Neler Yeni

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

Ahmet3441

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet
Benim düşüncem bi link paylaşılır o linke en hızlı erişim sağlayabilen üyeler indirimden faydalanir 50 100 tane stok olacaktır muhtemelen

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
bu forum üyelerine özel olma olayı nedir bilginiz var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hangi ranklara olur tahminin var mı

Kısmet diyeceğiz artık ne diyelim

MrDadaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed DURSUN
umarım yeni üyelerde bundan faydalanabilir, aksi taktirde forma özel diye her yerde paylaşım yapmak doğru olmazdı, sadece forumda paylaşım yapılırdı, ben youtube ve instagramdan görüp geldim. bize verilmeyecekse (yeni gelenlere) oralarda paylaşım yapılması doğru olmazdı. her üyenin faydalanabilmesi lazım.

tifosi16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Fatih
14 Mayıs sisteminin kampanya kısmı dolar kurundaki artışa gitti, bizim kampanya yalan oldu.

cihanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Cihan Yılmaz
muhtemelen foruma özel derken şu kastedildi

Sistem linki sadece forumda paylasılacak ve foruma üye olmayanlar linke erişemeyecek. Tabii bu benim tahminim Yatırım Tavsiyesi Değildir!
Bende öyle düşünüyorum ama bakalım nolucak inşallah alabilirim monitör aldım kasa kaldı :) 2060-rx 6600lü sistem arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 Mayıs sisteminin kampanya kısmı dolar kurundaki artışa gitti, bizim kampanya yalan oldu.
Öyle demeeee :(
Bu sene tifosiyiz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
umarım yeni üyelerde kapsıyordur. Çünkü açıklamada forum üyelerine özel diyordu yani eski üye veya herhangi bir sınırlama yazmadı üyeler arasında. İnanın çok ihtiyacım var daha bilgisayarım yok .:rolleyes:

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Umarım yeni üyeler faydalanamaz. Ortaya bir link atılacaksa, forumun eskilerinden olmanın ne anlamı kalır ki?
Elin adamı hesap açar gelir, çok zor bir şey olmasa gerek.

MrDadaş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed DURSUN
Umarım yeni üyeler faydalanamaz. Ortaya bir link atılacaksa, forumun eskilerinden olmanın ne anlamı kalır ki?
Elin adamı hesap açar gelir, çok zor bir şey olmasa gerek.
kardeşim sana hak veriyorum, eski üye olduğun için ayrıcalık bekliyorsun ancak yeni üyelere verilmeyecekse neden forum dışı reklam yapıldı. bu şekilde de biz kullanılmış oluyoruz. sende bize hak ver lütfen, stok çok olsa hepimize yetecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
kardeşim sana hak veriyorum, eski üye olduğun için ayrıcalık bekliyorsun ancak yeni üyelere verilmeyecekse neden forum dışı reklam yapıldı. bu şekilde de biz kullanılmış oluyoruz. sende bize hak ver lütfen, stok çok olsa hepimize yetecektir.
Üstad kesinlikle katılıyorum sana madem öyle formda paylaşılırdı umarım stok fazla olur herkes yararlanır. Yani sonuçta bedavaya dağıtılmıyor cebine uyan ihtiyacı olan alır. Şahsen ben 11-14 k arasında olursa alabilirim.

Barrio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Onur A.
sana katılıyorum, yeni üye olmayan kişilerde eski üyelere verilmesini savunacaktır. orta yol bulunması gerekir, foruma kayıtlı her üyenin yararlanabilmesi gerekiyor

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,096
İsim
Semih
Ancak daha önce benzer kampanya sadece gold rütbeler ve üzerine verildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,474
Üyeler
142,282
Son üye
Bugracan1903
Top Bottom