Neler Yeni

Dolaptan ps5 alınır mı?

Allmuted

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba, dolaptan daha önce ve benzeri uygulamalardan çok alışveriş yaptım ancak hiç bu kadar büyük bir şey almadım o yüzden sizlere de sormak istiyorum. Aylık 1239₺ taksit ile(12 ay) yurtdışı kapalı kutu ps5 alınır mı?
N11de de var ancak maksimum 4 taksit yapıyor alışveriş kredisi ile de inanılmaz bir faiz ekliyor o yüzden dolap a yöneldim.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Emre Altun
Ne çıkacağı belli olmaz. Ürün problemli olursa muhattap bulabilcek misin? Yurt dısından gelmiş ürün. Ps5 çok bozuk çıkan bir ürün değil sanırım lakin yine de risk.

Allmuted

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantili ve güvenli satıcı ise alınır elden alman daha iyi olur sıkıntı vs. bir durumu olduğunu anlayabilirsin.
hocam elden alamıyorum taksit ile alacağım için ve bulunduğum ilde ps5 piyasası çok daha yüksek n11 ile aynı fiyatı istiyorlar :(
Ne çıkacağı belli olmaz. Ürün problemli olursa muhattap bulabilcek misin? Yurt dısından gelmiş ürün. Ps5 çok bozuk çıkan bir ürün değil sanırım lakin yine de risk.
Valla hocam öyle de 12-15k arası zaten hep ithalatçı garantili yada garantisiz. Ben garantiyi kafama takmıyorum tek korkum bozuk olarak gelirse diye bir endişem var. Dolaptan alan arkadaşlar var ise satıcı önerebilir bana, teşekkür ederim şimdiden baktığım profilin 29 adet satışı olmuş yasak değil ise burayada atabilirim beraber inceleyebiliriz

zSlexyBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Yigit Can
hocam elden alamıyorum taksit ile alacağım için ve bulunduğum ilde ps5 piyasası çok daha yüksek n11 ile aynı fiyatı istiyorlar :(

Valla hocam öyle de 12-15k arası zaten hep ithalatçı garantili yada garantisiz. Ben garantiyi kafama takmıyorum tek korkum bozuk olarak gelirse diye bir endişem var. Dolaptan alan arkadaşlar var ise satıcı önerebilir bana, teşekkür ederim şimdiden baktığım profilin 29 adet satışı olmuş yasak değil ise burayada atabilirim beraber inceleyebiliriz
Dostum ps5 alma 4 kullan riske girmeye gerek yok 4 hem daha ucuz hemde elden bulursun kolaylıkla.

121709

80+ Silver
Dostum ps5 alma 4 kullan riske girmeye gerek yok 4 hem daha ucuz hemde elden bulursun kolaylıkla.
4'ün desteği yakında kesilecek, bende kullanıyorum. 4 alınmaz bu saatten sonra.

Allmuted

80+ Bronze
Dostum 4 almanın hiçbir mantığı yok ya 4k tv de kullanıcam ayrıca çoğu exc oyunlar da pc ye çıktı ps4deki. Ben gow ragnarok, eylül gibi çıkacak spiderman 2, wolverine için almak istiyorum. Zaten bütçeyi gözden çıkarttım

Allmuted

80+ Bronze
Bilmiyordum anladım sony gittiğinden dolaylı mı?
Yok hayır cihaz eskidiği için. Sonynin gitmesiyle alakalı değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar satıcının linki bu. ******** (kaldırdım) sizde bir bakarsanız sevinirim ilk defa bu kadar büyük bir şey alıcam dolaptan.. (yasak ise uyarın hemen silerim)

Son düzenleme:

121709

80+ Silver

121709

80+ Silver
Anladım ama sony gidiyor vatana gittim elden çıkarmaya çalışıyorlar play stationları.
Öyle olsa ps5'de alınmaz? Sony tümüyle gitmiyor sadece ses sistemini vs tr pazarından çekiyor. Playstation kalacak yani..:)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,726
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom