Neler Yeni

Kıza hislerimi belirttikten sonra bana karşı çok soğudu

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Başlıkta belirtiğim gibi, çalıştığım firma da bir kızdan çok hoşlandım. Kıza yüz yüze açılıcaktım, fırsat bulamadım ya da cesaret edemedim. Daha önce hiçbir kıza açılmadım. Kız reddetti, haklı da. Daha önce kıza hiç iltifat falan da etmedim. Hayatında biri varmış, her neyse. Ben bir şey hissetmedim. Kıza hislerimi paylaştım diye çok rahatladım. Daha önce kızla konuşurken heyecan yapıyordum, şu an rahatım. Kızla konuşurken, ama kız anlamadığım bir nedenden bana karşı çok öfkeli. Bugün çok üzdü beni. Daha önce benle iyiydi, anlaşıyorduk. Kıza karşı şu an bir şey hissetmiyorum, ama kıza karşı sert ve ilgisizde değilim. Evet, hoşlanmıyorum şu an, ama gene de kızı düşünmüyorum da değilim. Keşke hiç açılmasaydım. Hep arkadaş gaza getirdi. Kızın bu hafta son işi bırakıyor, ben de işi bırakıyordum. Bu kızdan hoşlandığım gün vazgeçtim. Şu an gitmesi gerçekten üzdü, ama bir yandan da onun adına sevindim. Gideceği gün konuşacam, bir helallik isticem. Kız gerçekten çok iyi biriydi. Neden böyle oldu, bilmiyorum.

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,374
İsim
Hasan Ali
Başlıkta belirtiğim gibi, çalıştığım firma da bir kızdan çok hoşlandım. Kıza yüz yüze açılıcaktım, fırsat bulamadım ya da cesaret edemedim. Daha önce hiçbir kıza açılmadım. Kız reddetti, haklı da. Daha önce kıza hiç iltifat falan da etmedim. Hayatında biri varmış, her neyse. Ben bir şey hissetmedim. Kıza hislerimi paylaştım diye çok rahatladım. Daha önce kızla konuşurken heyecan yapıyordum, şu an rahatım. Kızla konuşurken, ama kız anlamadığım bir nedenden bana karşı çok öfkeli. Bugün çok üzdü beni. Daha önce benle iyiydi, anlaşıyorduk. Kıza karşı şu an bir şey hissetmiyorum, ama kıza karşı sert ve ilgisizde değilim. Evet, hoşlanmıyorum şu an, ama gene de kızı düşünmüyorum da değilim. Keşke hiç açılmasaydım. Hep arkadaş gaza getirdi. Kızın bu hafta son işi bırakıyor, ben de işi bırakıyordum. Bu kızdan hoşlandığım gün vazgeçtim. Şu an gitmesi gerçekten üzdü, ama bir yandan da onun adına sevindim. Gideceği gün konuşacam, bir helallik isticem. Kız gerçekten çok iyi biriydi. Neden böyle oldu, bilmiyorum. Ben stajyerlik zamanlarında ustamla kavga ettim, birkaç saat sonra hiçbir şey olmamış gibi beraber iftarımızı açtık.

kızlar anlaması en zor varlıktır.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
tümen dağ

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Manitası olana yürümek erkekliğimize ters kardeş

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kızda başka bi erkekten hoşlanıyormuş evet bende bunu bilmiyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Manitası olana yürümek erkekliğimize ters kardeş
aynen öyle hocam kızda başka erkekten hoşlanıyormuş açıldıktan sonra öğrendim bende

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Kadın milletine, onların gözünde küçük düşecek bir davranışta bulunduğumuzda bize olan saygıları oldukça azalır. Hislerimizi belirtmek, açılmak da buna dahildir.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,233
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Başlıkta belirtiğim gibi, çalıştığım firma da bir kızdan çok hoşlandım. Kıza yüz yüze açılıcaktım, fırsat bulamadım ya da cesaret edemedim. Daha önce hiçbir kıza açılmadım. Kız reddetti, haklı da. Daha önce kıza hiç iltifat falan da etmedim. Hayatında biri varmış, her neyse. Ben bir şey hissetmedim. Kıza hislerimi paylaştım diye çok rahatladım. Daha önce kızla konuşurken heyecan yapıyordum, şu an rahatım. Kızla konuşurken, ama kız anlamadığım bir nedenden bana karşı çok öfkeli. Bugün çok üzdü beni. Daha önce benle iyiydi, anlaşıyorduk. Kıza karşı şu an bir şey hissetmiyorum, ama kıza karşı sert ve ilgisizde değilim. Evet, hoşlanmıyorum şu an, ama gene de kızı düşünmüyorum da değilim. Keşke hiç açılmasaydım. Hep arkadaş gaza getirdi. Kızın bu hafta son işi bırakıyor, ben de işi bırakıyordum. Bu kızdan hoşlandığım gün vazgeçtim. Şu an gitmesi gerçekten üzdü, ama bir yandan da onun adına sevindim. Gideceği gün konuşacam, bir helallik isticem. Kız gerçekten çok iyi biriydi. Neden böyle oldu, bilmiyorum. Ben stajyerlik zamanlarında ustamla kavga ettim, birkaç saat sonra hiçbir şey olmamış gibi beraber iftarımızı açtık.
O sogukluk ne bilmiyorum ama 1 ay sonra geciyor ama birdaha araniz eskisi gibi olmaz bekleme bile….

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
Kadın milletine, onların gözünde küçük düşecek bir davranışta bulunduğumuzda bize olan saygıları oldukça azalır. Hislerimizi belirtmek, açılmak da buna dahildir.
valla hocam mükemmel tespit ben daha önce bu kıza açılmadan önce hoşlanıyordum ama duygularımı dışa vuramıyordum kıza karşı duygusuzdum kız bana karşı çok ilgiliydi hep bana gülümserdi açıldıktan sonra kızın gözünden düştüm

Son düzenleme:

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
Semih Aydın
Kız sana sert davrandı mı?
Davrandı.

Bu saatten sonra giderken de bir şey demez işine gücüne bakarsın agacığım.
Madem ki hayatında birisi var umursama, önüne bak : )

Kara*

80+ Silver
Tek derdin bu olsun yiğidim salla geç, hayatında kız olsun olmasın redi almışsın gidene elveda gelene merhaba.

Top Bottom