Neler Yeni

vuralelektronik sattığım RTX 3070 kargoda ıslanmış

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,461
İsim
Selim
ben arıza masrafını karşılamayı reddediyorum zaten sadece ben kullanırken termal macunun yenilenmesi gerekiyordu kartın piyasası da 7 bindi 1000 tl düşüyorum termal ped ve macun değişimi için 6k uygundur diye düşünüyordum ayrıca attıkları videoda kartın kutusu ıslak gözüküyordu ekran kartı gözükmüyordu dükkanları da eskişehirde yakın olsam elden yapardım işlemleri ama uzak forumda da dört beş kişi gördüm memnun kalmışlar mesaj sayıları da yüksekti yanlış hatırlamıyorsam
@Shourd @yenigeldim @Nquyen @Shyankh @FutFlix @Mert @WhoCares @Volkan:/ @brsokcu @yusufi7

az önce aradılar karta 1500 lira harcadıklarını termal padlerini değiştirdiklerini ama kartın testleri geçemediğini sıcaklığın 85 derece olduğunu furmark ekranında donduğunu söylediler bende thh ye başvurup market ve kargo dan birinin yaptığını söyleceğimden bahsettim onlarda market yapmadı diye ısrar etti bende ekran kartı böyle işime yaramaz dedim mezat olarak satarsın fanları arka kasası kullanılır dedi trakyada arkadaşı varmış ondan fiyat alacağım 2 2.5k ya satarsın dedi ben yolladığımda çalışıyordu kart kargoda ıslanmış biz bir şey yapamayız diyorlar yurtiçi kargo ile anlaşmalarıda var çok ilginç

alış veriş yapmak isteyen arkadaş olursa tavsiyem gidip elden alın veya satın benim yaptığım enayilik resmen herkes haklarında olumlu yorum yapmış adamlar beni değil marketi savunuyor
Thh başvurun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sakın peşini bırakmayın sizi dolandiriyorlar ve orayı thh ye şikayet edin çok geç olmadan

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Barış Okçu
kargolanacakmış ürün bana geri onlara ordaki kargo çalışanları sizin arkadaşınızdı sanırım onların suçu olabilir mi dedim hayır transferde veya senin ordaki kargodan ıslanmışlar dediler burdaki kargoyu aradım biz onu ıslak gönderdiysek ordakiler fark edip neden tutanak tutmamışlar diye sordu buraya gelip şikayet dilekçesi oluşturmamı yurtiçi kargo genel merkezine şikayetimi ileteceklerini söylediler fatura var mı diye sordular fatura tutarını vermek için fatura yok ama internetten fiyat baz alınabilir dedim az sonra gidip şikayet oluşturacağım bu arada eskişehir de teslimatı yapan kargo şubesini aradım onlarda alıcıya ulaşmaya çalıştıklarını ulaşamadıklarını söyledi telefonu açmamışlar benim tahminim markette ıslandı bu ürün ama bilmiyorum bakalım az sonra şikayet oluşturacağım kamera kayıtlarında falan çıkar ürün ıslak mı değil mi diye eğer ürün orada da ıslak çıkmazsa kamera kayıtlarında şahsi şirkete dava açacağım

kargo fiyatı garanti vereceğiz demedi ama şikayetimi yurtiçi genel merkezine aktaracaklarını söyledi kamera kayıtlarına bakacaklar muhtemelen nerede ıslandı diye

onlardan ekran kartı almıştım video çektim aldığımda güzel paketlenmiş gelince güvendim
ayynen öyle güzel kardeşim adamların yapması gerekeni kargo şirkeyi yapıyor allah bilir o ıslak kartonun içinde ekran kartı da yoktur 2-3 k ucuza getirmek için kendileri bile yapmış olabilirler. Kamera kayıtlarından on numara sonuca ulaşırsın ki hiç bir kargo hasarlı ürünü teslim etmez örnek vermek verekirse geçenlerde bir akrabam yatak satın aldı ayağını kırmışlar kargoda hasarlı olduğu iiçin hiç teslim yapmadan iade etmişler. Bakkal kamerası da yoksa bunlar sağlam tezgah yapmaya çalışıyor.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Ertuğrul Bolat
Rtx 3070 gibi bir kartı xt6800 ile değişmekde nedir,ısınıyor diye her kart ısınır aldığınız kartta ısınır bu gayet normal durum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,840
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Rtx 3070 gibi bir kartı xt6800 ile değişmekde nedir,ısınıyor diye her kart ısınır aldığınız kartta ısınır bu gayet normal durum.
RX 6800 XT paramparça eder 3070'i.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
Kargo firmasında iki tarafı konuşturmaya çalıştımda kargodaki abi kabul etmedi bağırır çağırır döverim ben bu çocuğu dedi aralarında gerginlik çıkmasın diye konuşturmadım eve döndüm tanzim belgesi doldur dediler doldurum yarın ekran kartının piyasa fiyatının fotoğrafinı getir faturan yoksa dediler akakçe üzerinden en düşük rtx 3070 fiyatı 14000 TL çıkıyor onun çıktısını alacağım benim tanzim için istediğim fiyatta 6500 TL
forumda konu açtığımı 8 sayfa mesaj olduğunu söyledim ama forumda konu açmadan ona söylemiştim zaten o bir şey çıkmaz şikayet etsende dedi bende foruma danışayım dedi tamam danış demişti şimdi telefonda sinirlendi 8 sayfa değil 80 sayfa olsa ne yazar falan diye bağırdı küfür etti sana etmedim falan dedi ama bilmiyorum ya cıvkı çıktı 5000 6000tl için valla moralim bozuldu babamda bırak uğraşmayalım diyor karşı tarafın bağırdığını falan bilmiyor ama aralarında kavga çıkacak yoksa

Son düzenleme:

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Arda
Kargo firmasında iki tarafı konuşturmaya çalıştımda kargodaki abi kabul etmedi bağırır çağırır döverim ben bu çocuğu dedi aralarında gerginlik çıkmasın diye konuşturmadım eve döndüm tanzim belgesi doldur dediler doldurum yarın ekran kartının piyasa fiyatının fotoğrafinı getir faturan yoksa dediler akakçe üzerinden en düşük rtx 3070 fiyatı 14000 TL çıkıyor onun çıktısını alacağım benim tanzim için istediğim fiyatta 6500 TL
forumda konu açtığımı 8 sayfa mesaj olduğunu söyledim ama forumda konu açmadan ona söylemiştim zaten o bir şey çıkmaz şikayet etsende dedi bende foruma danışayım dedi tamam danış demişti şimdi telefonda sinirlendi 8 sayfa değil 80 sayfa olsa ne yazar falan diye bağırdı küfür etti sana etmedim falan dedi ama bilmiyorum ya cıvkı çıktı 5000 6000tl için valla moralim bozuldu babamda bırak uğraşmayalım diyor
Sana küfür ettiyse sonuna kadar uğraş, Gerekirse Youtube gibi mecralar da video yap, hakkını ara .

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
Sana küfür ettiyse sonuna kadar uğraş, Gerekirse Youtube gibi mecralar da video yap, hakkını ara rezil et.
bilmiyorum bana mı etti kargoya ettim falan dedi sonradan sakinleşip aradı beni bilen tanıyan biliyor dedi bende ilk alışım yani 6800 xt ten memnun kaldığımı son olayın tatsız olduğunu söyledim yarın yurtiçi kargo ile konuşacaklarını falan söylediler bilmiyorum ya moralim bozuldu keşke satmasaydımda kenarda dursaydı bir daha ikinci el bir şey alıp satmayacağım

RX 6800 XT paramparça eder 3070'i.
evet bende 8gb vram yetmiyor diye geçmiştimde pişman oldum 3070 olayı yüzünden

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
Arda
bilmiyorum bana mı etti kargoya ettim falan dedi sonradan sakinleşip aradı beni bilen tanıyan biliyor dedi bende ilk alışım yani 6800 xt ten memnun kaldığımı son olayın tatsız olduğunu söyledim yarın yurtiçi kargo ile konuşacaklarını falan söylediler bilmiyorum ya moralim bozuldu keşke satmasaydımda kenarda dursaydı bir daha ikinci el bir şey alıp satmayacağım
Hocam siz galiba kabullenmiş gibisiniz, yani bu durum da olan size oluyor adam kazandığını kazanıyor zaten yeterince, sizin kartınız boşa gider, ben olsam peşini bırakmazdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
Hocam siz galiba kabullenmiş gibisiniz, yani bu durum da olan size oluyor adam kazandığını kazanıyor zaten yeterince, sizin kartınız boşa gider, ben olsam peşini bırakmazdım.
peşini bırakmasam ne yapabilirim ki thh bu işle uğraşmaz dedi bazı arkadaşlar sonuçta faturalı sıfır ürün değil

peşini bırakmasam ne yapabilirim ki thh bu işle uğraşmaz dedi bazı arkadaşlar sonuçta faturalı sıfır ürün değil
anlamadığım şey şu. bu ürün nasıl bu kadar ıslanabiliyor ? statik poşetine sardıysan ve kutunun içine su sızması için çok fazla yağmur altında veya transfer aracının içinde suya maruz kalması gerek. bakkal da su döküldü diyelim, yine zor karta zarar verecek kadar ıslanması. anlamadım bir türlü

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
SEFA KAYA

evet bende 8gb vram yetmiyor diye geçmiştimde pişman oldum 3070 olayı yüzünden
konu sahibi kardeşim 8 sayfa yazılanları, yazdıklarını okudum. adamlar kartına çökmeye çalışıyor senin ise halen çok pasif kalmış olmanız durumu kabullenmiş görünüyorsunuz. geçmiş olsun.
adamlar güzel güven aşılamış. o ucuz firma tebrik ederim

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Volkan
Allah her insanın kötüsünden korusun çoluk çcugun 3 kuruşuna göz dikmişler.

kargolanacakmış ürün bana geri onlara ordaki kargo çalışanları sizin arkadaşınızdı sanırım onların suçu olabilir mi dedim hayır transferde veya senin ordaki kargodan ıslanmışlar dediler burdaki kargoyu aradım biz onu ıslak gönderdiysek ordakiler fark edip neden tutanak tutmamışlar diye sordu buraya gelip şikayet dilekçesi oluşturmamı yurtiçi kargo genel merkezine şikayetimi ileteceklerini söylediler fatura var mı diye sordular fatura tutarını vermek için fatura yok ama internetten fiyat baz alınabilir dedim az sonra gidip şikayet oluşturacağım bu arada eskişehir de teslimatı yapan kargo şubesini aradım onlarda alıcıya ulaşmaya çalıştıklarını ulaşamadıklarını söyledi telefonu açmamışlar benim tahminim markette ıslandı bu ürün ama bilmiyorum bakalım az sonra şikayet oluşturacağım kamera kayıtlarında falan çıkar ürün ıslak mı değil mi diye eğer ürün orada da ıslak çıkmazsa kamera kayıtlarında şahsi şirkete dava açacağım

kargo fiyatı garanti vereceğiz demedi ama şikayetimi yurtiçi genel merkezine aktaracaklarını söyledi kamera kayıtlarına bakacaklar muhtemelen nerede ıslandı diye

onlardan ekran kartı almıştım video çektim aldığımda güzel paketlenmiş gelince güvendim
Sağlık olsun hocam umarım alırsın paranı

anlamadığım şey şu. bu ürün nasıl bu kadar ıslanabiliyor ? statik poşetine sardıysan ve kutunun içine su sızması için çok fazla yağmur altında veya transfer aracının içinde suya maruz kalması gerek. bakkal da su döküldü diyelim, yine zor karta zarar verecek kadar ıslanması. anlamadım bir türlü
Ya büyük kolpa var yada bu marketteki elemanlar üstüne döktü şişe patlayıp

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
Instagramda çok fazla önüme çıkan bi bilgisayarcı vardı ekran kartı satıyordu vuralelektronik bilenler vardır belki kendilerinden ekran kartı satın aldım 6800 xt sapphire pulse buraya kadar sorun yok her şey çok güzel kendilerine rtx 3070 alıp almayacaklarını sordum gönderin bakalım dediler ürünü kendi kutsunda yolladım çalışan kasadan çıkarttım kutusuna statik poşetinde falan kargoladım bir sonraki gün whatsapptan mesaj gelmiş video atmışlar kart kutusu ıslanmış sular damlıyor bende kargoyu şikayet edeceğimi söyledim onlarda biz alırken video çekemedik yan şubemizin yanındaki markete bırakmışlar kargoyu dediler ve kargoyu şikayet edersem bir şey çıkmayacağını söylediler ekran kartına bakım yaptıklarını yarın tekrar çalıştırmayı deneyeceklerini söylediler bu durumda ne yapmalıyım şikayet edeceksem kimi ve nereye şikayet etmeliyim THH yeterli olur mu
Kurumsal yerlerden al niye elektrikçiden alıyorsun ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,616
Üyeler
154,433
Son üye
qpc54
Top Bottom