Neler Yeni

ÖLMEK İSTİYORUM ARTIK YETER

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
İsmi ismi.
Ders konusunda eksiklerizi giderin ve ailenizle sürekli iyi ve samimi geçinmeye çalışın. Ona bakarsanız babama 300k miras kaldı ama evde çalışan pc yok.
Boş yapıyor 2 cigabayt bilgisayar ühü. Hayır meslek zorlaması falan anlarım da gerçekten sinirlendiriyor bu türleri ya.
Sınıftaki ''veletler'' veletler diye küçümsediğin adamların dışlaması mı etkiledi seni kendine gel. Ben de sınıfta muhattap bulamıyorum ama dert etmiyorum illa arkadaş falan olmak zorunda değilsiniz onlarla.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Halit KÖK
Merhaba 13 yaşındayım hep sınıftaki veletler beni dışlıyor ve annem taktir alamıyom diye pc almıyo ve babam notlarım iyi değil diye sinirleniyor o kadar ders çalışmama rağmen yüksek not alamıyorum benim hayalim asker, polis,eczacı filan olmak ama babam mühendis,bilim insanı olmam için zorluyo ve en kötüsünü söyleyeyim mi? Benim annemin teyzesi benim zengim olduğumu kuzenimin ise fakir olduğunu sanıyo ama öyle bir durum yok hatta benim laptopum bile 2 gb ram Intel hd 4000 ve annemin teyzesi buna rağmen benim zengin oldugumu sanıyo bu yüzden eline baya para geçti o paralarla kuzenime yeni laptop alcak ama kuzenimin laptopu daha iyi ve laptopu eski olan benim laptopu kuzenime değil bana alması lazım ama almıyo ben böyle hayatın...
18 19 yaşına geldiğnde umraım açtığın konuyu görürsen ve ben ne ***** çocukmuşum dersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Muhammet açıkgöz
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Özgür Atmaca
Boş yapıyor 2 cigabayt bilgisayar ühü. Hayır meslek zorlaması falan anlarım da gerçekten sinirlendiriyor bu türleri ya.
Sınıftaki ''veletler'' veletler diye küçümsediğin adamların dışlaması mı etkiledi seni kendine gel. Ben de sınıfta muhattap bulamıyorum ama dert etmiyorum illa arkadaş falan olmak zorunda değilsiniz onlarla.
Ühü ne demek? Bir şeyi söylediysen anlamını yazacaksın kardeşim

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Benim annemin teyzesi benim zengim olduğumu kuzenimin ise fakir olduğunu sanıyo ama öyle bir durum yok hatta benim laptopum bile 2 gb ram Intel hd 4000 ve annemin teyzesi buna rağmen benim zengin oldugumu sanıyo bu yüzden eline baya para geçti o paralarla kuzenime yeni laptop alcak ama kuzenimin laptopu daha iyi ve laptopu eski olan benim laptopu kuzenime değil bana alması lazım ama almıyo ben böyle hayatın...
Bu üslupla dışlanman çok normal. Kendine çeki düzen vermen lazım. O ölmek istiyorum falan da hikaye. Kendininkine dert diyorsan istersen bir de ateist olduğu için ailesi tarafından dışlandığı için intihar eden arkadaşımı anlatayım. Böyle ufak şeylere takılmana gerek yok. Ayrıca bilgisayar bir stati göstergesi değildir. Ha çok bilgisayar istiyorsan kuzeninin eski PC'si senin olabilir WDWATDGTYDGAWGDTAWD.

Bu arada saça sakala laf demeye hakkın yok, dağda mı yetiştin karı gibi saç ne demek???

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Özgür Atmaca
Ağlamak demek kardeşim. Benim de bu tür dönemlerim oldu ama hepsinde ne kadar çocukça davrandığımı anladım ve değiştim. Ve istediğin gibi abilik taslayabilirsin ancak ben 11 yaşındayım.
11 yaşındakiler sanırım kayıt olamıyordu bildireceğim galiba

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
İsmi ismi.
Üsluba bakın.
Bu üslupla dışlanman çok normal. Kendine çeki düzen vermen lazım. O ölmek istiyorum falan da hikaye. Kendininkine dert diyorsan istersen bir de ateist olduğu için ailesi tarafından dışlandığı için intihar eden arkadaşımı anlatayım. Böyle ufak şeylere takılmana gerek yok. Ayrıca bilgisayar bir stati göstergesi değildir. Ha çok bilgisayar istiyorsan kuzeninin eski PC'si senin olabilir WDWATDGTYDGAWGDTAWD.

Bu arada saça sakala laf demeye hakkın yok, dağda mı yetiştin karı gibi saç ne demek???
Ergenlikte 1 seneye düzelir çok düşme yalnız bırakalım çocuğu

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom