Arama sonuçları: *

1. slm.ycl02

Melatonin kullanimi hakkindaa

Melatonin bende hiçbir işe yaramadı. Hatta başım ağrıdığı da oluyordu ona bağlı mı bilmem ama.
  2. slm.ycl02

Konuşurken ıı demek ve duraklamak kekemelik belirtisi mi?

Alakası yok mu?
  3. slm.ycl02

Konuşurken ıı demek ve duraklamak kekemelik belirtisi mi?

Kötü diksiyon belirtisi
  4. slm.ycl02

çok mu kilo aldım ne yapmalıyım? Spora başlamalıyım mıyım?

Yemekten çok hareketsizlikten oluyor. En azından benim için. Eskiden çok yerdim. Gece 1-2 fark etmez akşamdan kalan yemeği bir tur daha gömer öyle uyurdum. Asla da kilo almıyordum, kürdan gibi bir seydim. Şuan hala yemek olarak aynıyım(gece yemiyorum) ama masa başında hareketsizlikten kilo...
  5. slm.ycl02

OMUZ DÜŞMESİ HAKKINDA

Skolyoz gibi
  6. slm.ycl02

Uyuz Hakkında Soru Yardım

İnsan vücudu dışında 3 gün yaşayabilirler. İster 3 gün ardarda ister direkt boyundan aşağı sür tüm vücuda. Kıyafetleri 50 60 derecede yıkamak istemiyorsan vücuduna sür 3 gün yıkanma sonra duş alıp tekrar kullan geçer umarım. Kalan losyonu da 1 hafta sonra sürersin. Bu ara baya yayılmış durumda...
  7. slm.ycl02

ACİL TIBBI YARDIM LAZIM DİŞİM YERİNDEN ÇIKTI

Dostum yallah hastaneye. Koşarken birinin dirseği çarptı dersin boyun çok uzun değilse yerler kimdi bilmiyorum vs der uzarsin.
  8. slm.ycl02

Yüzüm yandı nasıl serinlerim

Yoğurdun yanığa zararlı olduğunu okumuştum.
  9. slm.ycl02

Kollarim V Şekli̇nde Kaldi Aci̇l Yardim Edi̇n!!!

dr git sanırım iğne vurup çözüyorlar. Evde düzelmesi uzun sürebilir bilemem. Arkadaş ağır kaldırdı kolu kapanmıyordu ve kasılıyordu iğne vurup hallettiler.
  10. slm.ycl02

Multi Vitamin kötü koku

Melatonin almak istiyorum hangi markayı alabilirim öneri verebilir misiniz?
  11. slm.ycl02

Açlıktan Değil sıkıntıdan yemek yiyorum

Senin aksine açlık hissiyle sürekli yiyorum. Yemekten sonra karnım tok olduğu halde açlık hissi oluşuyor midem kaziniyor. Kilom normal ama yağ oranım fazla. Meyve yemeğe başladım. Küp küp kesip salata gibi yapıyorum yiyorum. Onun dışında havuç çok iyi bu konuda hem faydalı hem de açlığı...
  12. slm.ycl02

Bi süredir Uyuyamıyorum

Sebebini yazmışsın zaten. Heyecan yapınca ben de uyuyamazdım sıcak basardı vücudumu. Gözümü kapatıp zihnimi bomboş bir odaya çevirip hiçbir şey düşünmemeye çalışırdım uyumama yardımcı oluyordu.
  13. slm.ycl02

Kalp atışının 120 den aşağı düşmemesi

Beni yatırıp kalp kapakçığını falan incelemişti heyecan yapma abur cubur yeme diyip gönderdi :kekw:
  14. slm.ycl02

Kalp atışının 120 den aşağı düşmemesi

Stres kaygıdan olma ihtimali yüksek o yaşlarda benim de aynıydı hatta şuan da 117 erken ölcem sanırım
  15. slm.ycl02

Horlama sesinden uyuyamıyorum

Ondan önce yatsan olur gibi, çok mu geç yatıyorsun?
  16. slm.ycl02

İntihar edeceğinizi söylediğinde aileniz nasıl yanıt verir?

Sizin şuanda beğenmeyip sizlandiginiz hayatı yaşamak için dua edenler var. Böyle bir sans verilmisken saçma sapan konuşup insanı dellendirmeyin.
  17. slm.ycl02

Ses yapan komşuLARA nasıl bir çözüm bulabilirim :(

Benzer durum bizde de var insana evrilmelerini bekliyoruz.
  18. slm.ycl02

Kardeşim sigara içiyor nasıl bıraktırabilirz ?

Peder girmesi lazım işin içine bol bol yaptığı şeyin ne kadar kötü olduğunu anlatacaksınız. Kendi anlamadigi sürece istediğiniz kadar anlatın anlamaz. Suyuna gidin biraz orta yolu bulmaya çalışın dikkatini başka yere çekin.
  19. slm.ycl02

Veli dilekçesi rapor yerine geçer mi

İş görür 2 3 kez yapmıştım.
  20. slm.ycl02

Acı Çekiyorum Dostlar

Geçmiş olsun, umarım tekrar sağlığına kavuşur. Keşke anneler ölümsüz olsa. Benim anam da hep rahatsizlanir kimi zaman gece yanımda oturur uyuyamaz keşke elimden bir şey gelse:confused:
Top Bottom