Neler Yeni

Kıza hislerimi belirttikten sonra bana karşı çok soğudu

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Mustafa Aydın
Başlıkta belirtiğim gibi, çalıştığım firma da bir kızdan çok hoşlandım. Kıza yüz yüze açılıcaktım, fırsat bulamadım ya da cesaret edemedim. Daha önce hiçbir kıza açılmadım. Kız reddetti, haklı da. Daha önce kıza hiç iltifat falan da etmedim. Hayatında biri varmış, her neyse. Ben bir şey hissetmedim. Kıza hislerimi paylaştım diye çok rahatladım. Daha önce kızla konuşurken heyecan yapıyordum, şu an rahatım. Kızla konuşurken, ama kız anlamadığım bir nedenden bana karşı çok öfkeli. Bugün çok üzdü beni. Daha önce benle iyiydi, anlaşıyorduk. Kıza karşı şu an bir şey hissetmiyorum, ama kıza karşı sert ve ilgisizde değilim. Evet, hoşlanmıyorum şu an, ama gene de kızı düşünmüyorum da değilim. Keşke hiç açılmasaydım. Hep arkadaş gaza getirdi. Kızın bu hafta son işi bırakıyor, ben de işi bırakıyordum. Bu kızdan hoşlandığım gün vazgeçtim. Şu an gitmesi gerçekten üzdü, ama bir yandan da onun adına sevindim. Gideceği gün konuşacam, bir helallik isticem. Kız gerçekten çok iyi biriydi. Neden böyle oldu, bilmiyorum.
hacı üzüldüm ya emin olmadan açılmak sıkıntılı bende de böyle bir durum var hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu hiç emin olamıyorum bi bakıyorum hoşlandığını düşünüyorum bi bakıyorum yok diye düşünüyorum iyice mal oldum düşünmekten emin olmadan da adım atmak istemiyorum çünkü kız çok iyi yani arkadaş kalmak istiyorum eğer olmazsa ne yapacağımı bilmiyorum gidip açılsam senin gibi aramız bozulacak artık vallahi zamana bıraktım ben mi belli etsem acaba hoşlandığımı fln diye düşünüyorum bu seferde anlayıp soğuk yapar mı diye düşünmüyor da değilim

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Mevzu rakip değil, saygı, sadakat ve etik. Hadi diyelim dediğini yapıp erkek arkadaşı olan bir kıza yürüdük ve kız onu terk edip seninle sevgili oldu, eee şuanda rakip pozisyonuna sen geçtin. Erkek arkadaşını aldatıp sana gelen bir kızla mutlu olabilecek misin? Büyük ihtimalle aynı hikayeyi sen yaşayıp aldatılan sen olacaksın.

Bunların dışında tamamen etik dışı ve ezikçe bir hareket.
Zaten Hudzell ile uğraşmak için yazmıştım yoksa aldatan bir daha aldatır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ryangosling
Valla bende açılacam ama sırf bu anlattığın durumu yaşayacağım diye çekinip vazgeçiyorum. Okul ortamında da olduğumuz için kıza açılsam kabul etse neyse ama reddederse arkadaşlarıyla her beni gördüğünde alay eder gibi gülmeye başlayacaklar gülmesini geçtim dediğin gibi soğukta davranmaya başlar bir süre sonra. Onuda geçtim sınıf bunu duyacak (zaten biri hazır bekliyor benim reddedilmemi) yani çok sıkıntı durum ha diyorum şu güz dönemi bitiminde söylesem reddetse bile 1 ay ortalıktan bi kaybolurum diyorum nasıl olur acaba?
o ne der şu ne der diye düşünme reis ben açıldım sevgili olduk sonra ayrıldık okulda yüzünü bile görmek istemiyorum ama görüyorum yapacak bişe yok

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT
hacı üzüldüm ya emin olmadan açılmak sıkıntılı bende de böyle bir durum var hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu hiç emin olamıyorum bi bakıyorum hoşlandığını düşünüyorum bi bakıyorum yok diye düşünüyorum iyice mal oldum düşünmekten emin olmadan da adım atmak istemiyorum çünkü kız çok iyi yani arkadaş kalmak istiyorum eğer olmazsa ne yapacağımı bilmiyorum gidip açılsam senin gibi aramız bozulacak artık vallahi zamana bıraktım ben mi belli etsem acaba hoşlandığımı fln diye düşünüyorum bu seferde anlayıp soğuk yapar mı diye düşünmüyor da değilim
Aynı durumu yaşıyoruz bende ne yapacağımı bilemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

o ne der şu ne der diye düşünme reis ben açıldım sevgili olduk sonra ayrıldık okulda yüzünü bile görmek istemiyorum ama görüyorum yapacak bişe yok
Dönem sonu bi deneyeceğim reddetse bile 1 ay araya tatil gireceği için o aralıkta unutur diye düşünüyorum. Ben kendimi olumsuza hazırlıyımda sonra üzüleceğimi biliyorum. Dediğin gibi birde reddettiği durumda aynen bende konuşmak bile istemeyeceğim yüksek ihtimal ama sınıfta tam arkamda oturuyor ve arkadaşlarıylada muhabbetim var o da bozulacak biraz ister istemez yani durum karışık bilemedim. Hiç okuldan falan sevgili yapmaya çalışmasam daha iyi olacak gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
ryangosling
Aynı durumu yaşıyoruz bende ne yapacağımı bilemedim.

Dönem sonu bi deneyeceğim reddetse bile 1 ay araya tatil gireceği için o aralıkta unutur diye düşünüyorum. Ben kendimi olumsuza hazırlıyımda sonra üzüleceğimi biliyorum. Dediğin gibi birde reddettiği durumda aynen bende konuşmak bile istemeyeceğim yüksek ihtimal ama sınıfta tam arkamda oturuyor ve arkadaşlarıylada muhabbetim var o da bozulacak biraz ister istemez yani durum karışık bilemedim. Hiç okuldan falan sevgili yapmaya çalışmasam daha iyi olacak gibi.
aynı sınıftaysan sıkıntı olabilir biz farklı sınıftaydık

Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
kucuk nibba
hayatında başka biri olduğu için mesafe koyması normal değil mi

Kadın milletine, onların gözünde küçük düşecek bir davranışta bulunduğumuzda bize olan saygıları oldukça azalır. Hislerimizi belirtmek, açılmak da buna dahildir.
kız aşırı yakın davransa vay o*** hoşlandığı biri var ama yine de sana yanlıyor diyecektin. salın şu ayakları

Hocam kızın manitası varsa tek rakibimiz manitasıyken; sevgilisi yoksa çok rakibimiz olmaz mı? %50 şans daha mantıklı geldi. Neden böyle düşündüğünüzü belirtebilir misiniz?
rakip ne allahın garip yaratıkları dhjndflkh hayata böyle bakmak çok ilginç. ileride çocuğu, kocası olan kadına da yürür bu

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

kız aşırı yakın davransa vay o*** hoşlandığı biri var ama yine de sana yanlıyor diyecektin. salın şu ayakları

rakip ne allahın garip yaratıkları dhjndflkh hayata böyle bakmak çok ilginç. ileride çocuğu, kocası olan kadına da yürür bu
Şu yazdığın mesajın 3 üstünde 1 tane daha mesajım var. Bu sayfada. Okusan mı kurbağa gibi atlıyor bir de sazan.avi

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
625
İsim
Serdar BULUT

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
çevirme kardeşim yazdığın şeyi hadi iyi forumlar
He çeviriyom. Bir de mesaja ciddi ciddi yazıyor. İsme bak zeka arama.

Dalga geçtiğimi anlamayacak kadar dar anlıyorsun. ÇEviRme qArDeşim

Profil isminde niggayı nibba olarak çevirip şakamatik olan adam, adamla dalga geçtiğimi anlamayıyor. Hohayt

RivyalıGeraltt

80+ Bronze

kardeşim sen benim yazdıklarımı tekrar oku ve gözden geçir bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,883
Üyeler
147,031
Son üye
queefer
Top Bottom