Neler Yeni

Yardım Sistemim İçin Fan Arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyhun Taşkesen
Herkese merhaba. Bilgisayarımda iki tane 8CM'lik fan yeri var. Bir tanesi ön panelde 1 tanesi egzoz fan. Buralara fan almak istiyorum ama 8CM fanları bilmiyorum. Birde sıcaklığa nasıl bir etkisi olur? Bana önerebileceğiniz fan var mı?

Aklımda bu var TX Kasa fanı.

Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Herkese merhaba. Bilgisayarımda iki tane 8CM'lik fan yeri var. Bir tanesi ön panelde 1 tanesi egzoz fan. Buralara fan almak istiyorum ama 8CM fanları bilmiyorum. Birde sıcaklığa nasıl bir etkisi olur? Bana önerebileceğiniz fan var mı?
Aklımda bu var TX Kasa fanı.
Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
Ürün güzel görünüyor.
Fan Hızı : 1800 RPM
Fan Hava Akışı : 35 CFM olarak belirtmişler, etkisi illa ki olacaktır.
Senin kasa modelin nedir?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,800
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ses-performans.
Sesi daha az CFM 38.4. Fiyatlar biraz farklı ama hadron olan 17.4 dBA. TX olan daha fazla sesli.

VitoScaletta

80+ Gold
hepinizn attığı cfm değerleri aşırı az 45 cfm fan aldım dark marka üst tarafa 2 tane elimi ıslatmadığım sürece hava üflediğini bile hissedemiyorum cfm ve rpm çok yüksek fanlar tercih edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ceyhun Taşkesen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün güzel görünüyor.
Fan Hızı : 1800 RPM
Fan Hava Akışı : 35 CFM olarak belirtmişler, etkisi illa ki olacaktır.
Senin kasa modelin nedir?
Kasanın modelini bende bilmiyorum bütçe kısıtlı olduğu için sistemi toplayıp ayakta tutacak bir kasa buldum.
IMG_20200519_123605.jpg
IMG_20200519_123615.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

hepinizn attığı cfm değerleri aşırı az 45 cfm fan aldım dark marka üst tarafa 2 tane elimi ıslatmadığım sürece hava üflediğini bile hissedemiyorum cfm ve rpm çok yüksek fanlar tercih edin
Benim için ses önemli değil işlemcim yük altında 77 dereceyi görüyor termal macunu eskidi termal macunla bereaber fan alkmakta geldi aklıma. Zaten kulaklık takıyorum beni çok etkilemez. Önerebileceğiniz fan var mı? Peki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,822
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom