Neler Yeni

Spor programı(3-4 gün)

Cann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar,

3 aydır evde vücut ağırlığı(şınav mekik barfiks dips vs) ile spor yapıyordum ve gelişim de kötü olmadı gainer kullandım kilo aldım.
Ama daha da gelişmek amacı ile spor salonuna yazıldım.
4 gün gitmeyi düşünüyorum ama programım yok. Spor salonu her gün full body önerdi ama çok saçma geldi.

Aranızda bilgisi tecrübesi olan var mıdır?
Hangi programı önerirsiniz?
Son olarak her gün program sonrası mekik + barfix de ekleyeceğim. Karın çalışması adına. Sizce doğru mudur?

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
Merhaba arkadaşlar,

3 aydır evde vücut ağırlığı(şınav mekik barfiks dips vs) ile spor yapıyordum ve gelişim de kötü olmadı gainer kullandım kilo aldım.
4 gün gitmeyi düşünüyorum ama programım yok. Spor salonu her gün full body önerdi ama çok saçma geldi.

Son olarak her gün program sonrası mekik + barfix de ekleyeceğim. Karın çalışması adına. Sizce doğru mudur?

spor salonunun full body olarak önermesinin sebebi alışmak için olabilir ilk bir kaç hafta full body sonrasında bölgesel olarak bölgeleri günlere ayırarak çalışabilirisin

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Merhaba arkadaşlar,

3 aydır evde çalışıyormuşsun zaten bence split başlıyabilirsin veya 1 2 hafta gene full body yapabilirsin orası sana kalmış
1.Gün = Göğüs yap
2.Gün =Sırt Yap
3. Gün= Bacak, Omuz
4. Gün = Biceps, Triceps
ben haftada 6 kere gidom çoğunlukla 3 gün gidip 1 gün off yapıyorum push pull legs yapıyorum sana önerbiliceğim bu haraket önermemi istersen yazabilirim.

Merhaba arkadaşlar,

1.gün gögüğ triceps
2.gün sırt biceps
3.gün omuz bacak
4.gün karın
ama yeni başladısan full body ile başla vücudunu bir alıştır 2 hafta yeterli olur diye düşünüyorum. ilerleyen zamanlarda güray aydının hipertrofi programını kullanabilirsin.
bu arada sakın ısınmadan idmana başlama

Cann01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 aydır evde çalışıyormuşsun zaten bence split başlıyabilirsin veya 1 2 hafta gene full body yapabilirsin orası sana kalmış
1.Gün = Göğüs yap
2.Gün =Sırt Yap
3. Gün= Bacak, Omuz
4. Gün = Biceps, Triceps
ben haftada 6 kere gidom çoğunlukla 3 gün gidip 1 gün off yapıyorum push pull legs yapıyorum sana önerbiliceğim bu haraket önermemi istersen yazabilirim.
Merhaba, öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim.
Hareket önerebilirsen veya önerdiğin bir program var ise bölgeler için kendime 6 ay kullanacağım bir program hazırlayıp bu programda ilerlemek ve vücut ağırlığı ile elde ettiğim gelişimin üstüne koymak istiyorum. Çünkü şu an spor salonundaki fullbody çalışmam ile evdeki barfix şınav dips gibi hareketlerden daha az verim aldığımı hissediyorum ve geri de gitmek istemiyorum

Kısaca iyi bir program hazırlayıp kendimi ona adamak istiyorum.
Eğer önereceğin hareket veya program varsa çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Göğüste =
1. Harakette Bench yapabilirsin (güç kazanımı için) yoksa boş haraket sevmiyorum 4 set
2. Haraket İncline Dumbell Press 4 set
3.Haraket Machine Benchpress(normal benchten 100 kat daha iyi hissiyatıda iyi bizim salondaki biraz farklı ondan bu kadar verim alıyo olabilirim) 3 set
4. Haraket Machine Fly göğüsün en iyi haraketi bana göre 4 set

Sırt =
1. Haraket Lat Pull down geniş bar 4 set
2. Haraket Lat Pull Down 4 set ama dar barla
3. Haraket Seated Cable Row 4 set
4. Haraket Machine row (salonda yoksa dumbell ile yapabilirsin) 4 set

Omuz =
1. Haraket Shoulder Press 4 set
2. Haraket Reverse Fly 4 set
3. Haraket Lateral Raise 4 set

Bacak =
1. Haraket Leg Extantion (yanlış yazdım kesin) 4 set
2. Haraket extantion makinesini yatırıp arka bacak çalışıyon ismini unuttum internete yazarsan bulursun. 4 sey
3. Haraket kalf onuda internette ara ben ismi olmayan bi haraket yapıyorum varsada bilmiyorum

Biceps ve triceps
bunlara internetten bakıp güzel haraketler bulursun hiçbirinin ismini bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim AKIN
yorumları okuduktan sonra bu işe el atmasam vicdan azabı çekerdim. full body vücudunu alıştırman için önermişler vs çok güldüm. sen split yaparak her bölgeni haftada 1 kere çalıştırmış olacaksın ancak optimum kas gelişimi için haftada 2 kere çalıştırman gerekiyor. bir arkadaş da göğüs için 4 hareket yazmış :poop:. 4 gün gideceksen sana önerim
pazartesi-üst vücut
salı-alt vücut
perşembe-üst vücut
cuma-alt vücut şeklinde olacaktır.

Bro-Split Artık Bitmeli, Yerine Bunu Yapın! (ÜCRETSİZ PROGRAM)
youtube'dan bu videoyu izlemeni öneririm. bilimi takip edin!!!​

Top Bottom