Neler Yeni

Samsung HW-Q800D DolbyAtmos Soundbar 15.099 TL

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç

En ucuz linki bıraktım . Son 6 ayın en düşük fiyatından 1500 TL civarı daha uygun . Seri sonundaki '' D '' eki 2024 olduğunu ifade ediyor.

100 TL daha fazla veririm Samsung TR den alırım derseniz de (Daha mantıklı )

Ayrıca Garanti Pay ile ödeme yaparsanız 150 TL geri dönüş bonus'u da var.

Ses sistemi bu bütçede AÇIK ARA ALINABİLECEK EN İYİSİ.
Hatta 50 - 60 k bütçedeki birçok sound bardan daha iyi performans gösterdiği alanlar var .
Bilgisayar için çok fazla ama keyifle film izleyim son ses müzik dinleyim diyen varsa kaçırmasın . Samsung TR kendi sitesinde 23.500 TL ye satıyor.

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Ahmet Hakan
Bütçe önemli bir faktör. Samsung kalitesine de lafım yok. Ama bir ses sistemi için absürt rakam bence…

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe önemli bir faktör. Samsung kalitesine de lafım yok. Ama bir ses sistemi için absürt rakam bence…
Beklentiler değişken olabilir , 15.000 Bütçe ile şu an TR de daha iyisi yok . Hatta benzer kalitede benzer ses seviyesinde HİFİ bir deneyim yaşamak isteyen olursa cebinden bir 60-70 k çıkartmalı . Ki o cihazlar aslen müzik için. Dolby Atmos ile film izleyenler standart ses sistemlerinde keyif almaz . Önceliklere göre rakipsiz ürün şu anda.

FuReS34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmu
Ben c450 düşünüyordum. Fiyatı da çok makul.

Bu seviyelerdeki setlerde neden ufak hoparlörler yok. Soundbarın sadece karşımdan sesi duvarlara çarparak göndermesi çevresel etki sağlayabilecek mi ki? C450 ile farkı sadece ses kalitesi mi olacak yani 🤔

jcooli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Enes Ay
c450 yi odamda pc için, q800d yi salonda film için kullanıyorum. Arada ciddi bir fark var. 800d odada kesinlikle kullanılmaz, c450 yeter ama salon için gerçekten bir canavar. Dolby atmos ciddi anlamda hissettiriyor. Bir süredir fiyatını takip ediyordum çok uygun, kaçırmayın. Parası olan ve hoparlör arayan varsa bu fiyata daha iyisini bulamaz. Daha önceden 5.1 tipi birçok ev tipi sinema ses sistemi kullanmış biri olarak öneririm. Müzik için de oldukça kaliteli sese sahip.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Ben c450 düşünüyordum. Fiyatı da çok makul.

Bu seviyelerdeki setlerde neden ufak hoparlörler yok. Soundbarın sadece karşımdan sesi duvarlara çarparak göndermesi çevresel etki sağlayabilecek mi ki? C450 ile farkı sadece ses kalitesi mi olacak yani 🤔
Ekstra tweeter hoparlör alınıp takılabiliyor aslında. Ama tr ye getirmiyor Samsung . Ama bar kısmında yine durum düşündüğün gibi değil sadece önde değil üstte de var hoparlör . Ayrıca TV ile aynı anda çalışabiliyor q800d mesela harman ya da Jbl ses kartlı bir TV ye sahipsen çok daha fazla verim alabiliyorsun . Yani hem üst kısma konumlandırılmış hoparlör hem de iyi bir Tv varsa onun hoparlörü ile çok iyi bir sinema keyfi yaşayabiliyorsun . Sesi daha yüksek daha tonlu daha net . Bass çok daha kuvvetli . Ve uzatmıyor tok bir şekilde . Ben de hem hw-450 hem hw-800 kullanıcısıyım. Arada inanılmaz fark var . Ama bilgisayar için alınmaz çok gereksiz .
Mesaj otomatik birleştirildi:

c450 yi odamda pc için, q800d yi salonda film için kullanıyorum. Arada ciddi bir fark var. 800d odada kesinlikle kullanılmaz, c450 yeter ama salon için gerçekten bir canavar. Dolby atmos ciddi anlamda hissettiriyor. Bir süredir fiyatını takip ediyordum çok uygun, kaçırmayın. Parası olan ve hoparlör arayan varsa bu fiyata daha iyisini bulamaz. Daha önceden 5.1 tipi birçok ev tipi sinema ses sistemi kullanmış biri olarak öneririm. Müzik için de oldukça kaliteli sese sahip.
Katılıyorum. Aynı pozisyonlarda kullanıyoruz . Q800d evdeki klipch i satılığa çıkartıcak . Standart birey için her anlamda çok üst düzey .

Son düzenleme:

emresycn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre SOYCAN
Tam set olarak 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Tayland üzerinden arkadaş sayesinde iki arka hoparlörde aldım. Film izleme keyfini çok yukarıya çıkardığını söyleyebilirim. Fakat arka hoparlörleri alıp seti tamamlarım diye düşünüyorsanız işiniz çok zor.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Tam set olarak 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum. Tayland üzerinden arkadaş sayesinde iki arka hoparlörde aldım. Film izleme keyfini çok yukarıya çıkardığını söyleyebilirim. Fakat arka hoparlörleri alıp seti tamamlarım diye düşünüyorsanız işiniz çok zor.
Aslında Almanya ve Amerika'da da mevcut fakat fiyat çok pahalı geldiği için yaklaşmıyorum . 990d sahibi olsam 2+2 yapardım ama .

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Ömür AYCIL
Samsung olmayan baska Tv ile düzgün kullanabiliyormuyuz LG Web Os ile mesela

Son düzenleme:

FuReS34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmu
Samsung QN90A TV'de kullanacağım. Bulunduğu oda 24m2 ve dairede oturuyorum.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Batuhan Kılıç
Samsung QN90A TV'de kullanacağım. Bulunduğu oda 24m2 ve dairede oturuyorum.
Güzel bir tercih olur . Doğru ayarla da kısık seste dahi muhteşem netlik ve derinlik yakalanır.

Top Bottom