Neler Yeni

Kitap okumaya nasıl hazırlanıyorsunuz?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kitap okumaya kendinizi nasıl teşvik ediyorsunuz? Nasıl zaman ayırıyorsunuz? Üzerinizdeki üşengeçliği nasıl atıyorsunuz? Ayrıca elinize kitabı alınca nasıl sıkılmadan uzun süre okuyorsunuz?

Kitap okumaya kendinizi nasıl teşvik ediyorsunuz? Nasıl zaman ayırıyorsunuz? Üzerinizdeki üşengeçliği nasıl atıyorsunuz? Ayrıca elinize kitabı alınca nasıl sıkılmadan uzun süre okuyorsunuz?
okuduğun kitap islami kitap değilse seve seve okuyor insan ulusların zenginliği en iyisidir biz kapitalist liberallerin das kapitalı

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
''para verdim buna okumalıyım!'' diyorum

Şaka bi yana dikkatini çeken bir kitap alırsan, uzun süre okursun. Belirli bi zaman belirle. Mesela okuldan/işten gelip ymek yedikten sora yarım saat oku.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şaka bi yana dikkatini çeken bir kitap alırsan, uzun süre okursun. Belirli bi zaman belirle. Mesela okuldan/işten gelip ymek yedikten sora yarım saat oku.
Ya Harry Potter'ı okumaya çalışıyorum sonra sıkılıp bırakıyorum. Herhangi bir kitapta böyle. Yani tek kitap okumakta değil hiçbir eylemi yapmıyorum sıkıntıdan. Ama belki kitap okuyarak bir yerden başlarsam diğer işlerden de keyif alırım dedim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Arkaya hafif fon müziği aç. Ben kitabın temasına göre film/dizi müziği açıyorum aşırı sarıyor, film izliyormuş gibi.

Rulep

80+ Gold
Yani tek kitap okumakta değil hiçbir eylemi yapmıyorum sıkıntıdan. Ama belki kitap okuyarak bir yerden başlarsam diğer işlerden de keyif alırım dedim.
Okumak istiyorsan ama üşendiğin başlamıyorsun peki bu süre zarfında ne işle uğraşıyorsun kanepeye oturup duvarı mı izliyorsun yoksa telefonla mı meşgulsun

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kitap okumadığım günü zarardan saydığım için 4-5 sayfa da olsa mutlaka okurum.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,179
İsim
Ahmet Sevinç
Şu sıralar özellikle okumuyorum ama okul zamanı kendimi teşvik edebiliyorum çünkü sınavı oluyor vs.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
Olcay akbulut
ben storytel aldım bi yandan iş yapıyorm bi yandan kitabı dinliyorum rahat oluyo baya
-normal kitap okuyamıyorum gözüm ağrıyor-

Top Bottom