Neler Yeni

Kopya nasıl çekilir (Tavsiye değildir) ŞAKA AMAÇLIDIR

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bunu gören öğretmen:
1613469885201.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler

Kerem Işık

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hazır sınavlarda yaklaşıyor 🥴😝

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
Hak yeme ve kul hakkına girme konusunda güzel bir rehber yapılmış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler

prmdmnn

80+ Bronze
Uyarı: bu rehberde anlatılacak olayları yapmanız veya yapmamanız sizin sorumluluğunuzdadır yakalandığınız durumlarda sorumlusu biz değiliz

İhtiyacınız olanlar: Soğuk kanlılık,Gözlemcilik yeteneği,Agalar Ve eğer sözel bir sınavsa kopya kağıdı

Soğuk kanlılık: ihtiyacınız olan en önemli şeylerden biri bunu nasıl kazanağınızı size biraz anlatmaya çalışacam öncelikle kesinlikle ve kesinlikle hocanın yüzüne veya gözünün içine bakmıyorsunuz bu direk ben kopyacıyım demenin farklı bir yolu 2. olarak asla heyecan yapmayın asla sınavda atıyorum ayağınızın titremesi elinizin titremesi gereksiz terleme gibi hallerde bulunmayın anlıyacağınız kendinizi etiket etmeyin

Agalar: evet arkadaşlar tek kişilik kopya güzeldir fakat komplike ve çoğu sınavda size agalar lazım bu agalar grubunun en az 2 en fazla ise 8 ila 10 kişi olması gerekmektedir bu agalar size diğer sıralardan bilgi sağlar ve doğru yapma ihtimalinizi arttırır bu agaları iyi insanlardan seçin dürüst olsunlar soğuk kanlı ve tabikide güvenilir olsunlar

Sıra Seçimi: bu işin en basit kısmı eğer seçme şansınız varsa hep en arkanın bir veya 2 önünü seçin sakın en arkaya oturmayın bu sizi direk etiket eder en güzel yerler cam kenarları veya duvar kenarlarıdır orta sıralarda oturmanızı önermem 2 tarafınızın açık olması sizin için bir tehditdir

Haberleşme: kağıt işi yaş iş her sınavda kullanamazsınız yazdıklarınızın çıkması için ya hocanın bunu çok belli etmesi yada biliyor olmanız gerek o yüzden agalarla haberleşip kopyayı bilenlerden çekmeniz lazım agalarla haberleşmenin en iyi yolu kendi işaret dilinizdir çok komplike bir şey olmasına gerek yok bizim bir tane var mesela saçını ellemek a burnuna dokunmak b gibisinden mümkünse çok dikkat çekmiyecek şeyler olsun

Kopya planı: İşin en önemli parçası her zaman bir kopya planınız olsun ben buraya örnek bir tane koyucam

Yakalanırsak napıcaz?
Bu sorunun cevabı basit soğuk kanlı olup kopya çekmediğinizi belirtin eğer bir soru sormak isterse hocam salladım diyin yalnız en azından sorduğu soruların 1 ini cevaplıyabilin eğer direk size 0 verdiğini söylerse hocam kanıtınız varmı diyin? eğer sizin kopya çektiğinize dair bir kanıtı yoksa hiçbir şey yapamaz

Peki ya ne kadarlık kopya çekmeliyiz?

60-65 in üstüne çıkmayın max 70 olsun oda max hiç öyle takdir alim havalarına girmeyin zaten kopya çekiyorsanız notlarınız düşüktür tabi dönemin ilk sınavıysa zirveye oynıyabilirsiniz yalnız dikkat edin 2.sınavlarda zirveden çakılırsanız kopyacı damgasını yersiniz

Rehberimiz bu kadar burda size oturup nasıl çekeceğinizi tam olarak anlatamama ama kağıt üstünde anlattım kopyayı hangi türde çekceğiniz sizin kararınıza bağlı her sınavda aynı türden kopya çekemezsiniz

Dikkat bu rehber'dekileri uygulayıp yakalanırsanız sorumluluk bana ait değildir bu sizin kendi sorumluluğunuzdur
Merak etme, az sonra hemen uygularım. Sonuçta Açık lise sınavım var. (!) Şaka bir yana kopya çekmek hileden başka bir şey olmaz ve hile de iyi bir şey değil. Hatta kopyadan açık öğretim sınavlarında bile yasal işlemler uygulanabiliyor bazı durumlarda, haberin olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,454
Üyeler
143,627
Son üye
flauzeN
Top Bottom