Neler Yeni

Okul işini nasıl halledeceğim?

Omer127

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk
Merhaba ben geçen yıl istemediğim bölüm (makina) olduğu için sınıfta kaldım bu yıl bilişime gitmek istiyordum fakat hiçbir okulda kontenjan yok sizce MEB'e gitsem bişey yaparlar mı? Veya siz ne önerirsiniz? (ilk konu açışım bu arada hatam varsa kusura bakmayın)

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dursun ali
Okuduğun şehir hangi şehir bizim okulda boş kontenjan var

Omer127

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okuduğun şehir hangi şehir bizim okulda boş kontenjan var
Bursa'daki Mimar Sinan okulunda okuyorum Yıldırım okulunda 17 kontenjan var zaten ama 21.sıradayım büyük ihtimalle almayacaklar.

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dursun ali
Bursa'daki Mimar Sinan okulunda okuyorum Yıldırım okulunda 17 kontenjan var zaten ama 21.sıradayım büyük ihtimalle almayacaklar.
Ankarada olsaydın buraya gelebilirdin belki kanka çözüm olarak en mantıklı şey anadoluya geçmek ama amacın meslekten ilerlemekse oda mantıksız olacaktır özele geçsen dünyanın parası gidecek ama maddi durumun iyiyse özele geç

Omer127

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk
Ankarada olsaydın buraya gelebilirdin belki kanka çözüm olarak en mantıklı şey anadoluya geçmek ama amacın meslekten ilerlemekse oda mantıksız olacaktır özele geçsen dünyanın parası gidecek ama maddi durumun iyiyse özele geç
Eyvallah özele geçecek durumum yok ve üniversite okumayı düşünmüyorum o yüzden anadoluyada gitmiyorum ama desteğin için saol yinede

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dursun ali
Eyvallah özele geçecek durumum yok ve üniversite okumayı düşünmüyorum o yüzden anadoluyada gitmiyorum ama desteğin için saol yinede
Kanka en iyi çözüm o çocukları boş vermek olacak benim sınıfımda da var öyle tipler yok hocayla dalga geçmek sınıfta alkış tutmak felan filan saçma sapan is yapıyorlar

Omer127

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk
Kanka en iyi çözüm o çocukları boş vermek olacak benim sınıfımda da var öyle tipler yok hocayla dalga geçmek sınıfta alkış tutmak felan filan saçma sapan is yapıyorlar
Yok kankam onlara takılmıyorum zaten geçen yıl makina okudum ve kaldım çünkü makina okumak istemiyordum ve bu yılda şuan makinadayım eğer bilişime geçmezsem büyük ihtimal yine kalıcam korkum bu yüzden.

Saye.yae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Dursun ali
Yok kankam onlara takılmıyorum zaten geçen yıl makina okudum ve kaldım çünkü makina okumak istemiyordum ve bu yılda şuan makinadayım eğer bilişime geçmezsem büyük ihtimal yine kalıcam korkum bu yüzden.
Anladım bol şans dilerim 🎀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,073
Üyeler
155,677
Son üye
Berat BAYTÖRE
Top Bottom