Neler Yeni

Dolaptan ps5 alınır mı?

Allmuted

80+ Bronze

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba, dolaptan daha önce ve benzeri uygulamalardan çok alışveriş yaptım ancak hiç bu kadar büyük bir şey almadım o yüzden sizlere de sormak istiyorum. Aylık 1239₺ taksit ile(12 ay) yurtdışı kapalı kutu ps5 alınır mı?
N11de de var ancak maksimum 4 taksit yapıyor alışveriş kredisi ile de inanılmaz bir faiz ekliyor o yüzden dolap a yöneldim.
Mümkünse dolaptan ürün almayın.

Allmuted

80+ Bronze

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,387
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Valla hocam ben halimize hem üzülüyorum hem gülüyorum bu video oyun sektörü dünyanın en ucuz eğlenme sektörü. 500 birim nitekimde yaşıtlarım ülke ülke gezerken veya çok daha farklı işler kovalarken ben akşamları 1-2 saat oyun atayım da mutlu olayım diye gün sonunu bekliyorum. Keşke insanımız da her revaçta olan ürünü ticarete dökmese neyse çözeceğiz bakalım.. Ha bu arada beni hatırlamışsındır umarım yunus gerçekten fanboy değildim iyi akşamlar dilerim dostum cevabı gerektiği gibi vereceğiz..
Biliyorum fanboy olmadığını asıl sorun bende The Last Of Us konusunda ben sizi başka bir kullanıcı ile karıştırdım hatalı olan benim adam zaten banlanmış forumdan asıl sen kusura bakma.

Allmuted

80+ Bronze
Biliyorum fanboy olmadığını asıl sorun bende The Last Of Us konusunda ben sizi başka bir kullanıcı ile karıştırdım hatalı olan benim adam zaten banlanmış forumdan asıl sen kusura bakma.
Sorun yok dostum, sen de kusura bakma

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,387
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Sorun yok dostum, sen de kusura bakma
Hotline-Miami-2-Wrong-Number-Wallpaper-1920x1080-.gif

Konuya gidip bütün yazdıklarımı sildim ben.

Allmuted

80+ Bronze

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,387
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Bende hallettim. Cfi1200 ve cfi1216 ,cfi1215 arasındaki fark nedir biliyormusun?
İlk iki rakam (12)16 cihazın hangi model olduğunu gösteriyor 1200 olan son seri 6nm işlemciye sahip olan model son iki rakam 12(16) da bölgeleri işaret ediyor Asya Avrupa Amerika gibi.

Allmuted

80+ Bronze
ilk iki rakam cihazın hangi model olduğunu gösteriyor 1200 olan son seri 6nm işlemciye sahip olan model son iki rakam da bölgeleri işaret ediyor Asya Avrupa Amerika gibi.
Tamamdır şimdi anladım. 1200 serileri genelde japon oluyor 1215 abd 1216 avrupa anladığım kadarıyla uzun zamandır araştırıyorum bu kodlara bi anlam verememiştim. Şimdi postta paylaştığım satıcının satılmış ilanlarından alan kişiye ulaştım önerdiğini söyledi sonra da alan kişinin facebook profilini buldum şuanlık bir sıkıntı yok gibi duruyor gözümü karartıp alabilirsem yakında alacağım o satıcıdan

Allmuted

80+ Bronze
Son düzenleme:
Top Bottom