcı içine hıyar koyup iade edebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo firmasındayken görüntülü konuşun. İbana transfer sonrası kargola.
Alıcıya param güvende dışı kargolayabilirim demiştim fakat kabul etmedi.

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Mert Kirazlı
Bende o yüzden güvenemiyorum alıcı içine hıyar koyup iade edebilir.

Alıcıya param güvende dışı kargolayabilirim demiştim fakat kabul etmedi.
hocam boşver illaki bulursun elden alıcak birini

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emre

ben ürünü sattım sarı sitede bir sıkıntı yok dolandırılma işi olmaz adam siteye yatırıyor parayı o kargoyu ona teslim ettiğinde onaylandığında para senin hesaba yatar eğer ona geldi onaylamadı adam siteye yazarsın kargo bilgilerine yazarsın adama paranı alırsın eğer ürün kargoda sıkıntı oldu ürünü iade eder kargo sana gelir

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Yunus Emre Gül
ben ürünü sattım sarı sitede bir sıkıntı yok dolandırılma işi olmaz adam siteye yatırıyor parayı o kargoyu ona teslim ettiğinde onaylandığında para senin hesaba yatar eğer ona geldi onaylamadı adam siteye yazarsın kargo bilgilerine yazarsın adama paranı alırsın eğer ürün kargoda sıkıntı oldu ürünü iade eder kargo sana gelir
Olay o değil.Olay adamın ürünü alıp ürün yerine başka bir şey koyup iade etmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
RUZtayler1771

dolandırılma ihtimalin olmaz sarı site yardımcı olur
bende şuan 4 parça satıyorum param güvende ile

daha önce param güvende ile 3 parça eşya sattım

Top Bottom