Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z87 Red/Blue Switch HotSwap klavye vergi dahil 316TL

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,730
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Klavyesi gelen var mı benim İstanbul'a ulaşmış pazartesiye kaldı

Enes_96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes
Bana ulaştı dostlar şuan klavyeden yazıyorum hissiyatından tutun ışıklandırmasına her şeyi çok hoşuma gitti klavyede. Daha önce çok çok üst segment klavyeler kullanmış birisi değilseniz fazlasıyla memnun kalacağınızı düşünüyorum.
benim de aynı şekilde
Klavyesi gelen var mı benim İstanbul'a ulaşmış pazartesiye kaldı
DÜZENLEME: Pardon dostlar ben z686 diye okumuşum o modeli almıştım. Kendi klavyemden oldukça memnunum eğer merak eden varsa.

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,730
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Bana ulaştı dostlar şuan klavyeden yazıyorum hissiyatından tutun ışıklandırmasına her şeyi çok hoşuma gitti klavyede. Daha önce çok çok üst segment klavyeler kullanmış birisi değilseniz fazlasıyla memnun kalacağınızı düşünüyorum.

DÜZENLEME: Pardon dostlar ben z686 diye okumuşum o modeli almıştım. Kendi klavyemden oldukça memnunum eğer merak eden varsa.
Fotoğrafını atar mısın rica etsem Real de nasil durdugunu merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Sametcan Türk
WhatsApp Görsel 2024-07-22 saat 13.29.47_1532a5b1.jpg
WhatsApp Görsel 2024-07-22 saat 13.29.47_dd760d04.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar elime bugün ulaştı ben beğendim gayet güzel duruyor bu fiyata göre güzel sadece hafif yay sesi geliyor haberiniz olsun birde malzeme kalitesi aman aman iyi değil sert plastik ama dediğim gibi fiyata göre çok iyi. birde turuncu olan esc tuşu ve space tuşu için yerine beyaz space ve gri esc tuşu çıkıyor

kuzgun34

80+
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar elime bugün ulaştı ben beğendim gayet güzel duruyor bu fiyata göre güzel sadece hafif yay sesi geliyor haberiniz olsun birde malzeme kalitesi aman aman iyi değil sert plastik ama dediğim gibi fiyata göre çok iyi. birde turuncu olan esc tuşu ve space tuşu için yerine beyaz space ve gri esc tuşu çıkıyor
bayağı güzel duruyor güle güle kullan dostum, sen ayın kaçında sipariş vermiştin?

Top Bottom