Neler Yeni

Ana Konu [REHBER] Bitexen Borsası ile 150₺ Kazan ! (Kimlikli)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,180
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Birini referansım ile üye yaptım onaylama başvurularını yolladı bakalım. Ben konu yayınlanır yayınlanmaz üye oldum 12 Ağustos da.
Başvurular onaylanınca referans dan ödül alıp alamadığımı yazarım.
12 ağustosta olduysanız ödül alabilirsiniz diye düşünüyorum hocam.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Orkun
12 ağustosta olduysanız ödül alabilirsiniz diye düşünüyorum hocam.
Konuyu açtığında burdaydım. Hatta Ana Konu olduğunu teyit ettikten sonra ilk referans üyen benim :)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,180
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Konuyu açtığında burdaydım. Hatta Ana Konu olduğunu teyit ettikten sonra ilk referans üyen benim :)
Zaten grubun yaş kitlesi ve kimlik korkusundan ötürü fazla referans kasılmıyor, genelde youtube kanalımda güzel referans geliyordu ancak oraya da yaklaşık 1.5 aydır video atmıyorum sanırım.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Orkun
Zaten grubun yaş kitlesi ve kimlik korkusundan ötürü fazla referans kasılmıyor, genelde youtube kanalımda güzel referans geliyordu ancak oraya da yaklaşık 1.5 aydır video atmıyorum sanırım.
Sen bu kampanya işlerinden anlıyorsun sanırım. Bu tarz farklı platformlarda kampanya yakalarsan konu oluşturmadan bana özelden mesaj gönder ilk referansın olayım diğerlerinden 1 adım önde olmak iyidir :)

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,180
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Sen bu kampanya işlerinden anlıyorsun sanırım. Bu tarz farklı platformlarda kampanya yakalarsan konu oluşturmadan bana özelden mesaj gönder ilk referansın olayım diğerlerinden 1 adım önde olmak iyidir :)
Forumda tek kripto bonus paylaşan benim zaten hocam, bu konun altına inin benzer konularda yine ben varım. onlara da bakabilirsiniz ama çoktan süresi geçmiştir çoğunun. Eğer unutmazsam yazarım tabii hocam.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,870
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
@zerolite hocam başkasını davet edince ne kadar kazanıyoruz? Referans kısmından ss atma şansınız var mı

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,180
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

pentiti

80+ Silver
Hocam hala oluyor mu tarihi falan var mı yani kampanya nın bitiş tarihi?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,180
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam hala oluyor mu tarihi falan var mı yani kampanya nın bitiş tarihi?
hala duruyor hocam, tarih belirli değil. hacim mantığı ile oluyor olabilir o yüzden ödül hacmi bitmeden yapmaya özen gösterin.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Orkun
hala duruyor hocam, tarih belirli değil. hacim mantığı ile oluyor olabilir o yüzden ödül hacmi bitmeden yapmaya özen gösterin.
En az 1 2 hafta kadar gider diye düşünüyorum. Hatta götürebildiklerir kadar götürürler. Sonuçta adamlar bir şey kaybetmiyor aksine dünyaları kazanıyor. 20 BTXN sizlerin hesabına tanımlıyor. Siz o coinleri başka kullanıcılara satıyorsunuz. O satış üzerinden hem sizden hem alandan komisyon alıyor. Üstüne sattığınız coinin parasını çekerken bir de ordan komisyon alıyor yani kampanya sistemi kazan kazan mantığı ama en çok site kazanıyor.

Kimlik doğrulama zorunluluğu ise bot hesapları engellemek adına olduğunu düşünüyorum.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,180
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
En az 1 2 hafta kadar gider diye düşünüyorum. Hatta götürebildiklerir kadar götürürler. Sonuçta adamlar bir şey kaybetmiyor aksine dünyaları kazanıyor. 20 BTXN sizlerin hesabına tanımlıyor. Siz o coinleri başka kullanıcılara satıyorsunuz. O satış üzerinden hem sizden hem alandan komisyon alıyor. Üstüne sattığınız coinin parasını çekerken bir de ordan komisyon alıyor yani kampanya sistemi kazan kazan mantığı ama en çok site kazanıyor.

Kimlik doğrulama zorunluluğu ise bot hesapları engellemek adına olduğunu düşünüyorum.
götürebilecekleri kadar götüremezler hocam, çok fazla satış emri girildiği için dehşet bir şekilde değer kaybediyor. daha 5-6 ay önce bu coin'in tanesi 34₺ydi

Top Bottom