Neler Yeni

Öneri Minecraft hangi versiyonda daha zevkli? (Java VS Bedrock bakımından)

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Yıllar önce orijinal Minecraft Java Edition'ı satın aldığım için her iki Minecraf versiyonu da (Bedrock ve Java) bende var. Tek başıma, mod kurmadan bir survival oyuna başlamak istiyorum. İçeriği en zengin olan, her anlamda kalitesi daha yüksek olan ve diğerine göre daha zevkli olan versiyonda oynamak istiyorum. Bunun için bana en uygun versiyon ne? Nedeni ile birklikte açıklarsanız sevinirim.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Bedrock daha zevkli. Optimizasyonu daha iyi. Menüsü falan daha tatlı. Onun dışında sürüm olarak pek bir farklı içerikleri yok geneli optimizasyon ve menü farklılığı.

Dur lan soru 1.xx.x mantığı mı? öyleyse en son sürüm her zaman daha iyi olur.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,818
İsim
göksel yurtcan
ben 1.17.1 tavsiye ederim hocam en çok o sürümde zevk aldım aynı zevki 18/19 da alamadım şahsen

NespaY

80+ Silver
Yıllar önce orijinal Minecraft Java Edition'ı satın aldığım için her iki Minecraf sürümü de (Bedrock ve Java) bende var. Tek başıma, mod kurmadan bir survival oyuna başlamak istiyorum. İçeriği en zengin olan, her anlamda kalitesi daha yüksek olan ve diğerine göre daha zevkli olan versiyonda oynamak istiyorum. Bunun için bana en uygun versiyon ne? Nedeni ile birklikte açıklarsanız sevinirim.
1.19.

Bakiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Baki Değirmenci
En son sürüm. Birsürü yenilik var. Eski sürümleri oynayan insanlar genelde pvp için oynuyorlar. Survival ve çeşitlilik istiyosan en son sürümlerde oynaman daha iyi olacaktır

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML
1.7.9
1.7.10
1.7.7
1.8
1.8.1
1.8.8
1.8.9
Ah ulan şu sürümler ne zevkliydi. 1.9 sürümünü bekliyordu herkes büyük güncelleme diye... 1.9 geldi daha içeriğini öğrenmeden oyunu bıraktım.
Bence eski oyuncuysan 1.12 ideal.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben 1.17.1 tavsiye ederim hocam en çok o sürümde zevk aldım aynı zevki 18/19 da alamadım şahsen
En son sürüm. Birsürü yenilik var. Eski sürümleri oynayan insanlar genelde pvp için oynuyorlar. Survival ve çeşitlilik istiyosan en son sürümlerde oynaman daha iyi olacaktır
Dostlar, keşke başlığı okuyup yazmak yerine konuya göz ataydınız. Ben onu sormuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.7.9
1.7.10
1.7.7
1.8
1.8.1
1.8.8
1.8.9
Ah ulan şu sürümler ne zevkliydi. 1.9 sürümünü bekliyordu herkes büyük güncelleme diye... 1.9 geldi daha içeriğini öğrenmeden oyunu bıraktım.
Bence 1.11 ideal.
Konuyu oku dostum.

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
1.8 mis gibi yavaş vurma ıvır zıvırlarının olmadığı jitter yaptığımız sürüm

Bakiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Baki Değirmenci
Dostlar, keşke başlığı okuyup yazmak yerine konuya göz ataydınız. Ben onu sormuyorum.

Konuyu oku dostum.
Kusura bakma dikkat etmemişim. Ben yıllar boyu javada oynadım bence daha zevkli

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Bedrock daha zevkli. Optimizasyonu daha iyi. Menüsü falan daha tatlı. Onun dışında sürüm olarak pek bir farklı içerikleri yok geneli optimizasyon ve menü farklılığı.

Dur lan soru 1.xx.x mantığı mı? öyleyse en son sürüm her zaman daha iyi olur.
Hayır, diğer arkadaşlar konuya bakmadığı için 1.XX.X anlamışlar. Senin dediğini sormuştum. Bedrock'ta olup da Java'da olmayan ya da tam tersi olan bir şey var mı? Sanki Bedrock daha sade ve etkileşim bakımından daha kötü gibi geldi bana.

1.8 mis gibi yavaş vurma ıvır zıvırlarının olmadığı jitter yaptığımız sürüm
Konuyu okursan sevinirim.

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,183
İsim
RML

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Dostum sana eğer 1.19 yazıyorsam java öneriyorumdur bedrock değil anlaman lazım.
Bedrock'ta da aynı sürüm mantığı mevcut ve benim oynadığım zamanlarda ikisi de neredeyse eşit gidiyordu. Bedrock ya da Java olarak yazmak zor olmamalı bence. Yine de sağ ol önerin için.

Top Bottom