Neler Yeni

🔥Donanım Arşivi Yeni RTX Sistem 11.11🔥

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,213
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ocaktan sonra şov başlayacak hele bir yeni fiyatları görsünler her Kasımdan sonra olduğu gibi :blobdance:
Ayn öyle durumlar belli mümkün olduğunca bişeyler yapılmaya çalışılıyor şimdi ben bunu dersem yalaka olacağım ama umrumda değil güncel çıkan sistemleri mevcut şartlarda karşılaştırsinlar şuan 4060 sistemi 16k ya çıkaran var mı yok duruma göre yorum yapıyorum ben gerçekçi olmak lazım kimsenin hakkını yemeyeceksin beğenirsin beğenmezsin ayrı olay ama yorum yaparken adil olmak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ocaktan sonra şov başlayacak hele bir yeni fiyatları görsünler her Kasımdan sonra olduğu gibi :blobdance:
Bu çıkan sistemleri arar olacaklar ah keşke şu sistem gibi bişey gelseydi diyecekler balyoz kapıda kapının kırılmasına ramak kaldı

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Para olmayınca bana hepsi pahalı geliyor ya isterse 5 bin TL'ye satılsın psikolojik sanırım :D

Erimtan

80+ Bronze
15.999TL'ye Ryzen 5 5600 + RTX 4060 asus bileşenli sistem linkini yolla ne de olsa bulunuyor

Abdullah abi şimdi şöyle incehesapta 16.000'TL ye 6 taksit yaptığın zaman fiyat 18.500'TL ye çıkıyor faizle, ben itopya'da b660m-k yükseltmeli sistemi axess kartla peşin fiyata 6 taksit alabiliyorum ssd sn570 + vento vg20a kasa var ve i5 12400f tekil olarak daha pahalı r5 5600'e göre.
1699722340496.png

h610m-k lı olarak alırsam zaten incehesaptaki 6 taksitli fiyatından 1000 TL daha ucuza geliyor. Ama b660m-k yükseltmesi için 1000 TL vermeye değer bence. Umarım detaylı anlatabilmişimdir.
1699722595291.png

Abdullah abi senin yaptığın sistemi kötülemek değildi amacım yaptığın çoğu sistem gerçekten f/p sistemler bugün yaptığında öyle fakat attığım sistem itopya'nın peşin fiyata taksit kampanyası olduğu için axess ve ziraat kartlara benim aklıma daha çok yatıyor. R5 5600 işlemci tekli olarak 3400 TL iken i5 12400f 4300 TL. Böyle bir sistemi 16 bin TL'ye hatta 17 bin TL'ye itopya'da çıkarmış olsaydın ayakta alkışlardım sistemi.

Son düzenleme:

Rkgamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Rasim Külekçi
Abdullah abi şimdi şöyle incehesapta 16.000'TL ye 6 taksit yaptığın zaman fiyat 18.500'TL ye çıkıyor faizle, ben itopya'da b660m-k yükseltmeli sistemi axess kartla peşin fiyata 6 taksit alabiliyorum ssd sn570 + vento vg20a kasa var ve i5 12400f tekil olarak daha pahalı r5 5600'e göre.
Alıntıyı görüntüle

h610m-k lı olarak alırsam zaten incehesaptaki 6 taksitli fiyatından 1000 TL daha ucuza geliyor. Ama b660m-k yükseltmesi için 1000 TL vermeye değer bence. Umarım detaylı anlatabilmişimdir.
Alıntıyı görüntüle

Abdullah abi senin yaptığın sistemi kötülemek değildi amacım yaptığın çoğu sistem gerçekten f/p sistemler bugün yaptığında öyle fakat attığım sistem itopya'nın peşin fiyata taksit kampanyası olduğu için axess ve ziraat kartlara benim aklıma daha çok yatıyor. R5 5600 işlemci tekli olarak 3400 TL iken i5 12400f 4300 TL. Böyle bir sistemi 16 bin TL'ye hatta 17 bin TL'ye itopya'da çıkarmış olsaydın ayakta alkışlardım sistemi.
Senin açından mantıklı görünüyor ancak diğer insanların ve benim axess kartimiz olmadığı için bizim açımızdan taksit konusu önemli olmuyor. Son bir aydır sistem almak için DA forumu takip ediyorum ve her parçasının kaliteli olduğu bir sistem bu fiyata çıkmadı. Benim beklentim 5600 ve rtx4060 ikilisi için 16k olduğu için beklemeden aldım. 2 ay öncesiyle karşılaştıran arkadaşların USD kuru ile karşılaştırması gerektiğini düşünüyorum. Her geçen gün dolar artıyor ve bu mallar USD ile alınıyor. Bu ay içerisinde belki bu fiyattan daha f/p sistem çıkabilir ama 300 500 TL için riske atmaya degecegini düşünmüyorum.

Benim tam istedigim gibi bir sistem ciktigi icin mutluyum. @Abdullah Hacıgül buradan teşekkürlerimi iletiyorum, emeğine sağlık.

Umarım diğer arkadaşlar da istediği f/p sistemi bulur.

Erimtan

80+ Bronze
Senin açından mantıklı görünüyor ancak diğer insanların ve benim axess kartimiz olmadığı için bizim açımızdan taksit konusu önemli olmuyor. Son bir aydır sistem almak için DA forumu takip ediyorum ve her parçasının kaliteli olduğu bir sistem bu fiyata çıkmadı. Benim beklentim 5600 ve rtx4060 ikilisi için 16k olduğu için beklemeden aldım. 2 ay öncesiyle karşılaştıran arkadaşların USD kuru ile karşılaştırması gerektiğini düşünüyorum. Her geçen gün dolar artıyor ve bu mallar USD ile alınıyor. Bu ay içerisinde belki bu fiyattan daha f/p sistem çıkabilir ama 300 500 TL için riske atmaya degecegini düşünmüyorum.

Benim tam istedigim gibi bir sistem ciktigi icin mutluyum. @Abdullah Hacıgül buradan teşekkürlerimi iletiyorum, emeğine sağlık.

Umarım diğer arkadaşlar da istediği f/p sistemi bulur.
Enflasyonun ve dolar kurunun her gün arttığı bi devirde bu tarz elektronik beyaz eşya vs taksitle almak bizim çok ama çok yararımızadır peşin olarak vermek parayı tamamiyle zarardır. i5 12400f + b660m-k + sn570 500gb ssd + vento vg20a artıları olan sistemi 18700 TL ye peşin 6 taksit almak varken incehesap sisteme 6 taksitle 18500 TL vermek bana saçma geldi açıklamamı yaptım. @Abdullah Hacıgül ‘ün en eski takipçilerinden biriyim çok severim kendisini yaptığı işi kötülemek amacım değil yaptığı sistemde güzel alanlara hayırlı olsun.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Erdem çay
Yarısı al sat yapmak için almış sarı siteye bakayım 20 k dan sistemi koymuşlardır bile..

Edit: Terbiyesizlikten başka bir şey değil.. 16k'dan al sistem eline bile gelmesin 22k'ya sarı siteye koy..bunları şikayet etmenin bir yolu yokmudur ya ayar oldum :D
Bu paraya 4060ti sistemler var kim alırki

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
15.999TL'ye Ryzen 5 5600 + RTX 4060 asus bileşenli sistem linkini yolla ne de olsa bulunuyor
Hocam kusura bakmayın ama sizden daha iyi fiyat performans sistemleri bekliyorduk. Normal hazır sistemlerden pek bir farkı olmamış. Alınmaz değil ama daha iyi olabilirdi.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam kusura bakmayın ama sizden daha iyi fiyat performans sistemleri bekliyorduk. Normal hazır sistemlerden pek bir farkı olmamış. Alınmaz değil ama daha iyi olabilirdi.
normal sistemlerden farkı mı olmamış eee bu resmen yalan :D neyse iyi günler size

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Selçuk Han Zengin
Saat 19.00da tekrardan indirime gireceğini düşünüyorum. Almayan arkadaşlara fırsattan faydalanabilirler. (zaman tamamen uydurmamdır, tahminimdir)

Top Bottom