Neler Yeni

RTX3070 Mining Kazanç 23.02.2021

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
Arkadaşlar iyi günler rtx 3070 ile 4 gün yada 5 günlük bir mining denemesi yaptım
ortalama 60-65 mh/s civarında bir kazım yaptım şuan eth fiyatı 1510 usd civarlarında ve günlük neredeyse 50 TL üstünde bir para bıraktı işim olduğu zaman mining programını aç kapat yaptım belki biraz daha artardı gelir wattmetre ile prizden 242w çektiğini gözlemedim çift monitör dahil şekilde kısacası hangi pool hangi mining programını kullandım gibi belitreyim aklınızda bir fikir oluşsun

*Havuz olarak Binance'yi kullandım kullanma sebebim 24 saate bir ödemeler yatıyor diğer havuzlarda 0.05 yada 0.1 eth kazmak çok uzun süreceği için beklemedim en alternatif binance geldi aklıma
*Eth kuru 3 gündür çok hareketli en son bu gün 0.00447920 ETH 54 TL bandına sattım elime geçen 52.21 TL oldu %1 komisyon ve coin bozdururken küçük miktarlar binance spot cüzdanda kalıyor
* Günlük kazım ortalamam 64 mh/s civarında pc de her hangi bir işlem yapmazsam 0.00543676 Eth ediyor 24 saate sentetik mh/s hesaplamalarına göre ne kadar doğrudur bilemiyeceğim
*PhoenixMiner ile kazım yaptım isterseniz lolminer kullanabillirsiniz bazı kişilerde PhoenixMiner hata veriyor msi afterburner ile stabil şekilde kendime göre ayarlama yaptım
Konuyu açma sebebim konu hakkında biraz bilgi verebilmek minig olayına pek hakim değilim ve benim gibi olan arkadaşlar var denemek isterseniz aklınızda kalmasın derim yanlış bir bilgi yada yönlendirme yapmak istemem hatam olduysa özür dilerim merak ettiğiniz ne varsa müsait olduğum sürece cevaplarım.

Ekler

• mining.png
    mining.png
    651 KB · Hit: 337

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
3070 Serisinde de hız düşürme olayı olmuyor muydu ? çünkü 3060 da oluyordu hız düşürme.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ

Section8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adem
Furkan hocam cmd dosyasının içeriğini atma imkanın varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Furkan hocam cmd dosyasının içeriğini atma imkanın varmı ?
özelden yolladım yapamazsanız yardımcı olmaya çalışırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

REM
REM Example bat file for starting PhoenixMiner.exe to mine ETH
REM

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

REM IMPORTANT: Replace the ETH address with your own ETH wallet address in the -wal option (Rig001 is the name of the rig)
PhoenixMiner.exe -pool stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -wal (binance madencilik hesabı).Rig ismi
pause
havuz adresini hazır şekilde sadece binanceden madencilik hesabı oluşturun oluşturduğunuz hesap ismini parantezler dahil oraya yazın ve kaydedin değiştirmeniz gereken kısım sadece (binance madencilik hesabı) parantezlerle birlikte değiştirin örneğin
PhoenixMiner.exe -pool stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -wal section8.Rig001

Son düzenleme:

VEPDOGA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet aldırmaz
Merhabalar binance pool a madencinizi nasıl bağladığınızı anlatabilir misiniz lütfen acaba? birkaç saattir uğraşıyorum ama hala beceremedim :)

NBatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
NBatuhan
Merhabalar binance pool a madencinizi nasıl bağladığınızı anlatabilir misiniz lütfen acaba? birkaç saattir uğraşıyorum ama hala beceremedim :)
Siteye girip sırasıyla bunları tıkla Cüzdan/Yatırma/Kripto/BTC(bunu hangi parayı kazıyorsan ona çevir; ETH olduğunu varsayıyorum)/ETH
sağ tarafta ETH cüzdan adresini göreceksin, onu kopyala. Sonra madenci dosyasının içinde bir komut dosyası var (madenci ayarlarını girdiğiniz dosyadır kendisi) Phoenix miner için konuşuyorum "start_miner.bat" ona sağ tıkla, düzenle'ye bas, cüzdan adresini olması gereken yere yapıştır(phoenix miner için -wal komutunun yanına yapıştıracaksın)

VEPDOGA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet aldırmaz
Siteye girip sırasıyla bunları tıkla Cüzdan/Yatırma/Kripto/BTC(bunu hangi parayı kazıyorsan ona çevir; ETH olduğunu varsayıyorum)/ETH
sağ tarafta ETH cüzdan adresini göreceksin, onu kopyala. Sonra madenci dosyasının içinde bir komut dosyası var (madenci ayarlarını girdiğiniz dosyadır kendisi) Phoenix miner için konuşuyorum "start_miner.bat" ona sağ tıkla, düzenle'ye bas, cüzdan adresini olması gereken yere yapıştır(phoenix miner için -wal komutunun yanına yapıştıracaksın)
ethermine üzerinden kazıyorum gözüküyor bunu binance pool'a nasıl çevirebilirim acaba?

Stwos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Mert Gülenay
Hocam toplam ne kadar kazandınız ?

NBatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
NBatuhan
ethermine üzerinden kazıyorum gözüküyor bunu binance pool'a nasıl çevirebilirim acaba?
Öncelikle ethermine'daki kripto paranız 0.01 ETH'ı geçmediyse orada kazdıklarınızı cüzdanınıza çekemezsiniz, geçti ise ilk kazmaya başladığınız tarihten 14 gün sonra cüzdanınıza otomatik yollanır. (0,05'i geçti ise 7 gün, 0,1 i geçti ise 24 saat içinde yollanıyordu en son)
Binance'a giriş yapın, Finance/Binance Pool'a girip sağ tarafta sha256 yazan yeri ETH'a çevirin ve hemen onun da sağından mining profili oluşturun.
Phoenix miner'daki .bat dosyasını şu şekilde düzenleyin (nvidia kartlar için olan ayar aşağıdaki gibi, amd'leri interetten bulabilirsiniz )

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
PhoenixMiner.exe -pool stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:1800 -pool2 stratum+tcp://ethash.poolbinance.com:25 -wal BINANCEPOOLMINERHESABINIZ
pause

ayarları bu şekilde yaparsanız binance pool cüzdanınıza direk kazmaya başlar, kazandığınız kripto paralar 24 saatte bir hesabınıza geçer.

Bunlar da alternatif adresler, hepsi binance'ye ait
ethash.poolbinance.com:3333
ethash.poolbinance.com:443
ethash.poolbinance.com:25
ethash.poolbinance.com:1800

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
3070 Serisinde de hız düşürme olayı olmuyor muydu ? çünkü 3060 da oluyordu hız düşürme.
Tüm kartlarda böyle bir şey yapamaz, yeni çıkacak olan 3060 için belirli hız düşürme, onun yanı sıra müşteri kaybetmemek için HX serisi mining ekran kartlarını çıkarıyor eğer uygun fiyatlı olursa güzel olur aslında.
Bu bilgiyi paylaştığın için teşekkürler, bana 3070 ile ilgili somut bilgi lazımdı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
Hocam toplam ne kadar kazandınız ?
hocam günlük 42-50tl civarında bir para alıyorum 60mh/s stabil şekilde 0.00381372 ETH kazıyor kazım zorluğu yükselmiş galiba ama gündelik işlerimide hallediyorum arad mh düşmeleri oluyor ama ne olur hiç bilgim yok

Tüm kartlarda böyle bir şey yapamaz, yeni çıkacak olan 3060 için belirli hız düşürme, onun yanı sıra müşteri kaybetmemek için HX serisi mining ekran kartlarını çıkarıyor eğer uygun fiyatlı olursa güzel olur aslında.

Bu bilgiyi paylaştığın için teşekkürler, bana 3070 ile ilgili somut bilgi lazımdı.
şuanda kazım zorluğu yükselmiş 0.00381372 eth veriyor günlük ortalama arada 0.0040 oluyor

iyi akşamlar hocam halen yapamadıysanız yardımcı olayım uzun süredir foruma giremedim kusuruma bakmayın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
915,635
Üyeler
141,997
Son üye
Idea
Top Bottom