Neler Yeni

Öneri Anakart tavsiyesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmethan çakır
Şu anda "BIOSTAR Group G31D-M7" isimli çok eski bir anakart kullanıyorum.Öğrendim ki artık değiştirmem gerekiyor çünki 2009 anakartı,DDR2 ve maksimum intel core duo 2 destekliyor.
Çok fazla bütçem yok,bilgisayar'ımı upgrade etmem gerekiyor.İlk adımı anakartla yapmam gerektiğini de öğrendim :d.Bana uygun bütçeli anakart önerir misiniz?.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Şu anda "BIOSTAR Group G31D-M7" isimli çok eski bir anakart kullanıyorum.Öğrendim ki artık değiştirmem gerekiyor çünki 2009 anakartı,DDR2 ve maksimum Intel core duo 2 destekliyor.
Çok fazla bütçem yok,bilgisayar'ımı upgrade etmem gerekiyor.İlk adımı anakartla yapmam gerektiğini de öğrendim :d.Bana uygun bütçeli anakart önerir misiniz?.
Anakart değiştirirken ram ve işlemci de değiştirmen gerekir.

erenk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren Korkmaz
Şu anda "BIOSTAR Group G31D-M7" isimli çok eski bir anakart kullanıyorum.Öğrendim ki artık değiştirmem gerekiyor çünki 2009 anakartı,DDR2 ve maksimum Intel core duo 2 destekliyor.
nasıl bir sistem toplayacaksın amd mı olacak intel mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmethan çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
evet biliyorum o parçalarda 2009'dan kalma :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı olarak AMD düşünüyorum ama işlemci'de çok ön yargılıyım.Daha önce hiç AMD işlemci kullanmadım.

kesinlikle amd almalısn intelin tek önerilen işlemcii9 9900k amd al parana yazık olmasın

Top Bottom