Neler Yeni

Moderatörler de en iyi cevap seçebilmeli

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Bence de olmalı, rapor sistemi yoğunlaşıyor. Hatta belki de arada kaynayan raporlar da olabiliyor. Sadece yöneticiler yerine moderatörler de seçebilmeli.
Bu arada çözüm sistemini de beğenmiyorum buradaki, konu sahibi sorunun çözüldüğünü yazana kadar vermiyorlar en iyi cevabı.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22

En iyi cevap sisteminde değişiklik yapmak istemiyorlar. Ne desek boş şuan.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Moderatörlerin seçme yetkisi var, merak etmenize gerek yok, gerektiğinde veriyorlar.
Fakat elden geldikçe Mehmet Yılmaz'a atayıp onun bunlarla ilgilenmesine uğraşıyorlar.
Her moderatör, her yere yetişemez zaten. Her biri farklı alanlarda uğraşabiliyor diyebiliriz.

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Seçmelerinin önünde engel yok, fakat bana atanıyor. Arada rapor kaynaması gibi bir şey söz konusu değil, bizde 50-100 tane rapor birikmiyor hepsine tek tek bakılıyor. Başta söylediğim gibi kolay kolay bu ödülü alamayacaksınız.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Seçmelerinin önünde engel yok, fakat bana atanıyor. Arada rapor kaynaması gibi bir şey söz konusu değil, bizde 50-100 tane rapor birikmiyor hepsine tek tek bakılıyor. Başta söylediğim gibi kolay kolay bu ödülü alamayacaksınız.
Technopat'ta olan "Çözüm" ile buradaki "En İyi Cevap"ı karıştırıyorlar, aynı şeyler değil.

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,757
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Ödül ney?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Hayır, modlar sadece En İyi Cevap raporlarını Mehmet Yılmaz'a iletiyor. En İyi Cevap'ları Mehmet Yılmaz seçiyor.
Bence de modlar seçebilmeli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom