Neler Yeni

Öneri Anakart tavsiyesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmethan çakır
Şu anda "BIOSTAR Group G31D-M7" isimli çok eski bir anakart kullanıyorum.Öğrendim ki artık değiştirmem gerekiyor çünki 2009 anakartı,DDR2 ve maksimum intel core duo 2 destekliyor.
Çok fazla bütçem yok,bilgisayar'ımı upgrade etmem gerekiyor.İlk adımı anakartla yapmam gerektiğini de öğrendim :d.Bana uygun bütçeli anakart önerir misiniz?.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Şu anda "BIOSTAR Group G31D-M7" isimli çok eski bir anakart kullanıyorum.Öğrendim ki artık değiştirmem gerekiyor çünki 2009 anakartı,DDR2 ve maksimum Intel core duo 2 destekliyor.
Çok fazla bütçem yok,bilgisayar'ımı upgrade etmem gerekiyor.İlk adımı anakartla yapmam gerektiğini de öğrendim :d.Bana uygun bütçeli anakart önerir misiniz?.
Anakart değiştirirken ram ve işlemci de değiştirmen gerekir.

erenk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren Korkmaz
Şu anda "BIOSTAR Group G31D-M7" isimli çok eski bir anakart kullanıyorum.Öğrendim ki artık değiştirmem gerekiyor çünki 2009 anakartı,DDR2 ve maksimum Intel core duo 2 destekliyor.
nasıl bir sistem toplayacaksın amd mı olacak intel mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
mehmethan çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
evet biliyorum o parçalarda 2009'dan kalma :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı olarak AMD düşünüyorum ama işlemci'de çok ön yargılıyım.Daha önce hiç AMD işlemci kullanmadım.

kesinlikle amd almalısn intelin tek önerilen işlemcii9 9900k amd al parana yazık olmasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,481
Üyeler
140,502
Son üye
Muhammed Nurullah Çavuş
Top Bottom