Neler Yeni

Yardım Gaz sancısı nasıl geçer?

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eren
İki gündür karnım gurul gurul, ağrıyor ve ağrı yüzünden uyuyamadım. Yok mu bunun bir çözümü? Bu arada şimdiden söyleyeyim, onun yeri bu forum değil yazacaklar konuyu terk edebilirler. Bende biliyorum ama ne yapayım?

TheFaLcoN

80+ Bronze
Kardeşim sen bir lavaboya git ben öyle yapıyorum çünkü. :D

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Hocam bu illetten bende çok çektim doktor bol bol su ve ballı şerbetli şeyler iç demişti.

taha5677

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Taha Goş
dostum büyük geçmiş olsun ben hastaneye gitmiştim serum falan yapmışlardı biraz rahatlamıştım nedense ama şuan durumlar malum çektiğin acıyı anlıyorum ama bir çözüm olduğunu sanmıyorum varsada ben hatırlamıyorum büyük geçmiş olsun

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
---

TheFaLcoN

80+ Bronze
Keşke o kadar kolay olsa Allah çektirmesin çok kötü bir durum gaz sancısı.
Gaz sancısı derken karın ağrısı zannettim gaz sancısını bilmiyorum kardeşim arkadaşa da geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Keşke o kadar kolay olsa Allah çektirmesin çok kötü bir durum gaz sancısı.
Haklısın iki gündür bıçak gibi saplanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaz sancısı derken karın ağrısı zannettim gaz sancısını bilmiyorum kardeşim arkadaşa da geçmiş olsun.
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu illetten bende çok çektim doktor bol bol su ve ballı şerbetli şeyler iç demişti.
Annem de su gaz yapar diyor birde annem bugün o kadar çok şey içirdi ki suyu içemiyorum tadı çok kötü geliyor. Bol bol nane limon içtim, ballı su içtim ama nafile.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Kanka aklıma geldi. Ben yeşil çay içiyordum sıcak sıcak çok iyi geliyordu. Bir dene istersen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eren
dostum büyük geçmiş olsun ben hastaneye gitmiştim serum falan yapmışlardı biraz rahatlamıştım nedense ama şuan durumlar malum çektiğin acıyı anlıyorum ama bir çözüm olduğunu sanmıyorum varsada ben hatırlamıyorum büyük geçmiş olsun
Hocam hastaneye gitsemde ilaç yazarlar birde gaz sancısı diye Allah korusun kalabalığa karışıp virüs belasına bulaşmak istemiyorum.

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Annem de su gaz yapar diyor birde annem bugün o kadar çok şey içirdi ki suyu içemiyorum tadı çok kötü geliyor. Bol bol nane limon içtim, ballı su içtim ama nafile.
Hocam maalesef böyle durum bende de aynı şekil olmuştu pek bir yararı olmamıştı Allah şifa versin geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Eren
Kanka aklıma geldi. Ben yeşil çay içiyordum sıcak sıcak çok iyi geliyordu. Bir dene istersen.
Bugün sıcak o kadar çok şey içtim ki anlatamam. Zerre etki etmedi kıvranıyorum şu an. :(

Top Bottom