Neler Yeni

🔥İndirim 3400₺ - Seduna Thunder Pro

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Kürşat

Akakçede çıkmıyor indirim. Genelde 4 civarı oluyor ürünün fiyatı.

Uzun süredir kullanan varsa yorum yapabilirse sevinirim. Kartım açılırsa ben de alabilirim.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
HB de 2753 yorum var 4.3 puan
Fiyat iyi duruyor ihtiyacı olan deneyebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

neredeyse bir sene olacak, oturma alanı normal koltuklara göre çok büyük (obezken beni kaldırdı) onun için sağlam
Oturma alanın geniş olması güzel
Sünger yumuşaklığı ve kalitesi nasıl hocam

Palo DAYI

80+ Gold
HB de 2753 yorum var 4.3 puan
Fiyat iyi duruyor ihtiyacı olan deneyebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oturma alanın geniş olması güzel
Sünger yumuşaklığı ve kalitesi nasıl hocam
Ben bayadr koltuk arıyorum iyiyse alicam cidden sırt kısmı ne durumda

Mert

80+ Silver
Dört sene kullandım, bel desteği kırıldı, sırtı artık kilitlenmiyor, oturma kısmının süngeri çöktü. Fiziksel olarak fazlasıyla iri bir insanım, bu sorunları yaşamam biraz da benimle alakalı.

Bu ürünün ardından geçtiğimiz Mart ayında Adore Unique aldım, daha Mayıs ayına geldiğimizde süngeri çökmüştü, bugün para iademi aldım. Pazartesi gününden beri IKEA Markus kullanıyorum, şimdilik problem yok.

Uzun lafın kısası, bu paraya net alınır düşüncesindeyim. Eğer ki remote çalışma gibi bir durumunuz var ise bütçeyi en az iki katına çıkartarak daha iyi ürünler bulabilirsiniz - ya da belki de bulamazsınız.

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Kürşat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat değişmiş işim vardı aklımdan çıktı inceleyecektim
Yarın tekrar girse bari. Plastik sandalyede boyun fıtığı boyun düzleşmesi, bel fıtığı her şeyi yaşayacaz bu gidişle

• Beğen
Reaksiyonlar: 6khn

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,247
İsim
Ahmet Deniz
Hocam sorması ayıp kaç kiloydunuz paylaşmak istemiyorsanız ben 150yim de kaldırır mı
ben aldığım zaman 120 kiloydum rahat kaldırdı yanlış hatırlamıyorsam maks 120 kilo kaldırıyordu allaha şükür verdim baya

Wonzart23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Bori
100 kiloyum 5 kere kırdım hepsindede yenisini gönderdiler , fiyatına göre iyi kalite ortalama , marka çok iyi ilgileniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erman
100 kiloyum 5 kere kırdım hepsindede yenisini gönderdiler , fiyatına göre iyi kalite ortalama , marka çok iyi ilgileniyor.
Ayak kısımları metal mi plastik mi? Daha önce kullandığım koltuğun sert plastik idi öne doğru kırıldı. PC masasını kıracaktım az kalsın. Kırılma korkusu yaşamak istemiyorum kilolu olduğum için

Top Bottom