Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Lenovo Legion R27QE 27" 2k 180Hz 0.5ms Monitör Sepette 6.799TL

Gandalf_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Anıl
Sadece sizin için demiyorum genel bir bilgilendirme olsun diye diyorum:

Ghosting şans işi değildir renk değerleri vs. gibi arkadaşlar. Panel hareket performansı panel değişmediği sürece çok çok ufak farklar gösterir. Yani birinde ne kadar ghosting varsa sizde de o kadar olacaktır.

Dolayısıyla "ghosting çıkmadı" diye şansa bağlıymış gibi söylemeyin.
illa ki var tabi ki sadece gözle görülecek kadar manasında parlaklık bir tık düşük geliyor bazı oyunlarda önerin var mıdır

Fantastiktürk

80+ Bronze
illa ki var tabi ki sadece gözle görülecek kadar manasında parlaklık bir tık düşük geliyor bazı oyunlarda önerin var mıdır
Monitör ayarlarını şuradaki gibi yapın:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce kargocu arkadaşı aradım. Kargoyu erken alabilir miyim dedim. Abi bıktım bu monitörden diyor. Alan geri gönderiyor dedi adam kfkdkkd
Tamam R25i'de de kalite kontrol sorunları vardı ama bu kadar değildi ya. İyice cıvıtmış sanki Lenovo monitör.

Son düzenleme:

Gandalf_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Anıl
Yükseklik benQ 2510s kadar değil sanki biraz daha yükseğe cekebilsek guzel olurmuş ama şu an ki yükseklikte yeterli

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Oğuz
Çok şükür ölü piksel ve ghosting sorunu çıkmadı ışık sızmasına akşam bakacağım çok net olmadı böyle
Fiyatı 11 milyar olmuş şans işi gerçekten bana da sorunsuz geldi inşallah iade ile uğraşan arkadaşlara da böyle gelir
Bendede gündüz bir sorun gözükmüyordu. Gece siyah ekranda ölü pixel testinde 9 10 tane renkli pixel saydım.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Bendede gündüz bir sorun gözükmüyordu. Gece siyah ekranda ölü pixel testinde 9 10 tane renkli pixel saydım.
Hocam bu kadar renkli piksel olmaz ya. Bir yanlışınız olmalı.

Şunu makro kamera ile çekip atar misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Other world
Monitörün yorumlarından. Hb kargo işini çok bozdu anlaşılan 😊

1000027355.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,751