Neler Yeni

MMORPG oyunu önerisi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,880
İsim
Abdullah Aydoğdu
Para yatırmadan oynayabileceğim bir MMORPG arıyorum. Metin2 ve Knight gibi oyunlar para yatırmadan oynanmıyor her ne kadar ücretsiz oyunlar olsalar da.
New World bu konuda güzel ama oyunda içerik yok, çabuk öldü oyun. WoW desek aylık para ödemek lazım. Albion Online ilgimi pek çekmedi ve Black Desert'de de bazı şeyleri bir yerden sonra parayla almak gerekiyormuş. Yani zorunlu değil ama önemliymiş. Çadır falanmış ismi galiba. Şu anlık aklımda Lost Ark var. Sanırım para yatırmadan oynamak mümkün, oyun para yatırmaya zorlamıyor. Başka önerileriniz var mı?

ByKayseriLi

80+ Bronze
Black Desert önerecektim ama oynamışsın sanırım. Bende biraz oynamıştım onu. Gece gündüz sadece onu oynardım. Yanında arkadaşın olunca iyi oluyor. DC'den falan konuşarak beraber oynamak zevk veriyor oyunu bilen biri olunca daha da güzel oluyor. Ben hiç para yatırmadım 1 lira bile vermedim oyuna steam'dan satın almaktan başka. Sen şimdi para yatırmadan oynayacak online oyun istersen biraz çok beklersin. Bu tarz oyunların hepsinin mantığı ve amacı bu zaten. Para yatırmadan da oynarsın. Para yatıran kişi sadece daha çabuk erişiyor alacağı şeye hepsi bu. Zaten önüne gelen herkes direkt yanına gelip pvp atıp bir anda dalmıyor sana. Bence Black Desert oyna. Yoksa oyun bulamazsın öyle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
Lost ark oynuyorum oyun güzel fakat bir süre sonra fazlaca tekrar ediyor kendini legion raidler arkadaşlarınla oynayacaksan zevkli olur ben aralıksız 3 4 ay sıkılmadan oynadım hala oynuyorum

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,880
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Black Desert önerecektim ama oynamışsın sanırım. Bende biraz oynamıştım onu. Gece gündüz sadece onu oynardım. Yanında arkadaşın olunca iyi oluyor. DC'den falan konuşarak beraber oynamak zevk veriyor oyunu bilen biri olunca daha da güzel oluyor. Ben hiç para yatırmadım 1 lira bile vermedim oyuna steam'dan satın almaktan başka. Sen şimdi para yatırmadan oynayacak online oyun istersen biraz çok beklersin. Bu tarz oyunların hepsinin mantığı ve amacı bu zaten. Para yatırmadan da oynarsın. Para yatıran kişi sadece daha çabuk erişiyor alacağı şeye hepsi bu. Zaten önüne gelen herkes direkt yanına gelip pvp atıp bir anda dalmıyor sana. Bence Black Desert oyna. Yoksa oyun bulamazsın öyle.
Her mmo zaten p2w ama bazıları para yatırman için seni fazla zorlar. Metin2 ve knight örneğindeki gibi. Bazıları daha az zorlar, lost ark gibi.
Ben az zorlayan bir oyun istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lost ark oynuyorum oyun güzel fakat bir süre sonra fazlaca tekrar ediyor kendini legion raidler arkadaşlarınla oynayacaksan zevkli olur ben aralıksız 3 4 ay sıkılmadan oynadım hala oynuyorum
Lost arkta da gelişmek için 8 çarla oynayıp aynı dungeonları 8 çarla 2'şer kere yapman lazım her gün aynı şeyi yapmak cidden bıktırıyor
Tek çarla oynarsan da gelişmen imkansız

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
Her mmo zaten p2w ama bazıları para yatırman için seni fazla zorlar. Metin2 ve knight örneğindeki gibi. Bazıları daha az zorlar, lost ark gibi.
Ben az zorlayan bir oyun istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lost arkta da gelişmek için 8 çarla oynayıp aynı dungeonları 8 çarla 2'şer kere yapman lazım her gün aynı şeyi yapmak cidden bıktırıyor
8 karakter oynuyorum oyuna başlayacaksan mesela berserker oynuyorsun 8 berserker oynamak mantıklı fakat bir süre sonra sıkılıyorsun her karakter çok güzel ayrıca oyun tam sürüme geçmeden önce 25 liraya bronz paket aldım sonra sadece karakter slotuna para verdim premiumu falan kastigin goldu elmasa çevirerek alabiliyorsun oyuna para yatırmaya zorlamiyor

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,880
İsim
Abdullah Aydoğdu
8 karakter oynuyorum oyuna başlayacaksan mesela berserker oynuyorsun 8 berserker oynamak mantıklı fakat bir süre sonra sıkılıyorsun her karakter çok güzel ayrıca oyun tam sürüme geçmeden önce 25 liraya bronz paket aldım sonra sadece karakter slotuna para verdim premiumu falan kastigin goldu elmasa çevirerek alabiliyorsun oyuna para yatırmaya zorlamiyor
Günde 16 kere aynı dungeonu dönmek seni sıkmıyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
Günde 16 kere aynı dungeonu dönmek seni sıkmıyor mu?
Bir süredir tüm karakterlerin günlük işlerini yapmıyorum ayrıca bonus biriktirip yaparsan 3 günler bir yapmak daha mantıklı oluyor ben oyun açıldığından beri aralıksız çok oynadığım için bayıldım artık haftalık kasabilecegim goldu kasıp salıyorum

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,880
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bir süredir tüm karakterlerin günlük işlerini yapmıyorum ayrıca bonus biriktirip yaparsan 3 günler bir yapmak daha mantıklı oluyor ben oyun açıldığından beri aralıksız çok oynadığım için bayıldım artık haftalık kasabilecegim goldu kasıp salıyorum
Tek çarla oynasam günde 2 saat bana içerik sunuyor mu oyun? 2 saat boyunca para kasabiliyor muyum yani? Tek çarla günlük dungeonlar, günlük görevler toplam kaç saat sürüyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Uğurcan Karatepe
Tek çarla oynasam günde 2 saat bana içerik sunuyor mu oyun? 2 saat boyunca para kasabiliyor muyum yani? Tek çarla günlük dungeonlar, günlük görevler toplam kaç saat sürüyor?
Tek karakterle günlük işleri 2 saatte yapabilirsin fakat oyun gelişimin biraz geç olur fakat oyun yeni başlayan oyunculara oldukça oyuncu dostu baya kolaylaştırılan + basma falan sunuyor etkinlikleri güzel bu şekilde hızlı gelisiyorsun fakat tavsiyem en kötü 4 karakter oynaman oyun içeriği çok geniş 2 saat biraz az kaliyor

mkurtulus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
mert kurtulus
Rise onlinen var Türk yapımı ve ücretsiz ko kitlesi var genelde oyun ko ile %80 aynı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
Conqueror's Blade

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,880
İsim
Abdullah Aydoğdu
Tek karakterle günlük işleri 2 saatte yapabilirsin fakat oyun gelişimin biraz geç olur fakat oyun yeni başlayan oyunculara oldukça oyuncu dostu baya kolaylaştırılan + basma falan sunuyor etkinlikleri güzel bu şekilde hızlı gelisiyorsun fakat tavsiyem en kötü 4 karakter oynaman oyun içeriği çok geniş 2 saat biraz az kaliyor
Günde 2 saat oynayacağım bir mmo arıyorum zaten. Günde 10 saat oynayamam. Lost Ark'ı tekrar indirmeyi düşünüyorum. BDO ile Lost Ark arasında kaldım. Lost Ark indirirsem tek çarla oynarım muhtemelen.

Chaospain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hakan Çağıl
Bence Wowa başla, ben yıllardır oynuyorum oyunun çok zevkli olan zamanları genelde Content başı(aşırı keyif alırsın), şu anda da content sonu eğer hiç oynamadıysan şu an başla öğren, Aralık ayında yeni Content gelir;
Aylık ücret konusu ise aslında kısa araştırma yaparsan kendi kendine 1 aylık Gametime kasabiliyorsun rahatlıkla, bunu pek sorun etme, ama oyun Lore olarak ve İçerik olarak net rakipsiz, denemediysen mutlaka oyna

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,263
Üyeler
144,400
Son üye
bytemax
Top Bottom