Neler Yeni

Sevdiğim kıza açılmalımıyım

Kara*

80+ Silver
O yakın arkadaşlarınla ortamı kuruyorsun moruk uyumayı boşver kızı bu sefer konuştur kendini ifade etsin. Arkadaşın destek versin sıkıştığın konuda artık ne kadar ilerleyebilirsen ilerlersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
ağzını yokla nasıl kız vs diye mevzuya
Yani bu kız nasıl sencemi diyim yoksa sevdiğin birisi varmı diyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

O yakın arkadaşlarınla ortamı kuruyorsun moruk uyumayı boşver kızı bu sefer konuştur kendini ifade etsin. Arkadaşın destek versin sıkıştığın konuda artık ne kadar ilerleyebilirsen ilerlersin.
O zaman ilk o çocukla paylasmam lazım değilmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
ikiside olur bu arada bide bişey diycem bu çocuk en yakın arkadaşınsa nasıl bilmiyon oğlum hangi kızı sevip sevmediğini
Benim en yakın arkadaşım=başkasının normal bir tanıdığı
Yani benim hiç arkadaşım yok sınıftaki erkeklerden biraz daha samimiyiz

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Selim Kozan

Ekler

• resim_2023-12-25_212441278.png
    resim_2023-12-25_212441278.png
    450.9 KB · Hit: 16
Bu aralar bi kızdan hoşlanmaya başladım bundan önce 2 defa daha aynı şey oldu ama acilamadan gittiler : ( sizce bu kızdada açılmalıyım?
Hiç açılmamış birinin pişmanlığı ile yazıyorum açıl kaybedeceğin hiçbirşey yok. Gidip sempanzeye benzeyen bir kızdan Red yiyeceğine sevdiğin kızdan ye. Ben sevdiğim kıza hiç açılmadım. Acilsam beni reddetse yine sevinirim yani en azından bunu yaşamak isterdim pişman olacağıma

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Emir
Hiç açılmamış birinin pişmanlığı ile yazıyorum açıl kaybedeceğin hiçbirşey yok. Gidip sempanzeye benzeyen bir kızdan Red yiyeceğine sevdiğin kızdan ye. Ben sevdiğim kıza hiç açılmadım. Acilsam beni reddetse yine sevinirim yani en azından bunu yaşamak isterdim pişman olacağıma
Açılmadan önce ne yapmalıyım kızı etkilemelimiyim havalımı olmalıyım ne yapmam gerek

-nisay

80+ Bronze
direkt söyle hiç uğraşma. yavaş yavaş tanıyacaksın da nolacak. 2 3 ay uğraşacaksın kız yine red edecek eğer hoşlanmadıysa. 2 3 ayın boşa gidecek. yani hiç boşa triplerden triplere girme. işin bencesi bu.

Top Bottom