Neler Yeni

S23 Kullanıyorum 15 pro ya geçilir mi

fatihtten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
fatihtten
S23 Kullanıyorum(daha birkaç aylık) gayet memnunum ama bi 15 pro naturel tıtanyum alma hevesım var bayadır eylulde 16 serisi tanıtılcak, iphone yeni seri çıkınca yanlış hatırlamıyorsam %10 indirim veriyor ya 15 pro da düşme olur mu şuan 68k felan 128 liği
ona göre almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz

fatihtten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
fatihtten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok pahalı ama satarken de samsung gıbı aşırı fıyat dusmesı olmuyor avantajı o bırazda ekonomıden dusunuyorum sımdı almazsam bırkac ay sonra hıc alamam

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
hamza ilkaya
Benim düşüncem öyle bazı konularda iPhone'dan çok çok daha iyi olan telefonlar var
15 pro kullanıyorum - yönlerini söyler misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok pahalı ama satarken de samsung gıbı aşırı fıyat dusmesı olmuyor avantajı o bırazda ekonomıden dusunuyorum sımdı almazsam bırkac ay sonra hıc alamam
Dostum genellikle ne için kullanıyorsun telefonu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Akın Alp erdem
İphone ye alışıksan alabilirsin ancak hiç kullanmadıysan geçmene gerek yok.

fatihtten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
fatihtten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hocam ben kullanmak için alıyorum direk zaten ne için alınır fenomen felan değilim fotograf için felan da kullanırım ama daha çok heves için

İphone ye alışıksan alabilirsin ancak hiç kullanmadıysan geçmene gerek yok.
neden ki alışması mı zor apk vs felan kullanmıyorum zaten

ONUR0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur B.

13 pro max kullanıyorum peki sen arkadaşın S23 telefonundan farklı olarak o fiyat farkına değecek farkı söyler misin? Ben de çocukluğumdan beri iPhone kullanıcısıyım ama kendimizi kandırmaya gerek yok tamamen marka takıntısı ve iPhoneların kendilerine özgü kullanım şekli iPhone kullanmaya başlamış olmasam asla bir telefona o kadar para vermezdim çünkü bu arkadaş telefonunu değiştirdiğinde bu fiyat farkına değecek gözle görülür hiçbir şey hissedemeyecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
hamza ilkaya
13 pro max kullanıyorum peki sen arkadaşın S23 telefonundan farklı olarak o fiyat farkına değecek farkı söyler misin? Ben de çocukluğumdan beri iPhone kullanıcısıyım ama kendimizi kandırmaya gerek yok tamamen marka takıntısı ve iPhoneların kendilerine özgü kullanım şekli iPhone kullanmaya başlamış olmasam asla bir telefona o kadar para vermezdim çünkü bu arkadaş telefonunu değiştirdiğinde bu fiyat farkına değecek gözle görülür hiçbir şey hissedemeyecek.
Selam gençler yağlı boya gibi ön kamera ile selfieler çekildi mi

ONUR0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Onur B.
Selam gençler yağlı boya gibi ön kamera ile selfieler çekildi mi
Bu yorumu yazarken hiç mi testlere bakmadın testleri gördüğümde ben bile diyorum nasıl kazıklanmışız :) @fatihtten arkadaşın iddiası kamera yönünden daha iyi olması S23 ile alacağın 15 pro telefonun fiyat farkını çıkartıp, testlerdeki görüntü farkına bakarsın ve değip değmeyeceğine karar verebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
hamza ilkaya
sosyal medya fotograf ve işlerim için
Dostum 15 pro kullanıyorum ağır işlerde zorluyorum anlık olarak 35.000 civarı video fotoğraf var telefonumda çekim yapıyorum drone ile aktarım yapıyorum video montajlarını telefondan yapıyorum. Banamısın demiyor gavurun icadı ve apple ekosisteminide kullanıyorum watch pods her yönden + benim için tek - yanı toprak koç hill climb apk indirip kuramıyorum :D

Top Bottom