Neler Yeni

🔥İndirim Playstation 5 Slim Digital Sürüm Oyun Konsolu (İthalat) 18.500 tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harun AKYILDIZ
@Wardaren hocam bende aynı mağazadan sipariş verdim amazon üzerinden, ürün kargoya verildi olarak gözüküyor, ama takip numarasını kargo firması sistemi üzerinden sorguladığımda karşılığı yok, hafiften dolandırıldık mı acaba diyorum :D

@Xeaph

Edit : Çok şükür bir 15 dakika kadar önce takip numarasını aktifleştirdiler, müşteri hizmetlerini tekrar darlayınca salalım mı dediler naptılar artık :D

Edit : Çok şükür bir 15 dakika kadar önce takip numarasını aktifleştirdiler, müşteri hizmetlerini tekrar darlayınca salalım mı dediler naptılar artık :D
Hocam kolay gelsin sisteme geç yüklüyor bazen takmayın çok

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harun AKYILDIZ
Cihazın dün kurulumunu yaptım, normalde kutunun üzerinde CFI-2016 yazıyordu ama cihazın kendi etiketinde CFI-2018 ibaresi var. Şimdilik 2 - 3 oyun indirmeye verdim dün akşam, sorun yok bakalım :)

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin
Cihazın dün kurulumunu yaptım, normalde kutunun üzerinde CFI-2016 yazıyordu ama cihazın kendi etiketinde CFI-2018 ibaresi var. Şimdilik 2 - 3 oyun indirmeye verdim dün akşam, sorun yok bakalım :)
Hangi etiket oluyor hocam? Ona hiç dikkat etmedim. Kontrol edeyim bende ne yazdığına bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harun AKYILDIZ
Hangi etiket oluyor hocam? Ona hiç dikkat etmedim. Kontrol edeyim bende ne yazdığına bakalım.

Hocam cihazın hemen altında model bilgileri ve seri numaraları yer alıyor. Yani dik konumda yere oturan kısımdan bahsediyorum.

mtural

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MEHMET
Hocam cihazın hemen altında model bilgileri ve seri numaraları yer alıyor. Yani dik konumda yere oturan kısımdan bahsediyorum.
Ustam ben de aldım dün geldi cihaz. Kutusunda CFI-2016 yazıyor ama cihazın kendisinde CFI-2000 yazıyor. Bu normal mi yoksa cihazın kutusunu açıp değiştirmişler mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harun AKYILDIZ
Ustam ben de aldım dün geldi cihaz. Kutusunda CFI-2016 yazıyor ama cihazın kendisinde CFI-2000 yazıyor. Bu normal mi yoksa cihazın kutusunu açıp değiştirmişler mi

üstadım bu noktada hiç bir bilgim yok açıkçası :/

aeozka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ercan
Merhaba. Ben de pazartesi akşam sipariş geçtim salı sabah kargoya verildi dün de elime ulaştı. Paketleme sağlamdı, kendi kutusunun dışında amazon prime etiketli bir kutuya daha koyulmuş. İçinden ps5, 1 kol, bağlantı kabloları, 2 tane yatay konumlandırma için aparat, ve esse teknoloji garanti belgesi çıktı. Şüpheyle yaklaştığım için detaylı inceledim. Kolda ve ps5'te toz çizik vb. yoktu. Ürünün üzerinde orta kısımda mavi bant vardı. (İnceleme videolarında göremedim bunu) Kutusunda CFI 2016 yazıyor, ps5'te cf2000 yazıyordu. Kurulum, güncelleme ve deneme için akşam 1 saat kadar kullandım ama ps5 çok ısınıyor gibi geldi bana. Tv ünitesine yatay konumda koymuştum. Akşam açık bir yere koyup 1 saat kadar deneyeceğim. Isınma devam ederse iade edeceğim.

Top Bottom