Neler Yeni

🔥İndirim ANC li Bluetooth Kulaklık vergi dahil 270TL aliexpress (Kukalık geldi)

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren
kulaklık az önce geldi ve 270 tl den alanlar çok şanslı ses kalitesi ve mikrofonu oldukça güzel ama transparan mod için aynısını diyemem transparan modu kötü ancsi de çok iyi değil ama uygulama desteği olması ve uygulamadan takip çok iyi çalışıyo ben girmeden ev adresim yazdı uygulamada o kadar iyi genel olarak bu fiyattaki bi ürünün böyle bi performans vermesine 10 üzerinden 8.5-9 yakışır bence

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
170 e almıştım bende bekliyorum, hayırlı olsun inceleme güzel olmuş 🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
ahmet yılmaz
hocamız

hocam benimki de gelmek üzere oyunlarda gecikme ne durumda bakabilir misiniz acaba hayırlı olsun
hocam hiç oyun yok malesef telefonumda olsa bakardım
Mesaj otomatik birleştirildi:

anc si nasıl iyi mi
anc ve şeffaf mod kötü biraz ama ses kalitesi ve seviyesi tatmin ediyor beni

170 e almıştım bende bekliyorum, hayırlı olsun inceleme güzel olmuş 🔥
saolun hocam size de hayırlı olsun

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Uğur Karabulut
hocam hiç oyun yok malesef telefonumda olsa bakardım

anc ve şeffaf mod kötü biraz ama ses kalitesi ve seviyesi tatmin ediyor beni

saolun hocam size de hayırlı olsun
Hocam inceleme konusu açsanız güzel olur konu açıldığında almıştım 170 ten daha yeni ithalat gümrük vergisi tamamlandı

StuxFALL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğulcan Akbaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Ürünü sipariş edenler nasıl etti acaba? Bende bu ürün adresinize gönderilemiyor diyor 🤔😕

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayhan
Urun geldi anc modu cok iyi degil safaf moduda aynı sekılde t13 anc kullanıyordum ona oranla anc ve sefaf modları dusuk ses kalıtesi benim hosuma gitti son ses seviyesi bir tık dusuk geldi bana pubg mobilde gecikme testi ettim yok denilecek kadar az hisettirmiyor yani 270 tl ye cok guzel alacaklara oneririm

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren
Urun geldi anc modu cok iyi degil safaf moduda aynı sekılde t13 anc kullanıyordum ona oranla anc ve sefaf modları dusuk ses kalıtesi benim hosuma gitti son ses seviyesi bir tık dusuk geldi bana pubg mobilde gecikme testi ettim yok denilecek kadar az hisettirmiyor yani 270 tl ye cok guzel alacaklara oneririm
T13 anc ile ses kalitesini kiyaslayacak olsanız t13 e ?/10 kaç verirdiniz f3 e ?/10 kaç verirdiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet Hasan Asmalıkaya
Arkadaşın dediklerine katılıyorum anc ve transparan özellik olsun diye eklenmiş onun harici 270 tl ses veren herhangi bir şey almak şans :) bu fiyat tavsiye ederim

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
kulaklık az önce geldi ve 270 tl den alanlar çok şanslı ses kalitesi ve mikrofonu oldukça güzel ama transparan mod için aynısını diyemem transparan modu kötü ancsi de çok iyi değil ama uygulama desteği olması ve uygulamadan takip çok iyi çalışıyo ben girmeden ev adresim yazdı uygulamada o kadar iyi genel olarak bu fiyattaki bi ürünün böyle bi performans vermesine 10 üzerinden 8.5-9 yakışır bence

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Uygulamayi nerden indirdin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayhan
T13 anc ile ses kalitesini kiyaslayacak olsanız t13 e ?/10 kaç verirdiniz f3 e ?/10 kaç verirdiniz?
t13 anc son ses seviyesi bir tık daha yuksek belki ona alısık oldugum ıcın olabılır t13 anc ses kalıtesı bı tık daha iyi fiyat olarak t13 anc 7/10 f3 anc 8/10 diyebilirim

Top Bottom