Neler Yeni

Logitech g pro x superlight Alınır mı?

Bor4

80+ Bronze
Bende beyaz superlight var. Harika bir ürün. Öncelikle çok uzun süre şarja takmadan kullanabiliyorsun. Hızı ve hareket kabiliyeti çok iyi. Bunun dışında tasarımı sade ve şık. Almanı öneririm.
kronik sorunluymuş sorunlu mousea para vermek istemem

Cihangir

80+ Gold
Vallaha kanka sadece düşüncemi söylüyorum benim şahsen Logitech g pro gibi mouse'lara almaya yetebilecek bütçem varsa şahsen ben iyi araştırıp daha iyi teknolojilere sahip daha güzel daha kaliteli mouse'tan almayı tercih ederim çünkü örnek vereyim Logitech diyelim ki 3.000 liraysa 4.000 liraya daha böyle teknolojik açıdan iyi bir mouse bulursam hani 1000 lira daha verir onu alırım çünkü şöyle bir durum var bu mouse'u aldığın zaman aa bunun işte üst modeli çıkmış hadi gideyim onu alayım falan gibi şeylere düşmezsin sonuçta aldığın mouse kaliteli iyi bir mouse'tur ve ömürlü kullanabileceğini biliyorsundur yani hani yok ben teknoloji bağımlısıyım her zaman yenisi çıktığında yenisini alırım gibi bir hastalığınız falan varsa yani kafanıza göre takılabilirsiniz ha söylediğin şey de pek anlamadım konuyla belki bağımsızdır yanlış anlama kanka demek istediğim şeyi
g pro x alacaktım 3500 dü indirimde 2500 oluyordu zamlandı 5k oldu sonra glorious model o 2 almaya karar versdim ama indirimde 3k falan olursa g pro x alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Tunahan
kronik sorunluymuş sorunlu mousea para vermek istemem
Hmm. Ben hiçbir sorun yaşamadım. Yoğun oyun oynadığım için baya güveniyorum bu cihaza. Ama tabii ki bu olumsuz yorumlar alım tercihini etkiliyor. Kronik sorunun neye dair olduğunuda bilmiyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: Bor4
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz

Bor4

80+ Bronze
Bu on numara kankam Bu arada bunu öneririm çok güzel mouse Ben de bir arabanı alacaktım da param yetişmedi güzeldi indirim vardı eğer bütçen yetiyorsa al
bütçem 3.5 k bunun pro maxini alabilirim iyiyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
bütçem 3.5 k bunun pro maxini alabilirim iyiyse
Kanka hiç bekleme yapıştır bildiğim kadarıyla 4000 Hz özelliğini destekliyor ve sensörüde falanda çok iyi direk çek bunu derim

Cihangir

80+ Gold

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
mouse olarak bunu al (ilerde paran olursa da 4000hz dongle'ını alırsın 600tl falan olması lazım

klavye olarak da bunu al ilerde sıkılırsan hem switchlerini hem de keycapslerini değiştirebiliyorsun bende kullanıyorum çok memnunum(beyazın bir tek red switch kalmış eğer siyah olur dersen brown ve yellow var ben brown kullanıyorum ikiside kendi açısından iyi red'de kötü değildir sana kalmış)

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
4000 hz özellikli en iyi mouslar hangileri
Kankacık bunu bana yarın hatırlat yazayım işten yeni geldim yatmam lazım kb amamyarın hatırlat bildiğim en iyilerini atayım sana

Cihangir

80+ Gold
Kankacık bunu bana yarın hatırlat yazayım işten yeni geldim yatmam lazım kb amamyarın hatırlat bildiğim en iyilerini atayım sana
yarın yazıyım bende alacam ona göre alıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
yarın yazıyım bende alacam ona göre alıyım
Tamam dostum ama bu arkadaşın attığı mouse yi kesinlikle öneriyorum bu arada aşırı brğendiğim ve kalite performans açısından müq masuse

Cihangir

80+ Gold

Bor4

80+ Bronze
mouse olarak bunu al (ilerde paran olursa da 4000hz dongle'ını alırsın 600tl falan olması lazım

klavye olarak da bunu al ilerde sıkılırsan hem switchlerini hem de keycapslerini değiştirebiliyorsun bende kullanıyorum çok memnunum(beyazın bir tek red switch kalmış eğer siyah olur dersen brown ve yellow var ben brown kullanıyorum ikiside kendi açısından iyi red'de kötü değildir sana kalmış)
Zaten yilbasi gibi alicam. Direkt dongle alirim para olacak o zamana

Top Bottom