Neler Yeni

Steam iade

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Dostlar Steamde DCS diye bir oyun var.Oyun ücretsiz ancak dlc leri çok pahalı(200 TL).Bende bir dlc alıp beğenmezsem yada kullanamazsam iade etmek istiyorum böyle bir şey yapabilirmiyim.

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
2 saat geçmezse iade ediliyordu bir ara hala var mı bilmiyorum ben daha önceden ets2 için almıştım dlc 2 saati geçmemişti iade edebilmiştim.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,392
İsim
Finito el çakare
https://store.steampowered.com/steam_refunds/?l=turkish

Gerekli detay burda.

BU madde önemli !
Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir. Bazı durumlarda, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan bir DLC için, Steam tarafından iade yapılamayacağını lütfen unutmayın (örneğin, DLC bir oyun karakterinin seviyesini geri alınamayacak bir şekilde yükseltiyorsa). Bu istisnalar satın almanın yapılacağı Mağaza sayfasında açık bir şekilde gösterilecek.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 saat geçmezse iade ediliyordu bir ara hala var mı bilmiyorum ben daha önceden ets2 için almıştım dlc 2 saati geçmemişti iade edebilmiştim.
Ayrıca Bu online içinmi geçerli.

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yapabilirsin ama steam'in iadelerde koyduğu bazı kurallar var. Eğer iade etmeyi bilmiyosan o konuda da yardımcı olabilirim.
(Not: DLC'yi bi paket içinde veya kampanyada alırsan iade edemiyosun.)

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
Dostlar Steamde DCS diye bir oyun var.Oyun ücretsiz ancak dlc leri çok pahalı(200 TL).Bende bir dlc alıp beğenmezsem yada kullanamazsam iade etmek istiyorum böyle bir şey yapabilirmiyim.
Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Yapabilirsin ama steam'in iadelerde koyduğu bazı kurallar var. Eğer iade etmeyi bilmiyosan o konuda da yardımcı olabilirim.
(Not: DLC'yi bi paket içinde veya kampanyada alırsan iade edemiyosun.)
iade etmeyi bilmiyorum.kampanya derken indirimmi yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir
Oyun çok detaylı olduğu için oyuna ilk single player ile girip dlc yi denemek istiyorum.Zaten dlc kullanmayı öğrenmek 5 saatten az sürmez.İnternetimi kapatıp girersem sayılırmı.

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Kampanya dediğim indirim değil. İndirimler dışında toplu alım kampanyaları oluyor. İndirimli alırsan da aldığın fiyat üzerinden iade edebiliyosun zaten. İade etme adımları şöyle: İlk başta steame girip sağ üstte adına tıklıyosun ordan hesap detaylarına giriyosun. Orda Steam Cüzdan Bakiyesi'nin üzerine tıklıyosun. Ordan iade edeceğin şeyin üstüne basıyosun. Ondan sonra iade talebi diyosun sonrasında yönlendiriyor zaten.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Kampanya dediğim indirim değil. İndirimler dışında toplu alım kampanyaları oluyor. İndirimli alırsan da aldığın fiyat üzerinden iade edebiliyosun zaten. İade etme adımları şöyle: İlk başta steame girip sağ üstte adına tıklıyosun ordan hesap detaylarına giriyosun. Orda Steam Cüzdan Bakiyesi'nin üzerine tıklıyosun. Ordan iade edeceğin şeyin üstüne basıyosun. Ondan sonra iade talebi diyosun sonrasında yönlendiriyor zaten.
anladım.sağol

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
Steam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun çok detaylı olduğu için oyuna ilk single player ile girip dlc yi denemek istiyorum.Zaten dlc kullanmayı öğrenmek 5 saatten az sürmez.İnternetimi kapatıp girersem sayılırmı.
üzerinden hangi oyun olursa olsun internetsiz çalışmaz (zaten steam çalışmaz) 2 saati geçincede geri almıyorlar

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474