Neler Yeni

❌İndirim Bitti! PBT Pudding Keycaps 119 Adet 34,38₺+vergi Aliexpress

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ömer
Rengi çok güzel gerçekten. Hatta ben yanlışlıkla beyaz sipariş vermişim. Adama mesaj attım siyah yolla diye. Tamam dediği halde beyaz yollamış. Beyaz baya güzel ama kirlenir gibi geliyor bana. Klavyeye ara ara bakıyorum evet. Bir de bizdeki klavyede 6 nın üst krakteri & mesela. Ama klavyede şekil olarak ters V işareti var. & bu işareti 7 numaranın üzerinde gösteriyor. Bazı şeyler ters. Gülücük felan yaparken zorlanıyorum. Parantezi sıfırda gösteriyor ama sıfıra basınca eşittir çıkıyor. Klavye ayarlarından klavyeyi EN yapsam belki düzelir bilemiyorum. Tr karakter yerlerine başka tuşlar taktım şimdilik. Yarın sökerim bunları.
Hocam kirlensin ne olacak boş ver. Siyah puddingte renkler o kadar ortaya çıkamıyor. Beyaz gelmesi daha iyi olmuş bence.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
Rengi çok güzel gerçekten. Hatta ben yanlışlıkla beyaz sipariş vermişim. Adama mesaj attım siyah yolla diye. Tamam dediği halde beyaz yollamış. Beyaz baya güzel ama kirlenir gibi geliyor bana. Klavyeye ara ara bakıyorum evet. Bir de bizdeki klavyede 6 nın üst krakteri & mesela. Ama klavyede şekil olarak ters V işareti var. & bu işareti 7 numaranın üzerinde gösteriyor. Bazı şeyler ters. Gülücük felan yaparken zorlanıyorum. Parantezi sıfırda gösteriyor ama sıfıra basınca eşittir çıkıyor. Klavye ayarlarından klavyeyi EN yapsam belki düzelir bilemiyorum. Tr karakter yerlerine başka tuşlar taktım şimdilik. Yarın sökerim bunları.
pbt kalitesi var mı yoksa ortalama bir kalitede mi , 100tlye beleş çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kirlensin ne olacak boş ver. Siyah puddingte renkler o kadar ortaya çıkamıyor. Beyaz gelmesi daha iyi olmuş bence.
akko.png

KingDeViL

80+ Bronze
Pbt nasıl oluyor onu bana tarif sana o kalitede olup olmadığını anlatayım. Mesela benim msi orjinal tuşların hissiyatı çok iyi. Böyle kayganımsı sanki insan eli ile yağlanmış gibi bir hissiyatı var. Puding ise tırtıklı gibi.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
Pbt nasıl oluyor onu bana tarif sana o kalitede olup olmadığını anlatayım. Mesela benim msi orjinal tuşların hissiyatı çok iyi. Böyle kayganımsı sanki insan eli ile yağlanmış gibi bir hissiyatı var. Puding ise tırtıklı gibi.
hyperx in pbt si de öyle muhtemelen ona benzer , baya iyi tarif ettin :D

Lafımı geri aldım ama senin ledler de bayağı kaliteymiş yalnız. Beyaz olsa daha da iyi olurmuş :kekw:
hep beyaz kasa alıyoruz bir kere de siyah alayım dedim :D

Son düzenleme:

KingDeViL

80+ Bronze

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
Hyperx 550tl felandı almadım. 1500 olmuş şimdi :). Tr karakterleri olduğu için alırım belki bir ara karar veremedim.
hyperx in sıkıntısı da küçük enter falan yok bazı tuşları idarelik taktım , linktekiyle combolayınca daha güzel olur

pckolik55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
beyt
artık yeni hesap acsakta alınmıyor ya epostaya doğrulama kodu gelmiyor yada odeme asamasinda hesabi kitliyor

Alıntıyı görüntüle
ürünün normal fiyatı 100tl değil aliekspres o ürüne indirim uyguluyor ucuz diye kalitesiz sanmayin low profil mekanik klavye geldi daha yeni hotswap özellikli 2bin liralik klavyelerle yarışır.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,020
İsim
Kerem Çavuş
artık yeni hesap acsakta alınmıyor ya epostaya doğrulama kodu gelmiyor yada odeme asamasinda hesabi kitliyor

ürünün normal fiyatı 100tl değil aliekspres o ürüne indirim uyguluyor ucuz diye kalitesiz sanmayin low profil mekanik klavye geldi daha yeni hotswap özellikli 2bin liralik klavyelerle yarışır.
link

pckolik55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
beyt
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular