Neler Yeni

Dying Light 2 CRACKED!

arisaka

80+ Bronze
PS4 de oyunu kırmışlar, PC den bir haber yok daha ama yakında kırarlar gibi gibi...

resim_2022-02-05_114512.png

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Satın almayı tercih ederim.
Oyunun bölgesel fiyatlandırması ve Türkçe dil desteği var. Siz crack oynamaya devam edin, adamlar 3. oyunda Türk pazarından çekilsinler. Olan bize olsun, Aferim.

Son düzenleme:

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK

arisaka

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her yeni çıkan oyuna +350 TL verebilecek kadar refahın yüksekse alabilirsin. Şahsen ben gidip cracklemeyi tercih ederim ama bunu insanlara duyurmam. Yoksa lincin babasını yiyorum.
Yeni çıkan oyunları 350 TL ye alabiliyorsan çok iyi, ortalama 450-600 TL aralığında.

XenonVL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Mehmet

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Param yok 🤣

arisaka

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yerel fiyatlandırma ve Türkçe dil desteği ile çıkan bu oyuna kesinlikle destek vermek gerekiyor.
Korsan oynayana da kızamıyorum valla, şu ekonomide herkesin psikoloji bitik zaten bir de kalkıp basit eğlencelere bile erişemeyince yolda sokakta herkes birbirine sarıyor.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Arkadaşlar PS için bilemem ama bilgisayar için yerel fiyatlandırmayla çıkan tamamen yepyeni Türkçe bir oyun 220 TL'yi hak eder. PS konusunda o fiyatları hiçbir oyun hak etmez o ayrı mevzu ben PC için dedim.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Kendi ŞAHSİ düşüncem, crack bir şekilde indirip hem kendi PC'me virüs bulaştırma riskine girmekten hem de firmaların yıllardır verdiği emeği hiçe saymaktansa para biriktirip satın almayı tercih ederim. Hem gelen güncellemeler, DLC'ler vb. oluyor hem de orijinal bir şekilde satın aldığım için ilerleyen zamanlarda virüs yeme, sistem parçalarını aşırı yüke maruz bırakma gibi bir dert olmuyor.

Eğer 350TL verecek paranız yoksa ya oynamayın ya da biraz birikim yapıp daha sonra oynayın. Zaten yeni çıkan 350-500TL'lik oyunları açabilecek bir sisteminiz varsa oyuna o kadar para vermek de zor olmamalı diye düşünüyorum.

Her ne kadar "güvenli siteden indir, virüs olmaz" desenizde inanın ki fark edilen/edilmeyen o kadar fazla virüs, sorun, donanım parçalarına zarar meydana geliyor ki bir süre sonra sisteminizde sıkıntılarla, hatalarla karşılaşmaya başlıyorsunuz.

Dediğim gibi, KENDİ ŞAHSİ DÜŞÜNCELERİM.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korsan oynayana da kızamıyorum valla, şu ekonomide herkesin psikoloji bitik zaten bir de kalkıp basit eğlencelere bile erişemeyince yolda sokakta herkes birbirine sarıyor.
Böyle bir oyunu açabilecek sistemi olan adamlar çok da dert etmemeli bu fiyatları bence. Tabii her şeyde olduğu gibi canım ülkemin bu sektörde de ekonomik sıkıntıları mevcut...

SHODAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Ali Kls
Oyunlar çok pahalı evet, fakat ben de korsana karşı olumsuz bakıyorum. Yeni çıkan arabaları da almaya ekonomik gücümüz yetmiyor, bu onlari calmamiz gerektiği anlamına mı geliyor?

Ha evet çok sinir bozucu bir durum tüm dünyanın oynadığı oyunları maddi problemler yüzünden oynayamamak, bu yüzden korsan kullananı da suclayamiyorum.

Top Bottom