Neler Yeni

Logitech g pro x superlight Alınır mı?

Bor4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Oğuzhan
g pro x var alınır

Cihangir

80+ Gold
  • Beğen
Reaksiyonlar: Bor4

Bor4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
yılbaşında veya şubatta elime bşrkaç yüz dolar geçecek sizce onunla g pro x superlight alınır mı mevcut mouse rival 300 memnunum ama daha iyisi alınabilirse neden almayayım yada iyi bir klavyemi alsam mevcut klavyem redragon k568 r ucuz diye almıştım
Alınmaz kankam çünkü o masusenin üzerine birton daha y teknolojilere sahip mauseler çıktı yani 4000hz mauseler varken alınmaz paranı iyi değerlendir ve daha mantıklı bir tercih yap

Bor4

80+ Bronze
Alınmaz kankam çünkü o masusenin üzerine birton daha y teknolojilere sahip mauseler çıktı yani 4000hz mauseler varken alınmaz paranı iyi değerlendir ve daha mantıklı bir tercih yap
model o 2 alınır mı arkadaşın attığı fiyat ucuzmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
model o 2 alınır mı arkadaşın attığı fiyat ucuzmuş
Kankacım kaç Hz falan bilmiyorum daha önce bu modeli falanda görmedim hiç ama kullanım şekline bağlı daha mantıklı tercihler yap derim istersen Hz değeri iyiyse bunu alabilirsin ama tavsiyem şu zamanlarda 4000hz alman çünkü ileriki günlerde baya popüler olacak ve aşırı pahalanacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,932
İsim
Burak Karadağ
Deathadder V3 Pro aldım. Çok iyi, bayıldım ve ömür boyu sadece bunu kullanacağım.

Bor4

80+ Bronze
Kankacım kaç Hz falan bilmiyorum daha önce bu modeli falanda görmedim hiç ama kullanım şekline bağlı daha mantıklı tercihler yap derim istersen Hz değeri iyiyse bunu alabilirsin ama tavsiyem şu zamanlarda 4000hz alman çünkü ileriki günlerde baya popüler olacak ve aşırı pahalanacak
4000 hz önersene kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

4000 hz 460 dolar diyo şakamısın hocam

Son düzenleme:

Cihangir

80+ Gold
forumda bu mouse model o 1 alan var abdullah abide kablolu modeli inceledi

Deathadder V3 Pro aldım. Çok iyi, bayıldım ve ömür boyu sadece bunu kullanacağım.
mouse büyük mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
Vallaha kanka sadece düşüncemi söylüyorum benim şahsen Logitech g pro gibi mouse'lara almaya yetebilecek bütçem varsa şahsen ben iyi araştırıp daha iyi teknolojilere sahip daha güzel daha kaliteli mouse'tan almayı tercih ederim çünkü örnek vereyim Logitech diyelim ki 3.000 liraysa 4.000 liraya daha böyle teknolojik açıdan iyi bir mouse bulursam hani 1000 lira daha verir onu alırım çünkü şöyle bir durum var bu mouse'u aldığın zaman aa bunun işte üst modeli çıkmış hadi gideyim onu alayım falan gibi şeylere düşmezsin sonuçta aldığın mouse kaliteli iyi bir mouse'tur ve ömürlü kullanabileceğini biliyorsundur yani hani yok ben teknoloji bağımlısıyım her zaman yenisi çıktığında yenisini alırım gibi bir hastalığınız falan varsa yani kafanıza göre takılabilirsiniz ha söylediğin şey de pek anlamadım konuyla belki bağımsızdır yanlış anlama kanka demek istediğim şeyi

Bor4

80+ Bronze
Vallaha kanka sadece düşüncemi söylüyorum benim şahsen Logitech g pro gibi mouse'lara almaya yetebilecek bütçem varsa şahsen ben iyi araştırıp daha iyi teknolojilere sahip daha güzel daha kaliteli mouse'tan almayı tercih ederim çünkü örnek vereyim Logitech diyelim ki 3.000 liraysa 4.000 liraya daha böyle teknolojik açıdan iyi bir mouse bulursam hani 1000 lira daha verir onu alırım çünkü şöyle bir durum var bu mouse'u aldığın zaman aa bunun işte üst modeli çıkmış hadi gideyim onu alayım falan gibi şeylere düşmezsin sonuçta aldığın mouse kaliteli iyi bir mouse'tur ve ömürlü kullanabileceğini biliyorsundur yani hani yok ben teknoloji bağımlısıyım her zaman yenisi çıktığında yenisini alırım gibi bir hastalığınız falan varsa yani kafanıza göre takılabilirsiniz ha söylediğin şey de pek anlamadım konuyla belki bağımsızdır yanlış anlama kanka demek istediğim şeyi
120 dolar gelecek 5 k vermem bir mouse hocam max 3.700

mouse büyük mü
bu nasıldır https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Tunahan
superlight daha mı iyi pro x den
Bende beyaz superlight var. Harika bir ürün. Öncelikle çok uzun süre şarja takmadan kullanabiliyorsun. Hızı ve hareket kabiliyeti çok iyi. Bunun dışında tasarımı sade ve şık. Almanı öneririm.

Top Bottom