Neler Yeni

Dolandırılmadan nasıl ürün satarım

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Yunus Emre Gül
dolandırılma ihtimalin olmaz sarı site yardımcı olur
bende şuan 4 parça satıyorum param güvende ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha önce param güvende ile 3 parça eşya sattım
Yardımcı olmuyor kendileri de yazmış farklı ürün veya bozuk ürün gönderilmesi durumunda sahibinden sorumlu değildir yazmışlar.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kağan UĞURLU
Facebook ta referans ile satış yapan ciddi gruplar var modart gibi onlar üzerinden satış yapmayı dene. Ben çoğu satışımı oradan yapıyorum sıkıntısız oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
RUZtayler1771
Facebook ta referans ile satış yapan ciddi gruplar var modart gibi onlar üzerinden satış yapmayı dene. Ben çoğu satışımı oradan yapıyorum sıkıntısız oluyor.
hocam bende konudan bağımsız olabilir ama dediğiniz yerde 750 ti vs satabilirmiyim yeni pc aldım bu parçaları satmak istiyorum

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Kağan UĞURLU
hocam bende konudan bağımsız olabilir ama dediğiniz yerde 750 ti vs satabilirmiyim yeni pc aldım bu parçaları satmak istiyorum
Satabilirsiniz, gruba üyelik gönderin. Referanslı kişiler ile alışveriş yapın. Bir sıkıntı çıkmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
RUZtayler1771
Satabilirsiniz, gruba üyelik gönderin. Referanslı kişiler ile alışveriş yapın. Bir sıkıntı çıkmaz.
hocam bugün 2 istek attım kabul etmemişler diğer gruplarınada girdim şuan tekrar attım bekliyorumv
1721341847498.png

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
385
İsim
Ertuğrul Bolat
1 ay önce havale-kargo şeklinde laptop aldım.Daha önce ürün alırken 2 sefer dolandırıldım bu yöntemi kullanarak.Artık satıcının nokta koymasından imlasına kadar çözdüm dolandırıcı olup olmadığını.Satarkende benden yana sorun yok,havale yaparsa kargolarım ürünü.Param güvende ile satmam.Sadece alıcının yanlış yapması değil kargoda oluşacak gerçek hasarda bile yine satıcı mağdur oluyor.O yüzden havale-kargo yada elden satış derim.Referans sistemine de çok güvenmiyorum ama alıcının yaşadığı şehirde çok emin olduğunuz kişiler olması lazım ki o şekilde satış yapabilelim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Satıcı profilini incele, satış vs. yaptıysa yorum olabilir. 3 5 güzel yorum varsa, konuşması da güven veriyorsa sıkıntı olmaz. Çok fazla ürün sattım get ile, daha sıkıntı yaşamadım.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Get ile verilebilecek ürünler var verilemeyecek. Sen detaylı fotoğraf ve video gönderip gerekirse görüntülü görüşme yaparak cihazın temiz olduğunu sorunsuz olduğunu gösterirsin buna rağmen almazsa paketi yapıp foto atacağını kargoya gittiğinde tekrar foto atacağını söylersin. Yine kabul etmezse sal gitsin.
Kendim İstanbul dan ürün alcam adam parayı göndermeden kargo sırasına giremem diyor, mecbur gönderdim o da ürünü gönderdi.

Bir şekilde güvenilmek zorunda.
Paketi iyi yap.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,204
Üyeler
150,625
Son üye
Arifemre_
Top Bottom