Neler Yeni

Dolaptan ps5 alınır mı?

121709

80+ Silver
Sony ı sevmıyorum ps vitaya sahibim cok eglenıyorduk arkadaslarımla sonra sildiler bişeeler oldu.
Ps vita kaç yıllık, Sony ürünlerine oldukça uzun bir destek veriyor. Tr serviside çok iyi.

Allmuted

80+ Bronze
Sony ı sevmıyorum ps vitaya sahibim cok eglenıyorduk arkadaslarımla sonra sildiler bişeeler oldu.
Daha 2 hafta önce jailbreak yaptım vita cihazıma yardımcı olabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eee arkadaşlar ne diyorsunuz satıcının profiline?

zSlexyBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Yigit Can

Jailbreak bilmiyorum ben kırmıştım kendim fifa atıyorum arada

bide dostum imza yeri nasıl düzeltiliyor?

121709

80+ Silver

Allmuted

80+ Bronze
Profiline tıkla imza seçeneği var.

Bana güven vermedi, zaten hiç güvenli gelmiyor bana şu dolap/letgo/sahibinden'de ki satıların ilanları...
Neden güven vermedi hocam

Allmuted

80+ Bronze

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Arkadaşlar merhaba, dolaptan daha önce ve benzeri uygulamalardan çok alışveriş yaptım ancak hiç bu kadar büyük bir şey almadım o yüzden sizlere de sormak istiyorum. Aylık 1239₺ taksit ile(12 ay) yurtdışı kapalı kutu ps5 alınır mı?
N11de de var ancak maksimum 4 taksit yapıyor alışveriş kredisi ile de inanılmaz bir faiz ekliyor o yüzden dolap a yöneldim.
alınır, beğenmezsen iade şansın var (1iş günü süre ile) sonuç olarak.

Allmuted

80+ Bronze
Sıfır almak daha iyi olur..
Sıfır zaten hocam, arkadaşla konuştum kapalı paket olarak yolluyor. Hatırladığım kadarıyla arkadaş hopa' da oturuyor gürcistan a girip cihazı alıp dolapta satıyor aradaki farkta cebine kalıyor çiçek gibi.
alınır, beğenmezsen iade şansın var (1iş günü süre ile) sonuç olarak.
Arkadaş kapalı kutu olarak göndereceğini söyledi. Ben denedikten sonra ikinci el e düşecek(sıkıntısı çıkmazsa tabi ki iade etmem) sizce dolap müşteri hizmetleri iade etmek istediğimde sıkıntı çıkartmaz mı?

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Arkadaşlar merhaba, dolaptan daha önce ve benzeri uygulamalardan çok alışveriş yaptım ancak hiç bu kadar büyük bir şey almadım o yüzden sizlere de sormak istiyorum. Aylık 1239₺ taksit ile(12 ay) yurtdışı kapalı kutu ps5 alınır mı?
N11de de var ancak maksimum 4 taksit yapıyor alışveriş kredisi ile de inanılmaz bir faiz ekliyor o yüzden dolap a yöneldim.
Hocam kollar bozulursa nasıl değiştireceksiniz forumda birisi kolların 1 sene de bozulduğunu bundan dolayı garantiden yenisi ile değiştirdiğini söylemişti ne kadar doğru bilemiyorum

Allmuted

80+ Bronze
Hocam kollar bozulursa nasıl değiştireceksiniz forumda birisi kolların 1 sene de bozulduğunu bundan dolayı garantiden yenisi ile değiştirdiğini söylemişti ne kadar doğru bilemiyorum
Hocam tanıdık tamirci var ona güveniyorum. Ki zaten ikinci kolu da tr garantili alırım..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,825
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom