Neler Yeni

4 günlük split program

M1ka1291

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre
PAZARTESİ Sırt+Biceps
CARSAMBA Göğüs+Triceps
CUMA Gün Bacak
CUMARTESİ Gün Omuz+Karın+

aklıma takılan haftada 1 kez calıstırıyorum bölgeyi acaba sorun olur mu gelişir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
yusuf karahanlı
PAZARTESİ Sırt+Biceps
CARSAMBA Göğüs+Triceps
CUMA Gün Bacak

aklıma takılan haftada 1 kez calıstırıyorum bölgeyi acaba sorun olur mu gelişir mi
YAVAŞ YAVAŞ GELİŞİR HOCAM DOĞAL OLARAK 7-8 AY PROTEİN TOZUYLA 4 AYA İYİ VÜCUT YAPARSIN

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim AKIN
PAZARTESİ Sırt+Biceps
CARSAMBA Göğüs+Triceps
CUMA Gün Bacak

1 bölgeyi haftada 1 kere çalıştırmak kötü bir tercih olur. 4 gün gidiyorsan tavsiyem şu şekilde:
pazartesi - üst vücut
çarşamba - alt vücut
cuma - üst vücut
cumartesi - alt vücut

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
yusuf karahanlı
tavuk et yumurta sütte yok mu protein katıksız maymun
Allah’ın cahili o yemeklerde protein yok mu dedim onları yersen az protein alırsın diyorum protein tozu kullanırsan daha hızlı vücut geliştirirsin boş boş konuşup konuyu doldurma hatta sen hiç forum kullanma insanlarada yardım etme yürü recep baltaşın sitesine

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
icardi
Allah’ın cahili o yemeklerde protein yok mu dedim onları yersen az protein alırsın diyorum protein tozu kullanırsan daha hızlı vücut geliştirirsin boş boş konuşup konuyu doldurma hatta sen hiç forum kullanma insanlarada yardım etme yürü recep baltaşın sitesine
protein tozunun bir porsiyonu 20-25 gram protein yani seni uçurup kaçırmaz.hızlandırmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
MURAT GÜLLÜ
Hocam 4 gün gidiyorsan Bence böyle split antrenman yerine vücudu haftada 2 kez çalıştıracak antrenmanlar yapın. Split antrenmanlar bence ileri seviye kişiler için.

Örnek
1. Gün : Push Workout
2.Gün : Pull Workout
3.Gün : Leg Workout

4.Günde
Incline Dumbbell Press
Shoulder Press
Lateral Raise
Seated Cable Row
Lat Pull Down

Gibi bir yol izleyebilirsin.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
icardi
Reis ben denemiştim natural olmuyo proteine bi geçtim 4 aya çivi gibi oldum
denedim diyorsun bir de ilaç değil ki peynir altı suyu. toz içeceğine 80-90 gram tavuk pişirsen benzer proteini alacaksın zaten. protein ihtiyacını kaşılıyorsan gereksiz baya.20 gram da uçurmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
yusuf karahanlı
denedim diyorsun bir de ilaç değil ki peynir altı suyu. toz içeceğine 80-90 gram tavuk pişirsen benzer proteini alacaksın zaten. protein ihtiyacını kaşılıyorsan gereksiz baya.20 gram da uçurmaz.
Tamam hocam sen öyle dediysen öyledir

Top Bottom